Skocz do zawartości

Remnant II


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, AdiCarrion napisał:

Jest sens grania w tą grę samemu?

nie wiem jaki, ale ja przeszedłem sam i miałem może ze 3 sytuacje, gdzie się zaciąłem na dłużej niż 5 prób. podstawa to wybór dobrej klasy, wg mnie na solo najlepiej sprawdza się tank i ten z psem (nie grałem nim, ale tak wynika z porad w necie jakie widziałem)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, number_nine napisał:

nie wiem jaki, ale ja przeszedłem sam i miałem może ze 3 sytuacje, gdzie się zaciąłem na dłużej niż 5 prób. podstawa to wybór dobrej klasy, wg mnie na solo najlepiej sprawdza się tank i ten z psem (nie grałem nim, ale tak wynika z porad w necie jakie widziałem)

W sumie to niepotrzebnie skupiłem się na czyszczeniu planszy ze  wszystkich przeciwników, bo można przebiec bez nawiązywania walki.

Odnośnik do komentarza

Pies się przydaje, może Cię raz uzdrowić jak padniesz i mi raz bossa rozwalił jak miałem go na strzała ale padłem to on mu zadał obrażenia i było po walce:Coolface:

Przy czyszczeniu planszy zawsze jest ryzyko, że pojawi Ci się mocniejszy przeciwnik a z nimi to już różnie bywa bo nigdy nie wiadomo gdzie się pojawią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

 

brzydko napisze git gud 

W korytarzach albo małych pomieszczeniach spoko, ale na otwartych przestrzeniach przy latających robotach po prostu musisz wyłapać obrażenia i to losowo, zależnie jaki przeciwnik zrespi się za plecami.Znaczy to wszystko jest do ogarnięcia, tylko jest trochę drażniące bo nie lubię podnoszenia poziomu trudności takimi tanimi zabiegami.

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze przejscie robilem hunterem i chyba tylko jeden raz sie na chwile zacialem. Ostatni boss na Nerud Sha'hala (jego astralna wersja). Reszta nie byla wielkim problemem, szczegolnie z Enigma + Nighfall. Zwykle mobki padaly raz dwa. Teraz czyszcze kampanie na apokalipsie i tez tylko solo gram.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...