Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Square napisał:

Zrób screena na konsoli/pc?

 

Nie mam USB więc można tylko przesłać na Twittera, czyli to będzie ta sama jakość co w tym twicie, który zrobił dokładnie to samo.

 

14 minut temu, ornit napisał:

Bo gra nie jest tak casualowa jak to portale przedstawiały:shieeet:

 

Gra jest wchuj skomplikowana w kategorii bijatyk, a online grają same skurwysyny. Ja ostatni raz to grałem online w SF4 i to na początku, poziom jaki tu mają gracze (zakładam, grają codziennie od kilkunastu lat online) jest dla nowych nie do dogonienia. Sam myślę że sporo czasu z grą spędziłem i nie mam pojęcia jak to możliwe że ktoś od premiery napierdolił 4000 walk i ma mastera, chyba pod kroplówką siedzi o gra bez przerwy. A gra sama nie pomaga zamiast dać huby z podziałem na klasy, żeby poczatkujący mogli sobie trochę powalczyć na casualowym poziomie przez 3-4 miesiąca i wczuć się w sterowanie, zbadać każdą postać, to kurwa dali huby dla początkujący na pierwsze 10 godzin. Nie, po chuj więcej, lepiej dać jakieś z dupy huby gdzie zaraz jakiś master przekopie ich tak że ciosu nie zadadzą przez całą walkę. Co do rankedów to ja wyżej golda nie podskoczę, bo nie jestem graczem turniejowym, a gra nie pozwala na casualową grę online. Ale nawet jak walczę z ludźmi to co są rookie czy iron to są gracze co potrafią grać.

 

A teraz weź takiego casuala co chce wejść w nowy gatunek, nigdy nie grał, zrobi hadoukena raz na 4 próby. Bo tak wygląda gracz co nigdy nie grał w bijatyki. To z kim on ma tam walczyć w tym online, jak tam byle kutas na rookie potrafi wykonać wszystkie ciosy, zna kombosy, zna reguły? A tu mówimy o ciosach, to można sobie ominąć na nowoczesnym, ale cała filozofia grania w bijatyki jest do nauczenia od zera i tacy gracze się odbiją od tej gry.

 

Ten sam problem jest w Cod, BF i innych, ludzie grają online od kilku części w tył, od kilkunastu lat, niektóre rzeczy są dla nich odruchowe, dziś wejść od zera po prostu sie nie da, chyba że ktoś chce dostawać po mordzie przez najbliższy rok i w końcu się nauczyć. Tylko że ludzie kupują gry żeby się pobawić, a nie żeby sobie zapewnić pracę na drugi etat.

 

Capcom spierdolił po całej linii że nie dał w tym całym online tak podstawowej rzeczy jak skill based matchmaking.

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Observer napisał:

 

Nie mam USB więc można tylko przesłać na Twittera, czyli to będzie ta sama jakość co w tym twicie, który zrobił dokładnie to samo.

 

 

Gra jest wchuj skomplikowana w kategorii bijatyk, a online grają same skurwysyny. Ja ostatni raz to grałem online w SF4 i to na początku, poziom jaki tu mają gracze (zakładam, grają codziennie od kilkunastu lat online) jest dla nowych nie do dogonienia. Sam myślę że sporo czasu z grą spędziłem i nie mam pojęcia jak to możliwe że ktoś od premiery napierdolił 4000 walk i ma mastera, chyba pod kroplówką siedzi o gra bez przerwy. A gra sama nie pomaga zamiast dać huby z podziałem na klasy, żeby poczatkujący mogli sobie trochę powalczyć na casualowym poziomie przez 3-4 miesiąca i wczuć się w sterowanie, zbadać każdą postać, to kurwa dali huby dla początkujący na pierwsze 10 godzin. Nie, po chuj więcej, lepiej dać jakieś z dupy huby gdzie zaraz jakiś master przekopie ich tak że ciosu nie zadadzą przez całą walkę. Co do rankedów to ja wyżej golda nie podskoczę, bo nie jestem graczem turniejowym, a gra nie pozwala na casualową grę online. Ale nawet jak walczę z ludźmi to co są rookie czy iron to są gracze co potrafią grać.

 

A teraz weź takiego casuala co chce wejść w nowy gatunek, nigdy nie grał, zrobi hadoukena raz na 4 próby. Bo tak wygląda gracz co nigdy nie grał w bijatyki. To z kim on ma tam walczyć w tym online, jak tam byle kutas na rookie potrafi wykonać wszystkie ciosy, zna kombosy, zna reguły? A tu mówimy o ciosach, to można sobie ominąć na nowoczesnym, ale cała filozofia grania w bijatyki jest do nauczenia od zera i tacy gracze się odbiją od tej gry.

 

Ten sam problem jest w Cod, BF i innych, ludzie grają online od kilku części w tył, od kilkunastu lat, niektóre rzeczy są dla nich odruchowe, dziś wejść od zera po prostu sie nie da, chyba że ktoś chce dostawać po mordzie przez najbliższy rok i w końcu się nauczyć. Tylko że ludzie kupują gry żeby się pobawić, a nie żeby sobie zapewnić pracę na drugi etat.

 

Capcom spierdolił po całej linii że nie dał w tym całym online tak podstawowej rzeczy jak skill based matchmaking.

 

 

Odnośnie samego battle hub pełna racja bo brak segregacji sprawia że auromaty okupują w większości totalni prosi więc ciężko walkę wygrac jak ktoś lamie

 

Ale same mecze ranked czy to z poziomu battle hub czy prosto z battle ground dobierane są fantastycznie. Począwszy od meczów do placementow, systemu żółtych kartek dla rage quiterow po system lig. Cały czas grasz w pełnej kulturze z ludźmi na swoim poziomie

 

Do tego ten kod online działający jakby sprzedali duszę diabłu

 

Co do sprzedaży? Jak na jakość jaka gra sobą reprezentuje i zawartość to milion w tydzień jest rozczarowujące...ale capcom samo sobie winne rzucić to chwilę po zeldzie i praktycznie (główna wina) równolegle z diablo4

Odnośnik do komentarza

Ty nawet nie wiesz jak działają placement fights. 

 

Przeciwników ci dobiera w nim nie całkiem losowo, a po skillu w zależności od tego jak odpowiedziałeś na pytanie jak czujesz się dobry w bijatyki. I też ma to wpływ potem na range od której zaczynasz.

 

Ja dałem że jestem nowy, wygrałem 6/10 i zacząłem od rookie.

Odnośnik do komentarza

Te wstępne starcia są zawsze z różnymi rangami, w każdej grze. Jasne nie raz się trafi za wysoko czy za nisko, ale potem dość szybko się trafia do swojego przedziału. Może jak ktoś od razu odpalił online na premierę to wtedy każdy jest nowy i łatwiej trafić na słabszych, przez co wyląduje się za wysoko.

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Observer said:

Jak ranked jest skill based, jak wygrasz te pierwsze 10 walk z jakimiś łamagami bez rang co nie blokują i lądujesz w goldzie czy platinium gdzie nawet nie pierdniesz. Jedyna opcja żeby mieć skill based ranked to specjalnie przepierdolić te 10 walk na start i zaczynać od rookie, gdzie jako nowy gracz możesz powalczyć.

 

 

Jak wygrywasz to w tych placementach dobiera ci coraz silniejszych ludzi jak przegrasz to od razu w nastepnej walce dobiera co range nizej zeby wlasnie ustawic cie tam gdzie byc mniejwiecej powinienes. Do tego jeszcze w rangach ponizej Platinium masz Win Streak Bonus ze w razie czego gdybys przypadkiem byl za nisko mial mozliwosc awansowac bardzo szybko. Capcom taki zly xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to te rangi dzialaja dobrze. Dalem ta druga odp czyli, ze kiedys tam gralem w cos i po 5/10 dostalem jakiegos bronze 4 co mialo sens, bo wbilem w te rankedy nawet nie wiedzac jakie honda ma lvl1 i lvl3 super inputy i nie wiedzac co robi praise the sun xd Potem legancko trzasnalem win streaka 18 i w chwile bylem w goldzie, gdzie juz musialem zaczac cos grac bo inaczej byl wpierdol. Dogrindowalem do platinum 2 i tu juz trzeba bylo ogarniac. Teraz pewnie spadne do p1, bo ostatnie 1,5 tyg gralem tylko w diablo.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że rangi działają przedobrze, absolutnie nie kumam zarzutów observera. Ma rację że w battle hub są wymieszani wszyscy więc siłą rzeczy przy automatach siedzą głównie prosi ale taki był zamysł tego lobby. Jeszcze za jakiś czas powrócą turnieje a tam też jest segregacja po lidze więc okazji by grać tylko z ludźmi na swoim poziomie jest pełno. Dodać do tego tryb współczesny i masz SF w najłatwiejszym progiem wejścia w historii serii

Odnośnik do komentarza

Pomijam juz Fakt ze ludzie nie rozumieja co to sa PLACEMENT MATCHES moze nie znaja angielskiego xD 

 

Ale plakac jak Observer ze bija go jakies zwierzeta z Silver ktore maja po 4k meczy bo graja w gre zamiast w tym czasie plakac na forum internetowym to juz jest stan umyslu xD Powaznie masz dobry mental pod bijatyki. Ja bym sie cieszyl ze ktos z Master chce w Buttle Hubie poswiecic mi czas i zagrac FT10 bo sie naucze wiecej niz wygrywajac 100 walk z amebami. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w goldzie a pisze o nowicjuszach, bo odpowiadałem wam tylko czemu nowi gracze grę porzucają. Możecie sobie powtarzać że wszystko jest wspaniale a potem znowu będzie zastanawianie czemu bijatyki to niszowy gatunek. No ale z takim community gdzie na każdą wadę jest odpowiedź "nie płacz" i "git gud" jakbyśmy mieli po 15 lat to tak pozostanie na wieki.

 

Placement matches jest zjebane, każdy powinien zaczynać od rookie i piąć się w góre, a nie że nowy gracz na nowoczesnym będzie klepać jeden przycisk z modyfikatorem w pm i gra uzna że należy go wpierdolić w platinium, bo jak tam przegra 30 walk pod rząd to na następny dzień gra pójdzie na pchli i tyle.

 

Godzinę temu, Soban napisał:

Chłop pewnie się wkurwił, bo nie może aczika za 30 wygranych w battle hub zrobic xd

 

Jedynie aczika za turnieje nie mam, bo ciągle nie działają miesiąc po premierze, ale tu pewnie też narzekać na capcom nie można.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem nowy, nabiłem już 40h, mam 400 walk, bronze4, matchmaking działa wspaniałe, placementy są sprawiedliwe i cały czas gram z ludźmi mniej wiecej na swoim poziomie. Obecnie ok 42% walk mam wygranych.

 

Nowy gracz na współczesnym zaznaczając że jest nowy w bijatyki nawet jak wygra walki w placement nie zostanie wpierdolony w Platinum więc twoje wady są urojone

 

Pomysł by każdy zaczynał od rookie to już wogole stan umysłu. Dopiero wtedy by była niesprawiedliwość i gierki na pchlim wśród świeżych w bijatyki

 

To jest najbardziej przyjazny i sprawiedliwy dla nowych sf ever i chyba najprzyjemniejsza pod tym względem bijatyka w jaka wogole grałem

 

Że poszedł tylko lub aż milion? Wina diablo4 ale sf będzie się sprzedawał najpewniej przez jeszcze długo długo czas więc ostateczny wynik za te 4-5 lat będzie pewnie wysoki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...