Skocz do zawartości

Blasphemous II


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, messer88 napisał:

Jak się komuś podobała jedynka, to BRAĆ. Zacząłem dualami i jak mi się nie podobało trochę bo mały damage, to po odblokowaniu drzewka i obczajeniu skilli jest ciekawie i walka zapowiada się na bardziej rozbudowaną od tej z 1. 

A to jest tak że jaka broń wybiorę taka gram cała grę?

Mi się właśnie ściąga patch i biorę ta duża kule.

Odnośnik do komentarza

Później zdobywa się każdą bo służą one nie tylko do walki :P

 

Ja wziąłem standardowy miecz. Też tęskniłem za tym klimatem, szczególnie za nowymi, że tak powiem ilustracjami i designem. Nie zawiodłem się.

Fajnie wjeżdżają te cutscenki animowane. Te pixelowe z poprzedniej też były okej, ale tutaj jakoś fajniej siedzą te.

 

Jest bardziej niż w pyte ogólnie :fsg:

No i ta muza...

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Lustra to do skakania jak będziesz miał dual broń. Dzwony i takie brązowe pulsujące coś pewnie dwie pozostałe bronie pomogą żeby się tym posłużyć. Ja spadłem do babeczki z rapierem, ale później poszedłem dalej eksplorować. Jest i pierwszy teleport i starczy. Podobają mi się te figurki i widać % co się zmienia, a nie opis jak w 1 i się zastanawiaj który przedmiot bardziej podnosi np. defa postaci. 

 

Nowe npc super z designu, w sumie to wszystko mi się tutaj podoba po tych około 3h co grałem. A jestem świeżo po 1 i czuć jednak że nie jest to zwykłe dlc, bo gra się zupełnie inaczej. 

Odnośnik do komentarza

Szkielet z piaskiem, potem ten co piszesz, sekirowy boss na dole i na końcu babeczka z rapierem. Chociaż do niej wpadłem jako pierwszej ale odpuściłem będąc praktycznie gołym bez żadnych upgrade. Znaczę wszystko na mapce gdzie się nie mogę dostać i pomiędzy bossami sprawdzam co się odblokowało daną umiejętnością. 
 

Baba w czerni pod hubem chce coś konkretnego żeby z nią gadać? Nie ta od flaszek. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, messer88 napisał:

Szkielet z piaskiem, potem ten co piszesz, sekirowy boss na dole i na końcu babeczka z rapierem. Chociaż do niej wpadłem jako pierwszej ale odpuściłem będąc praktycznie gołym bez żadnych upgrade. Znaczę wszystko na mapce gdzie się nie mogę dostać i pomiędzy bossami sprawdzam co się odblokowało daną umiejętnością. 
 

Baba w czerni pod hubem chce coś konkretnego żeby z nią gadać? Nie ta od flaszek. 

zrobiłem 90% gry, nadal nie wiem co ta baba chce, ciągle milczy :balon:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...