March 22, 20233 yr Ładnie, podoba mi się, że graficznie nie odlecieli i dalej jest czysto, bez zbędnego efekciarstwa. Ciekawe jak dobrze ten brak ticków będzie działał w praktyce. No czekam, może dostęp do bety dadzą za te godziny spędzone w GO https://counter-strike.net/cs2 Swoją drogą, czuje się jak 11 lat temu, wtedy D3 i CS:GO, dziś Diablo 4 i CS2
September 3, 20232 yr @UberAdi typ ma slaba reakcje ale peakers advantage jest masakryczny w cs2 Edited September 3, 20232 yr by Ryuk
September 3, 20232 yr No, peekers advantage jest zabójczy i dużo bardziej zależny od pingu niż w GO. Aż mi CS: Source się przypomniał jak zdarzało się nie zobaczyć nawet przeciwnika i dostać na łeb xD Grając na kogoś z wyższym pingiem wygląda to czasem jakby się przeciwnik nie zatrzymywał. Trzeba jiggle peeki robic bo nie ma co trzymać kąta statycznie nawet na tym patchu,
September 3, 20232 yr Na nowym inferno uzywajac tych ustawien ponizej ledwo 150fps mam nadzieje,ze jak wyjdzie z bety to bedzie lepiej bo imo na 4070ti to 150fps to lekki dramat. Quote Advanced Video Settings Boost player contrast: Enabled Wait for vertical sync: Disabled Current video values preset: Custom Multisampling Anti-Aliasing Mode: 4X MSAA Global Shadow Quality: High/Medium Model / Texture Detail: Medium Shader Detail: Low Particle Detail: Low Ambient Occlusion: Disabled High Dynamic Range: Performance FidelityFX Super Resolution: Disabled (Highest Quality) NVIDIA Reflex Low Latency: Enabled Ale przyznam,ze na tych ustawienia duzo lepiej sie gra.
September 28, 20232 yr Praktycznie wszyscy pro gracze są zniesmaczeni wydaniem gry w takim stanie, dużo wody upłynie przez Zawór, zanim to osiągnie jakość CS:GO. Nejlepsze, że trwa duży turniej lanowy ESL Pro League i wczoraj w połowie meczu wyłączyli serwery xD Oczywiście grają na lanie, ale bez połączenia z serwerami nie można używać kilku broni i skinów, więc mecz był dokończony bez połowy broni dla CT (USP-S, M4A1-S i CZ ). Dziwna decyzja mimo wszystko wypuścić grę w takim stanie.
September 28, 20232 yr Najlepsze jest to,ze zamiast wydac jako cs2 w sklepie to zmienili tylko nazwe zeby zostaly miliony pozytywnych recenzji xD
September 28, 20232 yr optymalizacje cos zjebali, bo wczesniej GO mi na lapku wyciagal ze 160fps w 1080p na praktycznie max ustawieniach, a teraz nawet zjezdzajac do grafiki typu sraka mam plywajace 80-110
September 28, 20232 yr 17 minut temu, Soban napisał: optymalizacje cos zjebali, bo wczesniej GO mi na lapku wyciagal ze 160fps w 1080p na praktycznie max ustawieniach, a teraz nawet zjezdzajac do grafiki typu sraka mam plywajace 80-110 A to miało chodzić jak CS:GO? Przecież to inny silnik z innym oświetleniem i inaczej liczonym dymem i wodą więc wiadomo, że będzie więcej zasobów jadł.
September 28, 20232 yr 50 minut temu, Soban napisał: optymalizacje cos zjebali, bo wczesniej GO mi na lapku wyciagal ze 160fps w 1080p na praktycznie max ustawieniach, a teraz nawet zjezdzajac do grafiki typu sraka mam plywajace 80-110 Przecież to zupełnie nowy silnik z nowymi technologiami, logiczne było, że gra dostanie mocno podbite wymagania sprzętowe
September 28, 20232 yr No gra nadal wygląda jak 10 letnia sraka, więc no miałem zdziwko, że wymagania tak podbito.
September 28, 20232 yr Ja pozmieniałem ustawienia, rozdzialka zmiejszona do zera prawię i da sie grać jak poprzednio. Tylko cala mechanika strzelania kaskow jest popsuta
September 28, 20232 yr Pograłem 4 mapki. Moim ignoranckim okiem to GO z trochę ładniejszą grafiką No i może faktycznie coś przy recoilu broni podłubali, ale nie jakoś fest.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.