Skocz do zawartości

PSX Extreme 299


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem recke Diablo Immortal, mam nadzieje, że to nie bedzie ostatnia mobilka która pojawiła się w piśmie.

W tym tygodniu wychodzi mobilny Octopath, który ma mieć nacisk na fabułe i wywodzi się z konsolowej gry. Moze chociaz coś na wzór starego pocketa na 2 strony i krótkie recki ciekawszych pozycji, niekoniecznie darmowych. Są perełki jak Fantasian który jest exem na sprzety apple, jrpg twórców Lost Odyssey z muzyką Nobuo Uematsu.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Przeczytałem recke Diablo Immortal, mam nadzieje, że to nie bedzie ostatnia mobilka która pojawiła się w piśmie.

W tym tygodniu wychodzi mobilny Octopath, który ma mieć nacisk na fabułe i wywodzi się z konsolowej gry. Moze chociaz coś na wzór starego pocketa na 2 strony i krótkie recki ciekawszych pozycji, niekoniecznie darmowych. Są perełki jak Fantasian który jest exem na sprzety apple, jrpg twórców Lost Odyssey z muzyką Nobuo Uematsu.

 

Kącik mobilek i kącik indyków pecetowych to must have po tym jak CDA wypadło z miesięcznego rynku, że o popularnosci steam decka wśród konsolowcow już nie wspomnę :lapka:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, SlimShady napisał:

Jest Pixel, jakoś dacie sobie radę.

Pismo dla starych dziadow

 

21 minut temu, maciucha napisał:

Kącik mobilek i kącik indyków pecetowych to must have po tym jak CDA wypadło z miesięcznego rynku, że o popularnosci steam decka wśród konsolowcow już nie wspomnę :lapka:

Jakas ankiete by mogli zrobic, wyjebac listy i dac kacik mobile.

@Roger

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Shen napisał:

Pismo dla starych dziadow

 

Jakas ankiete by mogli zrobic, wyjebac listy i dac kacik mobile.

@Roger

No kiedyś ankiety były co roku i to dawało naczelnemu odpowiedzi w jakim kierunku ma iść pismo, a teraz nawet niewiadomo jaka grupa wiekowa kupuje gazetkę. Forumowicze to wiadomo garstka osob 30+

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

No kiedyś ankiety były co roku i to dawało naczelnemu odpowiedzi w jakim kierunku ma iść pismo, a teraz nawet niewiadomo jaka grupa wiekowa kupuje gazetkę. Forumowicze to wiadomo garstka osob 30+

Trzeba poruszyć te kwestie na kolejnym spotkaniu z redacja dla patronów

Spoiler

:kekw:

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Roger uchyl rąbka tajemnicy, kiedy nowy numer, albo chociaż okładkę. Jaram się i odliczam dni nerwowo.

Jeśli nic się już nie wywali to 4 sierpnia premiera. 

2 godziny temu, Shen napisał:

Pismo dla starych dziadow

 

Jakas ankiete by mogli zrobic, wyjebac listy i dac kacik mobile.

@Roger

Z mobilkami bardzo bym chciał z tym ruszyć i pewnie ruszymy, z PC jest taki problem, że jak kiedyś napisałem, że można by dodawać do gier w recenzjach chociaż ikonkę PC, to zalała mnie fala wiadomości, że to profanacja, że to pismo konsolowe itd. W sumie w redakcji zdania też są mocno podzielone. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja mam pomysł co zrobić z grami tylko na PC. Raz na mniej więcej kwartał przydzielić parę stron z mini reckami gier które wyszły tylko na PC/telefony i wygląda na to że nigdy nie zostaną wydane na konsole a które warto ograć. I nie muszą to być tylko najnowsze produkcje ale po prostu gierki w które grają redaktorzy w 'wolnym czasie' a o których warto napisać coś więcej niż tylko wspomnieć o nich w Hyde Parku.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To dość poważna zmiana, już nie będzie to „jedyny w Polsce magazyn o konsolach”. Może po prostu „kącik pecetowca”, dwie strony, przegląd gier (może bez not, żeby nie było że recenzje z „oceniaczkami”). Jak brakuje miejsca to zawsze można wywalić „list miesiąca”, a sam dział listy dać na max 1.5 strony :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kącik PCtowca będzie ok, typowo pod gierki na ten sprzęt jak Total War, Black Mesa czy AoE4. Do tego kącik na mobilki i nie potrzebuję innego pisma. Pixel jest niestety skierowany do starszego odbiorcy a CDA raz ,że jest kwartalnikiem to nie czuję do nich mięty. PSXE czytam od 1999 ale w obecnych czasach rynek się zmienia. Mam PS5, XSX i Switcha a i tak gram 90% czasu na PC a pozostałe 10% to switch. Na PC są wszystkie gry z Xboxa, co raz więcej z PS5, wszystkie multiplatformy. Jedynie switch twardo się trzyma. 
 

Jest luka na rynku i fajnie będzie ją zapełnić :)

Odnośnik do komentarza

Jakieś największe tytuły, które nie mają widoku na wyjście na konsoli jak Alyx(chociaż na VR 2 może będzie), czy Company of Heroes 3, to tak, ale trzeba ostrożnie działać, bo przebieranie w tym wysypisku ze steama, gdzie nie ma żadnej kontroli jakości - może narobić jak Sapkowskiemu Wiedźmin 3 - mnóstwo smrodu i gówna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...