Skocz do zawartości

Remnant II


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co wy sie tak prujecie o ten hdr :) większość gier nie potrafi nawet dobrze tego wykorzystać, u mnie na xsx mam wyłączony hdr na stałe, bo zdecydowana większość gier wygląda lepiej bez niego na oledowym tv, Każdą większą grę zawsze sprawdzam na różnych trybach i zazwyczaj kończy się na tym, że gram i tak bez hdr/dv

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, number_nine napisał:

nie wiem co wy sie tak prujecie o ten hdr :) większość gier nie potrafi nawet dobrze tego wykorzystać, u mnie na xsx mam wyłączony hdr na stałe, bo zdecydowana większość gier wygląda lepiej bez niego na oledowym tv, Każdą większą grę zawsze sprawdzam na różnych trybach i zazwyczaj kończy się na tym, że gram i tak bez hdr/dv

Jak dla mnie dobrze ustawiony tv i hdr robi robotę. Bez są kolory zbyt jaskrawe. Z hdr wszystko naturalnie wygląda. No i najważniejsze czyli słońce daje po oczach i inne świecidełka xd

Odnośnik do komentarza

60h za mna a wciaz pelno sekretow do zrobienia. Na poczatku tez myslalem ze cos malo broni itd. Ale jak sie pozniej okazalo, wiele zalezy jak sie bossa zabije i ktora jego wersje. Plus sporo broni wpada z puzzli i innych sekretow. Teraz poluje na ten luk od Nimue, ale to jeszcze chwile poczeka, bo nie chce mi Lamenta wygenerowac w Yaesha, a potrzebuje klucz do pajeczyny pozniej. Odblokowalem wszystkie extra klasy i leveluje teraz liczac na lut szczescia.

 

Tak czy inaczej, swietna gierka. Ogolnie ten rok jest dopakowany tak, ze nie wiem w jakiej kolejnosci sie za gry zabierac.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No niezbyt czuję te Soulsy niby. Ale Nioh z pistoletami - trochę tak. Jakaś podobna perspektywa kamery, suche kolorki i lootowatość (choć zupełnie inny system, ale ogólny klimat świecącego kolorami rzadkości szajsu wypadającego z przeciwników), pewna ogólna wielka prostota i że lecisz do przodu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2023 o 09:28, number_nine napisał:

nie wiem co wy sie tak prujecie o ten hdr :) większość gier nie potrafi nawet dobrze tego wykorzystać, u mnie na xsx mam wyłączony hdr na stałe, bo zdecydowana większość gier wygląda lepiej bez niego na oledowym tv, Każdą większą grę zawsze sprawdzam na różnych trybach i zazwyczaj kończy się na tym, że gram i tak bez hdr/dv

 

Dziwny masz gust. Ja jeszcze nie trafiłem na grę, która posiadając obsługę HDR lepiej by wyglądała w SDR

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2023 o 14:03, Michał102 napisał:

Dziwny masz gust. Ja jeszcze nie trafiłem na grę, która posiadając obsługę HDR lepiej by wyglądała w SDR

Nie wiem czy dziwny, zawsze wolałem bardziej nasycone barwy, a hdr/dv często je "spiera". W niektórych grach się sprawdza, bo są nieco bardziej realistyczne, no ale w innych nie i dlatego zawsze sprawdzam wszystkie tryby i wybieram ten, gdzie mi wszystko najbardziej pasuje :)

Odnośnik do komentarza

Jest sens grania w tą grę samemu?Jestem na pierwszej miejscówce po odkryciu miasta (mam znależć Clementine na pustkowiu)i łoją mnie tam zanim przeszukam cały obszar.Trudność polega na tym,żę [przeciwnicy pojawiają się z pod ziemi falami dookoła postaci i nie ma bata,żeby nie wyłapać obrażeń zanim ich wyeliminujemy Po kilkunastu takich falach nie ma czym się leczyć mimo błyskawicznego uporania się z nimi.Pewnie inavczej wygląda w przypadku drużyny, gdzie każdy może obstawić inną stronę, a tutaj nie mam nawet możliwości grania z drużyną sterowaną przez konsolę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...