Skocz do zawartości

Remnant II


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Schranz1985 napisał:

Dla mnie 1 była jednym z lepszych co op.
Fajna taktyczna skillowa i dość wymagająca.
Jaranko.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Najgorsza była chyba ta królowa na bagnach i te dwa motyle czy co to tam było. 
 

Jeszcze mi się ten szczur przypomniał co też nieźle cisnął.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Nie no powiem wam że tam jak grałem z kumplem to caly czas kontak dawaj to rob to podejdz, podnieś coś tam.
No serio trzeba było się wspomagać a nie jak w większości gier że niby co op a każdy osobno napierdala .
Oj nieraz nad bosem po 2h siedzieliśmy
Nawet nad dlc myślałem .
Debre było?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Schranz1985 napisał:

Nie no powiem wam że tam jak grałem z kumplem to caly czas kontak dawaj to rob to podejdz, podnieś coś tam.
No serio trzeba było się wspomagać a nie jak w większości gier że niby co op a każdy osobno napierdala .
Oj nieraz nad bosem po 2h siedzieliśmy
Nawet nad dlc myślałem .
Debre było?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Według mnie bossowie w dodatku trudniejsi i niektóre lokacje też dawały popalić.

Szczur w podziemiach, który praktycznie non stop atakował nawet we dwóch było ciężko czasami.

Jeszcze był jeden który strzelał w ciebie serią lodowych pocisków i jak weszło wszystko to był zgon. Żeby nie było za łatwo się chować w tym samym czasie jak on strzelał atakowały cię mobki.

Też bardzo dużo w to grałem. Najlepszy był glitch przy tych rajdach, jak zginąłeś w dobrym momencie to resetowało Cię do początkowego kryształu z całym zdobytym ekwipunkiem i doświadczeniem  :kaz:

 

Jeszcze pamiętam, że robiłem ten run do trofeum i byliśmy we trzech na ostatniej planszy i był ten łatwy smok do rozwalenia i wywaliło hosta :whyyy: a to praktycznie była formalność, że go rozwalimy.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przez tę zbliżającą się premierę dwójki, dałem kolejną szansę jedynce i mnie pochłonęło konkretnie - fajny taki strzelany souls-lite, na duży plus "ogniska" tuż przed bossami, dzięki temu nie ma frustracji w powtórkach.
Dwójeczkę biorę obowiązkowo (choć jeszcze wypadałoby tego Chronosa od nich sprawdzić, bo wciąż w folii leży):sweat:

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...