Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Bzduras napisał:

Jakby mi tylko takich matchowało to już dawno miałbym o wiele wyższą rangę niż ta, w której się kiszę obecnie.

Od kilku dni tam siedzę, stykamy się trójkącikami;]:bye:

 

Ej, ale ten tryb specjalny, jak nazwa wskazuje - jest specjalny i to jest taka małpa levelu 1, więc nie wiem w czym problem 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj AS przestal dzialac grajac po sieci. Na szczescie te przyciski sa prostej konstrukcji: sprezynka i kulka. Wyczyscilem z brudu, zapodalem smar w spreju i jest bajka. Juz tak nie klikaja ale za to odbijaja jak trzeba. 

 

Pytanie dnosnie rang. Myslalem ze  one sa przypisywane za pynkty, a sie okazuje ze niekoniecznie. Niektorzy maja podobna ilosc punktow a sa nizszej rangi w ogolnym rankingu. Np w srodku rangi Tekken Gold jest jakis random z nizsza ranga ale taka sama iloscia punktow. Jak to mozliwe ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Yoshimitsu dzis po mnie przejechal online. Ledwo go musnalem. Wzialem remach i zmienilem taktyke i tylko 1 runde wygralem. Terminator normalnie :hi:

 

Nie grałeś z kolesiem o nicku AMERAZZZ? :CoolStoryBro:

Pewnie się "uczył" nowej postaci ;) 

 

Tu wszyscy się uczą, nic nie umieją, ale na online wyjaśniają. Skromni na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Di napisał:

Jeśli kogoś interesują turnieje offline, to w najbliższym czasie:

Warszawa - 14.02 - Cyber Machina (nie ma jeszcze wydarzenia), start o 19

Poznań - 24.02 - https://www.facebook.com/events/758946242705143

Sosnowiec - 3.03 - https://www.start.gg/tournament/tekkenada-turniej-tekken-8-w-dekada-klub


Doszło jeszcze w Bydgoszczy Cybermachina 11.02

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po patchu w końcu łączy mnie w kilka sekund i pięknie wyszukuje oponentów.

Na forum problem był raczej nieznany, gdyż pewnie miało go 5% grających, ale na reddicie bylo głośno. Dużo ludzi zgłaszało że nie wyszukiwało oponentów online nawet przez 10 min. Czasami w ogóle i jak łączyło to tylko z regionem Ameryka.

Pięknie jest bić się walka za walka i poczuć flow, a nie walka i 10 min przerwy 

Od razu jin dobil pięć rankingów i nawet win ratio się poprawiło :banderas:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plackus napisał:

Po patchu w końcu łączy mnie w kilka sekund i pięknie wyszukuje oponentów.

Na forum problem był raczej nieznany, gdyż pewnie miało go 5% grających, ale na reddicie bylo głośno. Dużo ludzi zgłaszało że nie wyszukiwało oponentów online nawet przez 10 min. Czasami w ogóle i jak łączyło to tylko z regionem Ameryka.

Pięknie jest bić się walka za walka i poczuć flow, a nie walka i 10 min przerwy 

Od razu jin dobil pięć rankingów i nawet win ratio się poprawiło 

Chwilowo mam 16 winsow pod rzad :banana: szkoda ze punkty sie nie mnoza za kazda wygrana z rzedu. Aktualnie mam 30k a zeby wejscbw ranking minimum 100k wiec raczej nie ma na co liczyc. Z czasem ranking podskoczy i zapomnij czlowieku. Praca, rodzina, nie ma kiedy cos ugrac :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...