Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Way of the Hunter 

Featured Replies

16 sierpnia nastąpi premiera myślę, że godnego następcy TheHuntera.

Prawdziwie next genowe polowania? Jak najbardziej.

 

 

 

  • Replies 45
  • Views 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • El Loco Chocko
    El Loco Chocko

    Alez bydlaka ustrzelilem.  

  • Widziałem to jakiś czas temu i jestem zainteresowany. Wiedziałem, że Majo... Boom... (a chuj by Cię z tymi zmianami nicka strzelił, stary dziadu) założy temat 

  • El Loco Chocko
    El Loco Chocko

Nareszcie,biały mężczyzna, dubeltówka i kaczka w odległości 2 metrów w 4k.

Widziałem to jakiś czas temu i jestem zainteresowany.

Wiedziałem, że Majo... Boom... (a chuj by Cię z tymi zmianami nicka strzelił, stary dziadu) założy temat :pawel:

  • Author

Ciekawe, czy niczym theHunter zassa na długie setki godzin. Potencjał jest. Cała masa fajnych rzeczy pewnie dojdzie z czasem. W sierpniu zobaczymy na premierę.

 

Jeszcze nie ruszyłem theHunter a mam wykupiony cały pakiet i to gra na kilkaset godzin, więc tę pewnie też ruszę w tej dekadzie. 

  • 4 weeks later...

Hej myśliwi ;) zdaję sobie sprawę, że ten temat będzie odwiedzany przez może 4 osoby, ale zapytam... ktoś bierze na premierę wersję ps5? Thehunter wciągnął mnie ( nie na tyle żeby kupić i ograć dlc, ale kilkadziesiąt godzin po lasach mi pykło). Ja mocno się zastanawiam. Bardzo podoba mi się animacja zwierząt. Czekam na pierwsze recenzje, bo nie lubię kupować kota w worku. Jak będzie pozytywnie, to biere :D Cena w sklepach też widzę że rozsądna.

  • Author
54 minuty temu, genjuro napisał:

Czekam na pierwsze recenzje, bo nie lubię kupować kota w worku

 

Dokładnie tak samo. Po mega rozbudowanym i dopracowanym theHunterze ciężko będzie stworzyć tak bogate uniwersum od podstaw do tego działające, jak dobrze naoliwiona... strzelba.

  • Author

Mechaniki żywcem wyjęte z serii snajper. Bullet time, kula w locie z parametrami itp. Czego to nie wymyślą.

 

Trochę to wybija z immersji. Wolę te rozwiązania jak w theHunter. 

Cholera nakręciłem się na way of the Hunter. Gierka wygląda jak ulepszona wersja theHunter. We wtorek premiera, może wcześniej jakieś recki będą?

W dniu 9.08.2022 o 18:04, Crazy Horse napisał:

Mechaniki żywcem wyjęte z serii snajper. Bullet time, kula w locie z parametrami itp. Czego to nie wymyślą.


Ale zdajesz sobie sprawę, że to z Cabeli jest, a nie z Way of the Hunter? :dafuq:

  • Author
3 godziny temu, Wredny napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że to z Cabeli

 

Ty faktycznie :yakubu:a już miałem nie kupować.

Recenzja ACG nad wyraz pozytywna - chwali praktycznie wszystko i daje mocne "BUY" na koniec - sam chyba kupię na premierę :notbad:

  • Author

Ja też pewnie, ale sporo contentu dojdzie w przeciągu roku i jak zwykle kupując grę na premierę będziemy mocno stratni. Patrz wielokrotnie przytaczany theHunter.

Ale jak obiecasz premierowego coopika, to nie będę żałował.

Ja biorę na premierę, w media expert jest z rabatem i wychodzi niecale 150 zl

  • Author

Tyle powinny gry kosztować na premierę. 

  • Author

Spory kawałek gejpleyu:

 

 

 

Symulator chodzenia z lornetką. Wygląda zajebiście.

Zamówienie w przedsprzedaży w Media Expert złożone :) z rabacikiem wyszło 146,65 zł. Dobra cena, jak na chilloutowe chodzenie po lasach.

  • Author
14 minut temu, genjuro napisał:

Zamówienie w przedsprzedaży w Media Expert złożone :) z rabacikiem wyszło 146,65 zł. Dobra cena, jak na chilloutowe chodzenie po lasach.

 

Tu Cię zaskoczę:

Media market dla idiotów 139 :D

i cyk, zamówione.

A faktycznie, kurczę, Niemiec by powiedział "szajse" :D

Karak zrobił update - natrafił na błąd, który zmusił go do zmiany oceny z "buy" na "wait":
 

 

Dostalem maila że dopiero pakują wysyłkę, a jak sklep nie dla idiotów? Ale mam podjarke. I znowu żona będzie mówić, " łazisz godzinami po tych lasach i nic" :D

  • Author

Zdaje się, że jeszcze nie dotarła do sklepów wersja na xboxa.

To dobrze bo dopiero jutro będę w domu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.