Skocz do zawartości

PSX Extreme 299


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Shen napisał:

Nie przejeli ostatnio jakiegos blacharza?

Tak, Ottona chyba z cda.

 

Sytuacja odwrotna ale w nieodzalowanym Secret Service, ktore bylo glownie pctowe, pojawil sie kacik konsol. Dwie strony, tak z 6 gierek opisanych, paskudne screeny w zerowej rozdzielczosci. Wpadaly tam tytuly z szaraka i chyba snesa, nie pamietam juz dokladnie. Prowadzil oczywiscie Gulash.

 

Moze to samo wprowadzic w PE. Nie robic dwustronnicowej, pelnej recenzji tylko cos na zasadzie, krotkiego opisu, zaznaczenia ze taka gra istnieje i jest doceniana na pc/mobile. Tak jak teraz sa te tytuly po 3 na strone recenzowane. Nie wku.rwilibyscie ortodoksow bo to by dzialalo na zasadzie kacika i moze powoli by sie oswajali z takimi pozycjami w pismie. A za rok, gdyby chwycilo mozna by swobodnie przejsc na wiekszy format. Chodzi o to, zeby nie je.bnac z grubej rury bo widac, ze publika jest nie bez powodu stricte konsolowa i tego chce sie trzymac. Ale zabe trzeba gotowac powoli.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SlimShady napisał:

Jakieś największe tytuły, które nie mają widoku na wyjście na konsoli jak Alyx(chociaż na VR 2 może będzie), czy Company of Heroes 3, to tak

No właśnie nie. Myśle, że o wiele ciekawsze byłyby krótkie recenzje mniejszych lub wyróżniających się gier. Największe tytuły są wszędzie, w innych pismach, net, jutub itd, więc po co klepać to co wszyscy.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, grzybiarz napisał:

ja nie wchodzę na ppe, czy inne serwisy, z jutuba oglądam klocucha, archona... raczej jak kupuję gazetę to chcę mieć w niej wszystko

Tutej Grzybciu trzeba by już fokusowe badania robić czego gracze chcą. Ja już szmatławca/pixela/akszyna kupuję z przyzwyczajenia. Recek nie czytam kompletnie. Tylko publicystykę, wywody prywatne. Recki strzelam u quaza, zagrajnika, arhona czy zagraniczniaków jak Angry Joe/worth a buy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki mały offtop, ale przeglądałem z nudów tematy o numerach z okolic 2019 roku (wtedy rzadko zaglądałem na forum, więc nie czytałem tego na bieżąco) i udzielał się tam całkiem regularnie i aktywnie ktoś z wydawnictwa, jak przypuszczam. Teraz już chyba śladu po nim nie ma, konto nie istnieje (wyświetla się jako gość), a to w sumie całkiem niedawno było. Ktoś wie cóż to się podziało, że taka aktywność była, a potem nagle znikła? 

 

Przykładowy post:
image.thumb.png.b4c47c3f2f3934d3b42d233ab9e2d6c6.png 

Odnośnik do komentarza

Nie no, Pereza dobrze kojarzę, ze Szmatławcem był długie lata, jeszcze za czasów Advertigo, no i wrzucał masę moich cytatów w Głosie Ludu. :D Poza tym on ma nadal konto, więc nie wyświetla się jako "gość" w tych starych tematach. :) 

 

Ten "Gość" z Idea Ahead udzielał się całkiem sporo, bo wyhaczyłem go w kilku tematach na temat nowych numerów w 2019 roku. Stąd to pytanie, bo mnie to zaskoczyło, że ktos z nowego wydawnictwa był wtedy tak aktywny. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.