Skocz do zawartości

Silent Hill : The Short Message


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

 

FlPXGyzacAA5xms?format=jpg&name=medium
Zdjęcie
image.thumb.png.e8a6ba20863af19395af129b5d8f4ef5.png

Gra, która wyleciała z ostatniego pokazu Konami. Myślę, że można temat machnąć. Coś niedługo będzie :ohboy:

Szykuje się walking horror simulator Silent Hill od Konami, klasyka z traumami i manifestacją w tle i kwiateczkowy potwór by Masahiro Ito.

Spoiler

0674b051c9f7c5c34bc9.webp
8ff0e310439a4af987e318f8eb09b740.jpg
Silent-Hill-1.jpg

 

Edytowane przez Szermac
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Troszkę pograłem. Nic innego jak zwykły walking simulator horrorowy. Ogólnie ciężki, bo i temat przewodni dość ciężki. W sumie straszne nie jest, chociaż może się jeszcze jakiś motyw trafi. I z tego co widzę już mam 33% za sobą, więc pewnie w 1,5h można przejść. Muza fajna i nawet ładne miejscami. Nic szczególnego na razie :lapka:


 

18d61ee8a5639-screenshotUrl.jpg

18d61ee4de076-screenshotUrl.jpg

18d61ee187178-screenshotUrl.jpg

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Ogralem.

 

Zajęło mi 2 godzinki. Było hmm przyzwoicie. Całkiem nieźle, jak na darmową zajawkę. Grafika i klimat ok, muzyczka na końcu sztos, oczywiście trochę zbyt dużo latania z telefonem, a sekcje "Outlastowe" wkurzające, ale jako całość na pewno wolę coś takiego, niż ten beznadziejny twór Ascension. 

 

Historia odrębna od początku do końca, nie jest to w żadnym wypadku jakiś szczególny teaser do F. 

Odnośnik do komentarza

Dobra ograłem. Niecałe 2h i napisy. Na początku troche obawiałem się, że to będzie gówno drama ale ostatecznie podobało mi się. Sekcje ucieczkowe pod koniec lekko męczące ale własnie wtedy wjechał też "zardzewiały" vibe SH. Całościowo to tutaj własnie czułem, że gram w coś co normalnie zrobiłby Bloober. Fajne i jak ktos ma wolny wieczór to można zagrać. Męcząca była ostatnia sekwencja ucieczkowa. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, mattaman napisał:

To coś jest typowo skrojone pod pokolenie instagrama i ich dramy. Jeżeli w taką stronę miałby pójść SH to ja dziękuję.

Na plus rewelacyjne udźwiękowienie które bardzo robi robotę.

Na szczęście Silent Hill f będzie miał miejsce akcji w 1960 roku, więc nie będzie komórek :).  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...