Skocz do zawartości

FIFA 23 - ta ostania od EA ;)


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Michał102 napisał:

Panowie, mam GPU, a co za tym idzie EA play. Chciałem sprawdzić te padline w wersji próbnej, ale wywala mi komunikat "wystąpił problem z weryfikacją twojego abonamentu ea play. Spróbuj ponownie" 

 

Ktoś z Was miał podobny problem? 

Czyli nadal jest z tym problem. 
 

U mnie dziala ten myk z wchodzeniem do głównego menu Xa na kilka sekund po tym jak sie kliknie Odtwórz wersje próbna. Czasami trzeba wyjsc i wejsc ze 2-3 razy, ale zazwyczaj załapuje i trafiamy od razu n ekran wyboru języka. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem w weekend na ps5 i takie mam refleksje może kogoś zainteresują.

 

Plusy:

 

- HyperMotion 2.0 - W Fifie 22 widać było lepsze bardziej naturalne zachowania piłkarzy, teraz jest jeszcze lepiej. Fajnie się patrzy jak zawodnicy składają się do strzałów, jak dryblują czy jak bramkarz broni. Jest to miłe dla oka, takie naturalne i już bardzo podobne do tego co widzimy w TV czy na boisku. 

 

- PowerShot - te mocne strzały są genialne L1+R1 +O i mamy fajne zbliżenie i mega mocny strzał. Po trafieniu w bramkę jest wielka satysfakcja i fajne statystyki.

 

- Nowe wykonywanie stałych fragmentów gry. Świetna zmiana, rzuty wolne czy rożne wykonuje się w nowy fajny sposób, mamy większe możliwości zagrania piłki niż do tej pory. Karne też zmieniono wszystko jest bardziej piłkarskie i intuicyjne. Zwłaszcza jeśli gramy z przeciwnikiem siedzącym obok na kanapie. Wreszcie nie widać gdzie celuje wykonując karnego a on nie traci  atutu precyzyjnego strzału. Kto grał w 22 i teraz w 23 wie o czym pisze.

 

- Degradacja murawy i ogólnie zwiększony poziom detali na boisku i poza nim.

 

- Kariera z nowymi scenkami i opcjami. Prócz tego ustawiłem najmniejszy stadion w grze jako  "Domowy" dla zespołu Raków Częstochowa. Po strzeleniu bramki na tym stadionie jako Raków słychać znajomą z realnego meczu muzyczkę i przyśpiewkę kibiców. Mała rzecz a bardzo cieszy ! Fajnie że zadbali o takie szczegóły, pewnie inne kluby mają podobnie.

 

- Zwolniona prędkość gry, gra się wolniej niż w fifie 22, bardziej taktycznie, większy nacisk postawiono na atak pozycyjny.

 

- Rożne prędkości zawodników. Jeden rozpędza się momentalnie drugi musi się rozpędzić aby biec na maks. swoich możliwości. To widać gołym okiem i fajnie to wygląda.

 Tak samo fizyczności piłkarzy jest lepiej zauważalna. Rosłym obrońcom czy napastnikom lepiej przepycha się w polu karnym itp.  Wszystkie te udoskonalenia wpływają lepiej na odbiór gry.

 

- Dużo trybów gry i oczekiwany Mundial, który jeszcze zwiększy atrakcyjność produktu.

 

- niektóre fajne kawałki muzyczne, wreszcie da się coś wybrać aby grało w menu. Polecam - First Flight To Mars.

 

- polski komentarz został rozbudowany ale nadal czasami się gubi. Mimo wszystko chyba to jednak plus. Tym, co przeszkadza może wyłączyć "krytyczne uwagi" lub wyłączy go całkowicie.

 

Minusy:

 

- Może i fajnie że są reprezentacje kobiet. Pewnie znajdą się Panie czy Panowie którzy się z tego ucieszyli ale, wpychanie kobiet na siłę jako sędziego to już przesada.

  Na 10 meczy na 7-8 sędziują kobiety ! Na szczęście w ekstraklasie nie spotkałem jeszcze głównego arbitra kobietę, raz czy dwa kobieta byłą jako boczny sędzia.

  Zdecydowanie panie za często sędziują mecze, nawet te Ligi Mistrzów potrafią sędziować.

 

- Twarze zawodników. Skupiam się tutaj na zawodnikach Rakowa. W Fifie 22 rozpoznawałem więcej zawodników niż w 23. Dziwne to trochę, teraz jedynie Ivi i Kun są do siebie podobni.

   Cała reszta nie bardzo,  było lepiej rok temu. Pewnie w innych klubach może być podobnie.

 

- Niezmienione menu względem poprzedniczki, nie do końca mnie ono przekonuje.

 

- Cieszy powrót Juventusu ale odpadły inne kluby, Nie widziałem Romy, Lazio, Reprezentacji Rosji i ich ligi też chyba nie ma.

  Uważam że gry, nie powinny być łączone z polityką czy z wydarzeniami na świecie. Chciałbym mieć kompletną rywalizację piłkarską w grze, zwłaszcza że dodali Kobiety. Ale to tylko moje zdanie.

 

 

I tak naprawdę to chyba wszystko. Jasne że znajdą się osoby mówiące że to już wszystko było i nie wiele zostało zmienione i tak. To prawda.

Ciężko oczekiwać aby były tutaj jakiej rewolucyjne zmiany, jednak to co wyżej opisałem sprawia że ten odgrzewany kotlet jest teraz pięknie podany, okraszony dobrym sosem i smakuje wybornie.

 

Najlepsza Fifa i godne pożegnanie z marką. Dla mnie mocne 8 a może i 9/10

 

 

 

Edytowane przez Rhapsody
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rhapsody napisał:

Uważam że gry, nie powinny być łączone z polityką czy z wydarzeniami na świecie. Chciałbym mieć kompletną rywalizację piłkarską w grze, zwłaszcza że dodali Kobiety. Ale to tylko moje zdanie.

 

myślę że idealnie dopasujesz się do tego forum

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Shankor napisał:

Podejrzewam, że ma to związek z tym, że rosja PROWADZI WOJNĘ I MORDUJE LUDNOŚĆ UKRAINY. (pipi)AĆ KACAPÓW I ICH REPREZENTACJE ORAZ KLUBY W KAZDEJ DZIEDZINIE SPORTU! Ale to tylko moje przypuszczenia. 

W takim wypadku idąc ta retoryka nie powinno być tez zespołów z USA. Ich wojny są lepsze niż te rosyjskie ?  Tez wywołują i zabijają ludzi a jakoś nikt na larum nie bije. Gdzie tu logika ? 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Oczywiście durak musiał użyć porównania do USA. No nie wiem, różnica moze jest taka, ze USA dokonały interwencji w Iraku, bo mieliśmy do czynienia tam z wręcz ludobójstwem i bez wyroku sądu reżim Husseina pastwil się nad ludźmi  - niezależnie czy byla tam broń masowego rażenia  czy nie, interwencja była konieczna by powstrzymać ludobójstwo.  Rozumiesz,kretynie, różnicę między interwencją w celu ustabilizowania sytuacji w kraju, w którym dochodzi do ludobójstwa, a wojną napastniczą rozpętaną na terytorium suwerennego państwa. Kiedyś miałem więcej cierpliwości,  ale jak widzę komentarze takich tłuków to bym najpierw im ryj obijał, a potem wysyłał do ruskich,  skoro tak chcesz grać cska moskwa w fifie, to powinieneś móc też im na żywo pokibicować.  Śmieć. 

Odnośnik do komentarza

https://pressto.amu.edu.pl/index.php/ps/article/view/5322

 

@Figaro, chłopie,  ogarnij się,  ja ci dobrze radzę.  

 

 

Na kretyna wyżej szkoda czasu tracić, ale kończąc ten wątek  - tak, ja zostane ze swoim USA, a ty ze swoim ruskim mirem, swołoczo.

 

Przeprosić to powinna twoja matka, ze takiego imbecyla wyrzygala.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Blaise napisał:

@Figaro, chłopie,  ogarnij się,  ja ci dobrze radzę.  

 

 

dzięki za linka, doceniam, ale jakby nie neguję samo ludobójstwo, tylko motywy ingerencji przez USA

 

tylko na tym forum taka dyskusja mogła wyjść w temacie FIFY, dlatego was kocham/nienawidzę :sonkassie:

Odnośnik do komentarza

Jesteście ograniczeni, pozbawieni logicznego myślenia i umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Nigdzie nie napisałem że popieram działania moskwy. To nasz odwieczny wróg (tak samo jak i Ukraina czy Niemcy swoją drogą)

Nie dość że nie potraficie czytać ze zrozumieniem to używacie medialnej narracji. Propaganda jest z każdej trony a dajecie się w nią wciągać tak jak reżim ustrojowy sobie tego życzy.

Internetowi wojownicy a w życiu byś w pysk dostał jeden z drugim  bo nawet nie wiesz z kim piszesz i cwaniakowanie by się skończyło .

 

Poziom użytkowników tego forum to jest dno dna, forum o grach nic sensownego o fifie nie napisali a wystarczy coś wspomnieć o ruskich i już afery szukają.

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...