Skocz do zawartości

Resident Evil Zero


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Homelander napisał:

Ja jak grałem w okolicach premiery na GCN to nie narzekałem i bardzo mi się podobało. Teraz jestem zbyt leniwy i oto cała tajemnica. Pewnie Ci którzy grali te 20 lat temu z haczykiem mają podobne zdanie

Na Gacku na pewno była to całkiem inna historia, ale też nie.

 

W sensie takie archaiczne gry jak RE1R ograłem dopiero na PS3, a inne z taką kamera na bieżąco przez lata, RE0 to całkiem inny przypadek, kilka rzeczy jest tutaj archaicznych, inventory (można załatwić modem, ale też próbowałem bez), AI i te przełączanie, próg wejscia jest wysoki, żeby grę polubić od początku, co też jest w Residentach nietypowe. 

 

Dam jej szansę kiedyś, ale będę musiał ruszyć od początku.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Homelander napisał:

Ja jak grałem w okolicach premiery na GCN to nie narzekałem i bardzo mi się podobało. Teraz jestem zbyt leniwy i oto cała tajemnica. Pewnie Ci którzy grali te 20 lat temu z haczykiem mają podobne zdanie

Akurat Zero przeszedłem dopiero na PS4 czy tam XO przy okazji reedycji, bo na GC nie miałem okazji, a i tak cenię sobie tę odsłonę. Korci żeby przejść raz jeszcze, ale gdzie tu w tym zalewie gierek znaleźć czas na replay teraz :/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Zaprzeczam. Grałem w styczniu po raz pierwszy i bardzo mi się podobało. Chyba odpowiedzią na wasze problemy są S K R Z Y N K I :gigabeta:

Może to w mózgu siedzi, w sensie jest mod na skrzynkę, ale jak z nim grasz, czujesz się gorszym czowiekiem :sonkassie:.

Odnośnik do komentarza

Zagrajcie w tego Outbreaka. 4 sloty na przemioty,samych itemków wszędzie leżących w opór i wieczny brak miejsca nawet na głupią apteczkę albo pistolet, masa zaryglowanych drzwi, których wyważanie zajmuje 10 minut, brak skrzynek, brak możliwości odkładania itemów gdzie się chce, timer odmierzający czas do naszej zamiany w zombie, totalnie spierdolone AI, przy którym Sheva sprawia wrażenie geniusza. Pograjcie z godzinkę, a później wróćcie do tego tematu i grzecznie przeproście się z RE0 :boomer:

 

 

 

 

btw, oba Outbreaki to genialne gry

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Outbreaki są spoko, ale w tych grach naprawdę trzeba wiedzieć co robić. Pykanie po omacku, nie wiedząc gdzie co leży i bez zrozumienia najważniejszych mechanik może być rzeczywiście katorgą, zwłaszcza że gra słabo tłumaczy cokolwiek. Inna sprawa, że w coopiku przy ogarniętym teamie to złoto jak cholera, a masterowanie tych gier sprawia dziką frajdę. Parę lat temu tak mnie pogięło, że robiłem very hard solo i bawiłem się lepiej niż przy takim RE5/RE6.

 

Teraz jakby wypuścili Outbreak File 3 z grafą, kamerą i strzelaniem jak w remakach + eksplorejszyn, puzzle i nieliniowością z klasycznych Outbreaków do 4 graczy jednocześnie to podejrzewam, że grałoby całe forum.

Edytowane przez Josh
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

capcom-survey-results.jpg?q=50&fit=crop&

 

Zapewne tak, ale gdzie jest zero na tej liście :D? 

No jest taki duzy napis Resident Evil. Osobno jest tylko Veronica :wub:. Jak by to mial byc argument to by wywszlo ze tylko orginalna jedynka i wlasnie veronica sa cos warte. Oj Krzychu idz na spacer bo troche sie orasz w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, pawelgr5 napisał:

No jest taki duzy napis Resident Evil. Osobno jest tylko Veronica . Jak by to mial byc argument to by wywszlo ze tylko orginalna jedynka i wlasnie veronica sa cos warte. Oj Krzychu idz na spacer bo troche sie orasz w temacie

Niestety muszę tutaj teraz siedzieć :D.

 

No pewnie będzie Veronica, potem reboot (w sensie remaków). 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...