Skocz do zawartości

FIFA 23 - ta ostania od EA ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Widać nowe animacje, trudniej strzelić bramkę. Poza tym mam wrażenie, że łatwiej jest się bronić. Graficznie jest okej - ładniejsza murawa, ostrzejsze tekstury. 

 

Trochę skandal, że w drużynie Arsenalu kilku zawodników z podstawowej drużyny nie ma twarzy zrobionych i składy nie są aktualne. Ciekawe, czy ogarnie to jakiś patch day 1.

Odnośnik do komentarza

Na PC jest już ta sama wersja co na konsolach? 

Swoją drogą EA to chyba obecnie jedna z najgorszych firm w branży - po wtopach z nowym BF'em przyszedł czas na FIFE - ludzie płacą za preordery, by pograć parę dni wcześniej, a obecnie gry w ogole pobrać się nawet nie da.

EA od 5 dni przypatruje się sprawie xDDDD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, bartiz napisał:

Tak, jest wolno bo jeszcze dwa dni temu pewnie grałeś w 22 kartami z overallem 98 a tu nagle zjazd do 80. K tak jak easye piszę co tydzień będzie inna gra przez patche. Chciałem wejść na twitcha i zobaczyć gameplay ale ciężko coś znaleźć, wszyscy siedzą w menusach i otwierają paczki.

Paris Platynov trochę grał. Raz z 4-0 zrobiło się 4-3 i gdyby nie grał na czas pod koniec, to pewnie by się skończyło 4-4. Właśnie to mnie najbardziej wk*wia i znowu zapowiada się handicap champions. No ale sprawdzimy, jak co roku. 

Odnośnik do komentarza

Jest lepiej niz w dwoch poprzednich edycjach ale nadal chujowo. Mialem lekkie cisnienie zeby kupic w tym roku po dwoch latach ogrywania triala ale juz mi przeszlo. Graficznie ani kroku do przodu, ten hypermotion xdddd Na plus ze gra sie wolniej i trudniej strzelic bramke ale tak jak inni pisali zaraz wjada patche z adhd. Ogra sie uzywke jest wyjdzie aktualizacja na mundial bo tego trybu narazie nie widzialem a ma byc (jebne jak to bedzie jakies platne dlc)

Odnośnik do komentarza

ojezus jakie to woooolne :] za bardzo przyzwyczajony do turbo arcade rajdów z końcówki FUT 22 gdzie wszyscy pace 99 :p te same akcje z 22 zrobione tu trwają o wieeele dłużej, chociaż momentami i tak wychodzi z tego zręcznościówka-rąbanka kto szybciej przeklika podaniami :p 

 

owszem da się grać dynamicznie ale trzeba wycisnąć wszystko co fabryka dała, sprint dashe, bridge itp itd.  wydaje się że czołgi typu Kessie Walker Koulibaly będą mieli w tej edycji wiele do powiedzenia, bo nimi ja nie odbieram piłek tylko taranuje przeciwników mashując O jakby to było jakieś Madden NFL. wrzutki ogólnie wchodzą jak złoto, najlepiej na Lewego który jest dobrze oddany, taki clinical finisher który mi już do jakiejś randomowej piłki poleciał szczupakiem. no wow. 

 

wolnych , rożnych i karnych nie komentuję bo trzeba się nauczyć tego najpierw, wydaje się że będzie można łatwo ukarać dziwki wychodzące bramkarzem za 5tkę i wkręcić im bezpośrednio z rogu 

 

podoba mi się ta otoczka z dorobionymi bajerami na replayach, jakieś slowmo, dane z kosmosu, trochę po amerykańsku (kanadyjsku właściwie) ale spoko mi to siada. proszę nie hejtować Hypermotion bo to jest jakieś 400 nowych animacji i faktycznie widać tego naprawdę sporo, najfajniejsze to chyba jak się wykosi kogoś nowym brexit wślizgiem R1+[] to leci fikołek i często kontuzja :p;p za takie smaczki kiedyś kochałem Konami, EA też potrafi

 

jest dodanych sporo nowych zagrań, np Mbappe ma swój własny fake shot który mnie dzisiaj zmiótł z planszy bo tego się nie da wyblokować jak on zaraz po tym depnie. polscy youtuberzy wam tego nie pokażą ale Ovvy rozmontował już całą gierkę i jego tutoriale bym polecał popatrzeć, gierka jest bardziej rozbudowana niż by się wydawało 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SWp1qtHtKqc

 

power shot jeszcze nie wpadł niestety :p

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, ginn said:

Widać nowe animacje, trudniej strzelić bramkę. Poza tym mam wrażenie, że łatwiej jest się bronić. Graficznie jest okej - ładniejsza murawa, ostrzejsze tekstury. 

 

Trochę skandal, że w drużynie Arsenalu kilku zawodników z podstawowej drużyny nie ma twarzy zrobionych i składy nie są aktualne. Ciekawe, czy ogarnie to jakiś patch day 1.

Bez kitu takie opinie czytam po premierze każdej Fify 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Widzę EA w formie.. zagrałem jeden mecz przed wyjściem. Teraz chciałem włączyć i gra nie widzi, że mam EA Play, więc nie włącza się już trial. Sprawdziłem w necie i sporo osób ma ten sam problem. Rozwiązania póki co brak. Wersja na Xbox Series X.

To samo mam teraz :sapek: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...