Skocz do zawartości

EA Sports FC


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie znowu jakaś roszada w lidze włoskiej i tyle.

 

Ciekawe, że zaprezentowali tylko EA SPORTS FC, a nie ma dopisku 2024. Czyżby faktycznie gra-usługa, na wzór eFootball? Oczywiście, może to zupełnie nic nie oznaczać, bo może w tym momencie chcą oswoić z nową marką, a rok dodadzą później, promoując konkretną odsłonę.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, krupek napisał:

Ciekawe, czy jeszcze przyjdzie zagrać w taką miodną piłkę nożną jak stare części PES, albo chociaż Fifa z czasów PS3. Może teraz te roszady z licencją i pojawienie się nowych gier będą jakimś przełomem, bo ostatnie lata to jest jakiś blamaż.

Ciekawy post. Grasz w każdą nową edycję? Do niedawna ostatnia odsłona w którą grałem to Fifa 17 i jak teraz zacząłem sobie grać w 22 to :banderas: W moim odczuciu seria zrobiła super progress przez te 6 lat i mam wrażenie że Fifa jest u szczytu swojej formy.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, maciucha napisał:

Ciekawy post. Grasz w każdą nową edycję? Do niedawna ostatnia odsłona w którą grałem to Fifa 17 i jak teraz zacząłem sobie grać w 22 to :banderas: W moim odczuciu seria zrobiła super progress przez te 6 lat i mam wrażenie że Fifa jest u szczytu swojej formy.

Grałem  20, 21, 22, a 23 już odpuściłem. Masa błędów technicznych, AI zawodników dramat (szczególnie zachowania w obronie), schematyczność i brak postępu (nawet nie usuwali bzdurnych błędów typu zmiana ustawień dla sterowania dla drugiego gracza na Xboxie, z którą trzeba się nakombinować, żeby ustawienia się zapisywały). 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Daffy napisał:

Ja jestem ciekaw co wymyśli sama FIFA, nie dogadała się co do dalszej licencji a EA, robią swoją piłeczkę co wiadomo ale co na to FIFA? Hajsik uciekł bo byli zbyt pazerni ale nie wierzę że tak temat zostawią i jakiegoś studia nie zaprzęgną do prac nad FIFĄ.

FIFA powróci prawdopodobnie w wersji 2024. Tez bardzomnie ciekawi jaki będzie poziom piłeczki i jak z licencjami w krajach. Z dupy chyba nie mogą sobie używac jak im się podoba a biorąc pod uwagę ich pazerność to pozdro600 z placeniem za takie Premier League.

 

FIFA diversifies its gaming rights and launches new non-sim football games alongside EA SPORTS franchise

Odnośnik do komentarza

W tym roku z głównych zmian to będzie nazwa i cena, nawet po tytule gry nie kryją się, że to z piłką nożną będzie miało niewiele wspólnego. Kupowałem PS5 z nadzieją na przełom w grach piłkarskich, a dostajemy gówno na gównie gównem obesrane. Jedyne pocieszenie to mod do PES21 na PC czyli Life Football 2023, jedyna znośna piłka nie skopana na rynku.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...