Skocz do zawartości

Counter-Strike 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ładnie, podoba mi się, że graficznie nie odlecieli i dalej jest czysto, bez zbędnego efekciarstwa. 

Ciekawe jak dobrze ten brak ticków będzie działał w praktyce.

 

No czekam, może dostęp do bety dadzą za te godziny spędzone w GO :oh_you: https://counter-strike.net/cs2

 

Swoją drogą, czuje się jak 11 lat temu, wtedy D3 i CS:GO, dziś Diablo 4 i CS2

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

No, peekers advantage jest zabójczy i dużo bardziej zależny od pingu niż w GO. Aż mi CS: Source się przypomniał jak zdarzało się nie zobaczyć nawet przeciwnika i dostać na łeb xD

Grając na kogoś z wyższym pingiem wygląda to czasem jakby się przeciwnik nie zatrzymywał. Trzeba jiggle peeki robic bo nie ma co trzymać kąta statycznie nawet na tym patchu,

 

Odnośnik do komentarza

Na nowym inferno uzywajac tych ustawien ponizej ledwo 150fps mam nadzieje,ze jak wyjdzie z bety to bedzie lepiej bo imo na 4070ti to 150fps to lekki dramat. 
 

Quote

Advanced Video Settings
Boost player contrast: Enabled
Wait for vertical sync: Disabled
Current video values preset: Custom
Multisampling Anti-Aliasing Mode: 4X MSAA
Global Shadow Quality: High/Medium
Model / Texture Detail: Medium
Shader Detail: Low
Particle Detail: Low
Ambient Occlusion: Disabled
High Dynamic Range: Performance
FidelityFX Super Resolution: Disabled (Highest Quality)
NVIDIA Reflex Low Latency: Enabled

Ale przyznam,ze na tych ustawienia duzo lepiej sie gra. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Praktycznie wszyscy pro gracze są zniesmaczeni wydaniem gry w takim stanie, dużo wody upłynie przez Zawór, zanim to osiągnie jakość CS:GO. Nejlepsze, że trwa duży turniej lanowy ESL Pro League i wczoraj w połowie meczu wyłączyli serwery xD Oczywiście grają na lanie, ale bez połączenia z serwerami nie można używać kilku broni i skinów, więc mecz był dokończony bez połowy broni dla CT (USP-S, M4A1-S i CZ :kekw:). 

Dziwna decyzja mimo wszystko wypuścić grę w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Soban napisał:

optymalizacje cos zjebali, bo wczesniej GO mi na lapku wyciagal ze 160fps w 1080p na praktycznie max ustawieniach, a teraz nawet zjezdzajac do grafiki typu sraka mam plywajace 80-110

A to miało chodzić jak CS:GO? Przecież to inny silnik z innym oświetleniem i inaczej liczonym dymem i wodą więc wiadomo, że będzie więcej zasobów jadł.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Soban napisał:

optymalizacje cos zjebali, bo wczesniej GO mi na lapku wyciagal ze 160fps w 1080p na praktycznie max ustawieniach, a teraz nawet zjezdzajac do grafiki typu sraka mam plywajace 80-110

 

Przecież to zupełnie nowy silnik z nowymi technologiami, logiczne było, że gra dostanie mocno podbite wymagania sprzętowe :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...