Skocz do zawartości

Remnant II


Rekomendowane odpowiedzi

Było w miarę bez bugów to się lekko zesrało na finalnym bossie - padłem razem z nim i poszła jakaś scenka, no ale nic dalej. Wróciłem na arenę to tylko pierwsza faza walki i mnie zablokowało ale za to miałem dwa psy, drugi siedział w miejscu xD Na szczęście wystarczyło wyjść do menu żeby naprawić i powtórzyć.  

 

A sam finał bardzo fajny, szkoda że się nie pokusili o więcej takich bossów gdzie faktycznie coś tam trzeba było więcej porobić. Power lvl 15 i ok 24h. Teraz chyba zrobię re roll kampanii na wyższym poziomie, fajnie jakby leciało więcej scrapu żeby porobić inne brońki i wymaksować te używane, tak samo kamyki chyba powinny lecieć teraz do wyższych upgrade? Na ulepszenie +16 znalazłem tylko dwa materiały w tym cyklu. 

Odnośnik do komentarza

Przecież ta walka z ostatnim bossem z taką wydajnością to jest jedno wielkie nieporozumienie. Jak wchodzę to mam spadki do 30 klatek, w drugiej fazie działa płynnie, potem jak przeskakuje pomiędzy tymi światami, to są takie lagi, że ten pojedynek jest agrywalny na koszmarnym poziomie trudności. Przez całą grę miałem mnóstwo takich sytuacji ze spadkami klatek, nie dość, że gra działa w 720p to jeszcze ścina, pod tym względem to jest jeden wielki crap, to mogło wyjść równie dobrze na PS3. Na ten moment jak ktoś chce zaoszczędzić nerwów to doradziłbym poczekać aż twórcy naprawią optymalizację gry. 

Odnośnik do komentarza

Tak

Po za tą walką z ostatnim bossem, to bawiłem się dobrze, całość na nightmare zeszła mi 26h, gameplay jest zajebisty, szkoda tylko, że technicznie gra niedomaga. Na apocalypse wezmę się pewnie jak trochę ją załatają. Z tego co widziałem, to warto odblokować inżyniera, wielu mówi, że to jest najsilniejsza klasa.

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Na XSX jakoś dużo chrupania nie było poza oczywiście final bossem, gdzie się straszna sraka zrobiła co nie pomagało przy fakcie, że ten boss to ogromny skok poziomu trudnosci w stosunku do calej reszty kampanii, ktora byla dosyc latwa. Nie pomógł mi na pewno fakt, że cała grę grałem pod melee i broński typu shotgun, a final boss zasadniczo pokazuje środkowy palec takim buildom.

Gra ogólnie spoko tak jak jedynka, ale nie jest to cos o czym bede dlugo pamietal. Ot takie bardzo przyjemne 7+/10 warte stówki u messiego.

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to ze faktycznie trzeba po patchu wystartowac nowa postacia. Drugi archetype spowrotem pojawil sie na mojej glownej postaci, ale... trofiki dalej nie wpadaj za zbieranie broni czy kraftowanie modow. Zostawilem specjalnie okolo 10 modow do skeaftowania, dobilem po patchu do prawie 20 a trofik za 15 nie wpadl. Po wymaxowaniu trait pointow do 65 nie dostaje scrapu za kolejne toms of knowledge. 

Moglby ktos kto dopiero zaczyna potwierdzic owe przypuszczenia? Czy moze pacz wymaga kolejnego pacza..?

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, messer88 napisał:

 Potem i tak można mieć 2 klasy więc sobie pozmieniasz, u mnie Bonded Predator czyli psiarz+hunter. 

Czyli będę mógł żąglować dwoma klasami czy będę przez resztę gry jakimś psiarzo-predetorem w jednym? 

Gra jest chyba bardziej złożona niż jedynka, dużo ekwpinku, klasy i podklasy. Szkoda, że nie ma języka polskiego, bo pewnie będzie dużo rozkiminiania. Mi się nawet czasem w głowie kręci jak czytam opisy aspektów/umiejętności w Diablo 4, po polsku.

Odnośnik do komentarza

Levelujesz tą co masz na 10 poziom i masz odblokowany slot na 2gą - możesz wtedy też zmieniać pierwszy slot. Ja narazie nie tykam podstawowej klasy tej z lewej strony bo chłopaki w temacie pisali że coś tam się może zepsuć xD Dobiję huntera na 10 i wtedy się zobaczy co dalej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Walczyłem z bossem 

Spoiler

Ten w okrągłej sali, który w pewnym momencie robi wir ognia i trzeba wejść na środek areny 

Pod sam koniec walki gdzie obaj mieliśmy mało energii ja padłem a jego zagryzł pies. Zaliczyło mi zabicie ale żadne trofeum nie wpadło, chyba że za niego nie ma, ale jak by było i by mi na nim zależało to bym się wkurzył :gayos:

 

 

Nie da się też grać w grę przez remote play na kompie :balon:

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Wybralem jednak huntera i na weteranie zwykli przeciwnicy padaja na 1-2 strzaly, za to jak pojawi sie jakis koks z bariera to padam albo ledwo go ubijam. Denerwuje mnie ta gra, chyba zjade poziom nizej.

 

Gra mi wylosowala jakas pustynie z robotami. Tak brzydkiej i pustej lokacji nie powsltydzil by sie City Interactive. Moze zaczne od nowa czolgiem, o ile oszolomy dali mozliwosc zrobienia kilku postaci. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dużo się nagrałem i podobało mi się, ale żeby to nazywać GOTY to :drakenope:. Jest spora losowość, ale tak naprawdę to są jakby 2 scenariusze każdego świata. Ja miałem szczęście, że najlepszy świat - zamek trafiłem z tymi lepszymi lokacjami. Pozostałe miejscówki dupy nie urywają. Tropiki są spoko ale żaden szał. Kosmos to słabizna, już miałem odstawić grę na dłuższy czas, ale jakieś randomy do mnie dołączyły i graliśmy do rana aż przeszliśmy kosmos.

Potem grałem sam i było ok. Po skończeniu gry grałem w co-opie  i zwiedziłem prawie wszystkie miejscówki, których nie miałem w mojej kampanii i widziałem pewnie z 90% gry, brakuje mi trofea za jakiegoś bossa. Gra daje dużo możliwości robienie buildów i to jest super.

Najgorsze było dla mnie czołgowe poruszanie się, to najgorsza rzecz jaką można wziąć od Soulsów - zmulone i zdałnione sterowanie. Po takim Returnalu czy Control można się porzygać, ale idzie przywyknąć. 

Czekam na DLC żeby za kilka lat wrócić. 

To obok Tormented Souls chyba najlepiej wyceniona gra ostatnich lat, dałem 200zł za pre order.

Odnośnik do komentarza

A mi się zdecydowanie bardziej podobał kosmos od dżungli. Może dlatego że nic fajnego tam nie wylosowało - gdzie właśnie kosmiczne miałem fajne eventy. Jakby nie inne gierki to cisnąłbym dalej, bo strzelanie i czyszczenie mapek jest bardzo przyjemne. A przy okazji dodatków to już trzeba będzie wrócić. 

Odnośnik do komentarza

Mnie po kosmosie oprowadzali randomy i zdobyłem dzięki nim tajny plazmowy pistolet i inne cenne przedmioty w fajnych miejscówkach, grałem tym pistoletem do końca gry. Samemu pewnie leciałbym liniowo, bo ta pustynia mnie odrzuciła na początku.

W tropikach wylosowało mi super miejscówki z tajnymi pokojami, do których szukałem kluczy. Czułem się tam jak w Tomb Raiderze. Było co robić poza siekaniem potworów. W tropikach zrobiłem też klasę summonera, ale to już było w co opie, bo u siebie zebrałem tylko 5 esencji.

 

Jak widać odbiór tej gry zależy od lokacji jakie nam się wylosują. Za to w co opie grało mi się dobrze we wszystkich miejscówkach. Trochę w szoku jestem ile jest ukrytych sekretów, o których nie miałem pojęcia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...