Skocz do zawartości

Remnant II


Rekomendowane odpowiedzi

straszna bieda w tym temacie jak na tak dobrze rokującą gierkę. jedynkę odpaliłem z braku laku z plusa i tak wsiąkłem, że kupiłem dlcki i zrobiłem na 100%. 

zwykle nie biorę cyfry na premierę ale tu się skusiłem i wziąłem ultimate i za niecałe 3h odpalam. pierwszy ból głowy to oczywiście który archetyp wybrać....myślę nad gunslinger, hunter i chalenger. dwie rzeczy mnie też zastanawiają - czy są jakieś benefity w postaci lootu czy expa za wyższe poziomy trudności oraz jak działa i skaluję się nasz power level. 

 

zacznę chyba solo ale z czasem jak ktos chętny na coopa to śmiało

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kazub napisał:

straszna bieda w tym temacie jak na tak dobrze rokującą gierkę

 

zacznę chyba solo ale z czasem jak ktos chętny na coopa to śmiało

 

Gierka zasługuje na więcej, to fakt, ale w środowisku soulsowym większość czeka i gierka raczej zarobi na siebie. 

 

Dla mnie Remnant 1 to najlepszy coop ever i dwójkę biorę na premierę w wersji z season passem, i cioramy od premiery z bratem.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma napisow pl. Gra ma 4 poziomy trudnosci I w pojedynke nawet najnizszy stanowi pewne wyzwanie. Jesli bedziesz nieuwazny mozna latwo zginac.

Na ps5 aktualnie nie mozna grac ze znajomymi... Nie mozna zapraszac znajomkow do swojej gry ani znalezc ich gry. Innymy slowy nie ma zakladki "friends" w trybie multilayer. Mozna jedynie grac z randomami. Problem ponoc dotyczy tylko jednej platformy ps5. Nietypowy fuck up na premiere gry ktora jest nastawiona na coopa. Devi sa swiadomi tego problemu I nad nim pracuja

  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Na chwile obecna jeszcze tego nie zalatali. Moznaby to bylo latwo ominac otwierajac publiczna sesje I znalezc lobby znajomka na pelnej liscie gier publicznych, gdyby taka lista byla... Jedyne co mamy to stateczny obraz z kilkunastoma "kropkami" (ok. 15) reprezentujacymi randomowe publiczne pokoje. Raczej na pewno nie sa to wszystkie dostepne w danym momencie gry publiczne. Musisz najechac kursorem na owa kropke aby w ogole zobaczyc info na temat sesji. Kolejny dziwny, niezrozumialy dla mnie zabieg. 

Odnośnik do komentarza

Tryb balanced to jedyny tryb trzymajacy stale 60fps. Trafiaja sie jednak sporadyczne momenty gdzie animacja widocznie spada podczas jakiejs wiekszej zadymy. Nie zdarza sie to na szczescie czesto. Graficznie wyglada solidnie poza cross genowymi twarzami postaci ale te doskwieraja jedynie w cutscenkach bo I tak caly czas latasz w zbroi. Za to design swiata jak i wszelkiego ustrojstwa, do ktorego strzelasz to najwyzsza polka.

Odnośnik do komentarza

no ja lecę na veteranie i też mocno try harduję XD przy pierwszym bossie musiałem podnieść brońki o 3 poziomy ale to głównie dlatego, że gnój miał modyfikator "epmathy", który sprawiał, że po każdym użyciu reliktu ten regenerował jakieś 30% HP. tu pewnie przydaje się medyk, bo inne źródła leczenia poza reliktem nie mają wpływu. teraz znowu zawiesiłem się na drugim bossie lol. natomiast w dungeonach parę razy uratował mi dupę prime perk challengera.

 

nasz power level skaluję się zarówno z naszą najwyżej ulepszoną bronią/broniami w każdym slocie jak i poziomem archetypu (ten chyba wpływa mniej). power level danych lokacji i bossów jest ustawiony z góry i rośnie wraz z progresem ale jeśli wejdziemy do lokacji i mamy wyższy, to wyrówna się do naszego dodając +1 (czyli jak mamy 5 to będzie na 6). poziom lokacji czy bossa jest zawsze ustanawiany kiedy wchodzimy do niej, więc nawet jeśli się ulepszymy i wrócimy, to zostanie taki sam. sam power level lokacji jest widoczny w rogu mini mapy.

 

ogólnie gra jest trudna, na pewno trudniejsza od jedynki i nawet jeśli wybierzecie pierwszy poziom trudności, to będzie wyzwanie. no przynajmniej solo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...