Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2024 o 11:43, XM. napisał:

Kupiłem i Ja, ostatni raz gralem w Tekkena (DR) w 2007 roku. 

Cudownie się gra, aż jestem w szoku jak dużo się zmieniło. No gram i jakbym cofnął się w czasie o 20 lat, taki fun.

 

A ten track podczas wyboru postaci mam cały czas w głowie jak tylko wstałem.:gachigasm:

Mam podobnie. W ostatniego tekkena (i w ogóle w bijatykę) grałem na PS2. Pobrałem sobie demo i zachęciło. Teraz trzeba trochę potrenować, żeby powalczyć cos online.

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, MEVEK said:

Wyrywanie z rzutów tez widzę ułatwili: specjalne to dalej 1+2, ale zwykle to juz bez różnicy która raczka. Lewa czy prawa, wystarczy trafic w okienko. 

Tak było już w T7. Ale chyba wciąż trzeba 1 lub 2, jeśli przeciwnik jest z boku.

 

Doszły za to rzuty na CH (mniejsze okno) czy niewyrywalne rzuty na kucniętego (np. d/b+3,1+2 Dragunova).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Di napisał:

Tak było już w T7. Ale chyba wciąż trzeba 1 lub 2, jeśli przeciwnik jest z boku.

 

Doszły za to rzuty na CH (mniejsze okno) czy niewyrywalne rzuty na kucniętego (np. d/b+3,1+2 Dragunova).

Oj chyba nie. W T7 trzeba bylo odróżniać je i wcisnąć odpowiednia rączkę.

Odnośnik do komentarza

Ale jednak wtopa z tym trzymaniem do przodu aby wejsc w dss u Lawka zamiast b,f. Teraz byle lebioda bedzie mnie jechal na lustrzanych walkach.  A ja bede musial sie od nowa uczyc bo reka i tak same idzie. Tego sie juz nie da od uczyc. To dss plynie mi we krwi. Oj bede przez to niezle plakal :chicken:

 

Reedycja. 

Widzielisci co Lil Majin wyprawia Kingiem w sieci. Nie da sie na to patrzyc :steamroller:

Odnośnik do komentarza

@Shago Ślij zapro śmiało jak będziesz :) Kozakiem nie jestem, to mój pierwszy TK od 5-ki chyba, póki co tak naprawdę nie wiem kim będę chciał grać (obecnie testuję 4 zawodników), ale fakt - gra się szalenie przyjemnie.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
Cytat

ONLINE REPLAY Issue Notice
[English]
Due to the high server usage, when a player tries to access ONLINE REPLAY, the list may not appear or an error may occur. We are currently investigating the cause, and will notify once there is an update. Thank you for your patience!

Info z forum na steam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2024 o 12:47, Daffy napisał:

Czytam ze na pc jest jakiś problem z serwerami i Linuxem i na chwilę obecną cały czas rozłącza więc jak ktoś chciałby grać online np na decku to obecnie zostaje instalacja windowsa lub czekanie na rozwiązanie.

Valve ogarnęło: https://www.gamingonlinux.com/2024/01/proton-hotfix-gets-updated-for-tekken-8-online-play-on-steam-deck-linux/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...