Skocz do zawartości

FIFA 23 - ta ostania od EA ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie mogę się doczekać ! Kariera klubem: Raków Częstochowa w mam nadzieje aktualnym składzie i koszulkach ! Dodatkowo liga mistrzów !

Do tego jak co 4 lata Mistrzostwa Świata. Wreszcie Next Genowa wersja, te power shoty, nowe wolne i karne, przyspieszanie zawodników i wreszcie dobra murawa .

 

W Fife 22 grało się dobrze tutaj liczę że będzie jeszcze lepiej.

I wiadomo że znajda się tacy jak ja co kupią i tacy co jak co roku będą wyśmiewać, nie interesuje mnie to.

 

Pady już ładuje, partnerka idzie do koleżanek a ich mężowie wpadają z browarkami i gramy ligę mistrzów

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krzysiek923 napisał:

Ale co, masz moją historię opinii o poprzednich FIF-ach, czy negatywna opinia o tej grze to aż taka kontrowersja?

Żadna kontrowersja, normalna rzecz. Mówiłem o opiniach ogólnie, nie tylko Twojej. 

 

19 minut temu, Rhapsody napisał:

A ja nie mogę się doczekać ! Kariera klubem: Raków Częstochowa w mam nadzieje aktualnym składzie i koszulkach ! Dodatkowo liga mistrzów !

Do tego jak co 4 lata Mistrzostwa Świata. Wreszcie Next Genowa wersja, te power shoty, nowe wolne i karne, przyspieszanie zawodników i wreszcie dobra murawa .

 

W Fife 22 grało się dobrze tutaj liczę że będzie jeszcze lepiej.

I wiadomo że znajda się tacy jak ja co kupią i tacy co jak co roku będą wyśmiewać, nie interesuje mnie to.

 

Pady już ładuje, partnerka idzie do koleżanek a ich mężowie wpadają z browarkami i gramy ligę mistrzów

 

Kariera w Fifie xD Bot najczęściej wali bramę po pierwszej akcji, bo tak działa skrypt :kaz:

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kosmos napisał:

Żadna kontrowersja, normalna rzecz. Mówiłem o opiniach ogólnie, nie tylko Twojej. 

 

Kariera w Fifie xD Bot najczęściej wali bramę po pierwszej akcji, bo tak działa skrypt :kaz:

 

 

Nie zauważyłem aby tak było. Wybierając z dość dużego wachlarzu stopni trudności możemy dopasować rywali pod siebie.

Już na Zawodowcu gra się przyjemnie, na Światowej Klasie zdecydowanie bardziej wymagająco (zwłaszcza jak gramy słabym zespołem).

Sytuacja którą opisujesz może występuje na najwyższym stopniu Trudności - Legendarnym. (Nie wiem nie sprawdzałem). Na niższych nie odniosłem takiego wrażenia.

Edytowane przez Rhapsody
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kosmos napisał:

No zawodowiec to banalny poziom. Na wyższych dzieją się cuda, niezależne od umiejętności gracza. Jak gra, nie chce żebyś wygrał, to nie wygrasz. To samo w FUT. 

 

Zapewne dużo w tym prawdy, jednak ja się w tym trybie świetnie bawię. Do tego wiadomo, kanapowe granie i Sezony.  Reszta mnie nie interesuje.

I to też jest w tej grze fajne, mnogość trybów, każdy coś dla siebie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kosmos napisał:

Co roku te same opinie :kaz:

bo co roku jest gorzej, ostatnia znośna fifa to chyba 18 stka była. Obecnie ta gra to jedynie rąbanka online z piłką nożna to ma niewiele wspólnego. Granie przeciwko konsoli, czy dla zabawy ze znajomymi mija się z celem.

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra jest mocno podobna do 22, co mnie satysfakcjonuje w miarę. Póki co gra się przyjemnie, nie mam wrażenia, że akcje lecą od bramki do bramki, a jest więcej walki w środku pola. Gameplay jest rozbudowany, no ale to trzeba naprawdę przysiąść - samych uderzeń zza pola karnego jest kilka rodzajów, możliwość przełączania się na dowolnego zawodnika w obronie i przecinania linii podań albo ścisłego krycia, do tego ewidentnie wolniejsze tempo póki co - oczywiście na plus. Nie przegrałem jeszcze meczu, nie miałem też sytuacji, w której drżałem o wynik, bo przeciwnik był słabszy, a gra dawała mu handicap - stąd pewnie takie pozytywne wrażenia. Z drugiej strony nie grałem wielu meczów, ale 2 dni bez momentum? Wspaniała sprawa. Niemniej jednak to dopiero początek gry, patche pewnie coś pozmieniają, póki co jestem zadowolony. To jest serio najlepszy moment fify, kiedy mecze online są w miarę ciekawe i mniej schematyczne.

Atak Muriel-Nunez chodzi mi świetnie. PS - może zrobimy jakąś ligę forumową, skoro jest cross-play, gdzie można grać np. 3,5* albo 4*?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym podobnie, gdyby nie fakt że w 8 na 10 meczów trafiam na PSG, no do porzygu. No i żeby Ci przeciwnicy prezentowali jakiś fajny poziom, a nie tylko podanie z wybiegiem i wyjście na puste pole Srappe. Żeby nie było, przegrywam takie spotkania, bo próbuję grać taktycznie, nieszablonowo i zespołowo. Szkoda, że takie podejście nie jest w żaden sposób nagradzane, tylko boostowane są ułomności gameplayu. 

 

Edyt: U Erdogana da się jeszcze bardziej przycebulić. Bierzemy abonament EA na miesiąc za śrubki i kupujemy wybraną wersję o 10% taniej. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...