Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Mam tego pod Xboxa- czarny.

Te dwa górne przycisku po prawej, jak dam stick to nie działają, ale w innych grach działają w trybie pada. 

Szkoda, bo bym sobie dal w razie W tam tryb specjalny. 

Aczkolwiek staram się go nie używać w grze z człowiekiem po 2 stronie. 

A czemu nie możesz grać w Tejkena w trybie pada?:) To jest tylko przełącznik jak chcesz się łączyć - czy z xboxem czy z PC (w pc ustawiasz na pad).

 

Do zoba w grze, bo widziałem, że tez mnie znalazłeś :dance2:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, gekon napisał:

A czemu nie możesz grać w Tejkena w trybie pada?:) To jest tylko przełącznik jak chcesz się łączyć - czy z xboxem czy z PC (w pc ustawiasz na pad).

 

Do zoba w grze, bo widziałem, że tez mnie znalazłeś :dance2:


dam ten przełącznik na pada i w tekkenie wyskakuje żebym wcisnął Start i mogę wciskać do usranej śmierci. Jest na stick, to wciskam stary i gramy. 
Nie wiem czemu tak. 

IMG_8138.jpeg

Odnośnik do komentarza

No nie powinno tak być. A próbowałeś włączyć i wyłączyć komputer?

 

 

xD

 

A poważniej, zaktualizuj dongla i stika, potem jeszcze raz sparuj urządzenia z przełączonym tym guzikiem na pad. Na 100% przy podłączeniu z PC powinno byc tak ustawione

 

edit:

 

a to też xD nawet nie zauważyłem, że masz źle:corvo:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj hwoarangiem udało mi się delikatnie poprawić statystyki walk online. Niestety później kolejne próby JINkiem i znowu w doopcie.

Odnośnie ludzi którzy grają w trybie specjalnym to łatwo i nie łatwo. Niektórych faktycznie jeździ się na automacie ,ale trafiają się i tacy, którzy tak umiejętnie spamują że jestem bez szans i Rage u mnie wzrasta szybciej niż w grze ...

Uwaga bo nie chce generalizować, ani nikogo obrażać, ale jak wyłączyłem wczoraj crossplatforme to miałem takich ludków mniej.  Najczęściej w trybie specjalnym widziałem platformę PC. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało

No offence :sapek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2024 o 21:12, Di napisał:

Podziekowal za filmiki inspirujace. Jest kilka ciekawych faktow dla mojej postaci. Jak jeszcze na cos wpadniesz to wrzucaj. Ty zawsze jestes na biezaco :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka w trybie fabularnym z automatu wchodzi do mojej listy top 10 finałowych walk w grach. 

Spoiler

Genialne im to wyszło - po walce w stylu Dragon Balla nagle wracamy do korzeni, Jin dostaje ruchy w t3, muzyka z t3, walka na gołe klaty w deszczu, nagle walczymy stylem Jun. 10/10.

 

Trochę jak ostatnia walka w MGS4

 

Edytowane przez tlas
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Di napisał:

Będę :lapka:. Mam też w planach robić filmy na zasadzie oglądania poradników i omawiania tego w grze (żeby były materiały po polsku), ale do tego potrzebuję czasu + będę prosił twórców o zgodę na coś takiego.

Na jednym z filmikow wypatrzylem uzywanie nunczako - a dokladnie mowiac po wslizgu. Kiedy wykonamy wslizg, natychmiast sie odwracam i podczas animacji klepiemy 1+2 i to jest gwarantowane. Malo tego. Jezeli ktos bedzie probowal atakowac z ziemi to wejdzie na CH i mamy juggielka :wub: piekna akcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...