Skocz do zawartości

EA Sports FC


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ginn napisał:

25 minut peyrdolenia i nawet zalążka real gameplayu nie pokazać? :reggie:

Premiera za dwa miechy i właśnie w związku z powyższym wiadomo, że będzie to kopia 23. Jak zaczęli robić zbliżenia na animację butów powtarzaną kilka razy to myślałem, że umrę z zażenowania, aż mi się pies z CoD Ghost przypomniał.

Odnośnik do komentarza

"In EA SPORTS FC 24, cross-play is expanding into all multiplayer online modes. Players will now be able to team up with their cross-platform friends as well as play against mixed cross-platform teams across all modes where crossplay is available."

 

"When entering EA SPORTS FC 24 for the first time cross-play will be enabled by default, unless otherwise prohibited by your personal settings."

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2023 o 09:41, Shankor napisał:

Ciekawe jakie statystyki będą miały kobiety, żeby zatrzymać np Haalanda. Będzie wesoło, dobrze że nie gram w rakowe FUT.

Tak jak pisał Sprite, bankowo czołowe pilkarki będą miały statsy lepsze niż 98% mężczyzn. W top10 najlepszych też pewnie jakieś będą.

 

Odnośnik do komentarza

Do tej pory to było zrozumiałe, bo jakaś kobieta mogła mieć 90+ overall na tle reszty kobiet, w realiach kobiecej piłki, ale teraz, na jednym boisku z facetami to po prostu nie ma sensu. No chyba, że jest jakiś przelicznik inny i 90 u kobiety nie równa się 90 u faceta, ale komu w EA chciałoby się to rozgraniczać. Na szczęście mnie ten rak FUT nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza

Nie kupuję gry w tym roku, ale obejrzałem filmik o nowościach w tej grze. Strach się bać jeśli chodzi o fut. Dodają sporo gówna, co z tego że Vinni ma 98 pace dodamy styl gry i będzie miał ponad 100. Ciekawe ile z tych nowości w ogóle zadziała, a co spowoduje odruch wymiotny u graczy. Jeszcze te ich gówniane serwery.

 

Tęsknię za piłką nieskażoną tym gównem jak stare pesy. Czysty i prosty gameplay. Im mniej hypergówna i tym podobnych w takich grach tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chyba jeszcze większe gówno niż rok temu, zagrałem 10 meczów w sezony i kilka z konsolą. Kolejny raz wszyscy cisną się środkiem, albo szukają możliwości strzału z narożnika pola karnego, bronienie to kuriozum kiedy konsola zabiera ci możliwość swobodnego sterowania obrońcami, w ataku twoi zawodnicy nie wychodzą kompletnie na pozycje. Idiotyzm goni idiotyzm, hokej i ślizgawica. Gra jest jednocześnie wolna, ale wszystko w niej zapie*ala bez ładu i składu, a opóźnienie reakcji pada na to co się dzieje na ekranie jest w*rwiające na maksa. W porównaniu z life football 2023 to jest przepaść. 2/10 nie rozumiem jak można na to wydać pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...