Skocz do zawartości

PSX Extreme 299


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Jontek80 napisał:

W jakies gry po godzinach tez gracie. Mozecie i te gry opisywac. Jakies retro takze. Nie kazdy gral we wszystkie gry swiata.

W to co się gra "po godzinach" to zazwyczaj w moim przypadku tytuły, które były już zrecenzowane ale chcę je sprawdzić, ewentualnie coś co do numeru nie trafi bo "nikt w to nie będzie grać"...
Więc to nie kwestia chęci, tylko "mocy wyższej" zwanej Rog-Er`em ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w oczekiwaniu na live a live i żółwie ninja wszystko na switch w pudełkach lubie pograć w jakieś starocie. Mam w domu z 6 konsol jak nie wiecej. Nie znam wszystkich tytulow. Niektore konsole mam juz jako retro i ogrywam cos co mi sie nawinie. Ciezko zrobic jakies rozeznanie co bylo dobre na xboxa 360 albo tego pierwszego jak nigdy go wczesniej nie mialem. Takim sposobem teraz ogrywam lost odyssey, ktory leżał u mnie na półce 2 lata. Teraz jestem na 4 plycie, tak mnie wciagnal. To taki final fantasy x na x klocka. Czeka tez blue dragon. Oprocz klasywkow nie wiem w co grac na nim. To samo z wii (ten zas czyta gry z gamecubea) Mam tez snesa i megadrivea. Amiga forever na pc. 

Wiec moglibyscie jedna recenzje z 16 bitow wrzucic na jakis czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jontek80 napisał:

Ja w oczekiwaniu na live a live i żółwie ninja wszystko na switch w pudełkach lubie pograć w jakieś starocie. Mam w domu z 6 konsol jak nie wiecej. Nie znam wszystkich tytulow. Niektore konsole mam juz jako retro i ogrywam cos co mi sie nawinie. Ciezko zrobic jakies rozeznanie co bylo dobre na xboxa 360 albo tego pierwszego jak nigdy go wczesniej nie mialem. Takim sposobem teraz ogrywam lost odyssey, ktory leżał u mnie na półce 2 lata. Teraz jestem na 4 plycie, tak mnie wciagnal. To taki final fantasy x na x klocka. Czeka tez blue dragon. Oprocz klasywkow nie wiem w co grac na nim. To samo z wii (ten zas czyta gry z gamecubea) Mam tez snesa i megadrivea. Amiga forever na pc. 

Wiec moglibyscie jedna recenzje z 16 bitow wrzucic na jakis czas.

Atakuj Rogera ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2022 o 21:07, grzybiarz napisał:

Ja sam na PC niedawno ukończyłem walking dead od telltale, a tak wcześniej może coś w 2019 roku. A niby taki gracz ze mnie. Ciężko chyba grać w gierki 30 lat z takim zaangażowaniem i zapałem jak za łebka, kiedy nie było rozpraszaczy w postaci smartfonów, bab (:laugh:) czy innych zajęć. 

A weź tu ukończ grę na 10-20 godzin, napisz recenzje i to jeszcze kilka w miesiącu. Niedawno robiłem jakiś tam filmik o PE i wychodzi w nim, ze HIV na początku pisma recenzował średnio co drugi tytuł… to trza mieć łeb by tyle lat grać, ja dziś o grach chyba wolę czytać. I to tylko o tych starych grach :)

To pogrubione to na pewno u niektórych bardzo rozprasza i jakiś kmiotek pod nogami kręcący się xD

Ale mimo braku bab u siebie to przyznam ci rację. Usiąść i sie zachwycać grą po tylu latach i mieć takie samo zaangazowanie, że można jedną grę przejść X razy jest ciężkie. Teraz gdy brak krótkiej i intensywnej angazujacej historii to cięzko taką grę ukończyć.

Przewijać też nie trzeba z braku czasu, ale powtarzajacej się historii w wielu produktach. Dzis nic nowego nie wymysla.

Grunt ze to pismo jeszcze pisze jakies recenzje, choc nawet i tu widać ukłon w strone artykułów koło growych jak to było w dogorywającym CDA  przed zmianami.  Jednak i tak patrzac na te oceny cieszy mnie, że tutaj brak jest taki och i ach jak w tym CDA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...