Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kazdy zaczyna od rookie a pozniej na YT sobie ogladamy 100 Win Steak Challange No Sweat GG BRO xD

 

Przeciez jak grasz placementy i wygrasz pierwsze 5/6 meczy to juz grasz z Platinium 4/5 albo Diamond 1 

 

To jest pierdolenie z gatunku gra w Starcrafta 2 Bronze Playerow ale jeden nie umie trzymac myszki a drugi jest hard stuck w bronze od 20 lat ciekawe ktory wygra?

 

Przykro mi Observer ale bijatyki to nie gierki ktore trzymaja za raczke takie delikatne platki sniegu jak ty wygrywasz albo przegrywasz i nie ma na nikogo winy zwalic tylko na swoja slabosc. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Daffy napisał:

 

Nowy gracz na współczesnym zaznaczając że jest nowy w bijatyki nawet jak wygra walki w placement nie zostanie wpierdolony w Platinum więc twoje wady są urojone

 

 

 

Jak urojone jak pisze na podstawie swoich doświadzeń? 

 

W dniu 20.06.2023 o 21:43, Observer napisał:

Wkurwiłem się trochę na tych nowoczesnych że nie muszą machać, więc też wziąłem Zangiefa na przebieżkę po ranked na nowoczesnym, wygrałem 9/10 walk kwalifikacyjnych i od razy wylądowałem w goldzie xd Dziwnie działają te rangi, zamiast kwalifikacji każdy powinien od rookie zaczynać się piąć do góry, a nie że powalczysz 10 razy z new challengerami i ironami i nagle lądujesz w lidze z postaciami co mają po 800 walk za sobą. 

 

Jak ja nawet w treningu nie sprawdzalem jak jest ustawione to sterowanie Zangiefem na N i waląc dwa rzuty na zmiane zostałem sklasyfikowany wyżej niż mój main z 300 walkami na klasycznym, którym gram w chuj lepiej.

 

Jak dla kogoś to jest sprawny system to nie ma o czym dalej rozmawiać, eot 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Wygrałeś 9 walk postacią samograjem (btw też mnie wkurwia jaki damage zabierają chwyty zangiefa, trzy razy cię dopadnie i po zawodach) i wrzuciło cię do golda gdzie walczą ludzie co już potrafią w to grać i np bronić sie przed zangiefem - przecież to jest sprawiedliwy placement i udowadniasz jak świetnie działa

 

 

Rozumiem że byś chciał grać cały czas zangiefem na dwa guziki i zaczynać od rookie i gwałcić po drodze nowych i nieogarniętych notując jakieś chore serie wygranych by epenis rósł? Wtedy by to było sprawiedliwe dla ciebie i dla nowych?

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

Ja w ogóle nie chce grać tym Zangiefem, chciałem sprawdzić jak działa N, pokazuje ci tylko że waląc jeden przycisk nowy gracz ląduje w goldzie (albo w platinium gdybym wygrał 10/10), bo przed chwilą pisałeś że to niemożliwe i to moje urojenia.


wyladuje w goldzie, a potem spadnie aż trafi na swój poziom. jaki tu jest problem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...