April 19, 20233 yr Chciałbym tak, ja wszystko w jedynce zrobione Edited April 19, 20233 yr by Szermac
April 19, 20233 yr O jak pięknie, niech jeszcze wyjdzie Silksong i jestem spełniony [emoji16]A to 1 taka kozacka była?Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
April 20, 20233 yr Yo, dla mnie pierwszy Blasphemous był mega zaskoczeniem. Szukałem jakiegoś akcyjnego platformera do ogrania po Salt and Sanctuary i Death's Gambit i trafiłem na to cudo. Odjechany klimat i brutalne walki zrobiły swoje. Aczkolwiek wiem że ten tytuł nie jest dla wszystkich, moich dwóch kumpli którzy też ogrywają różne soulsliki, odbili się od tej gry, bo grafika... [emoji16]Ich strata.
April 20, 20233 yr Ja nie byłem byłem przekonany, ale nie ze względu na grafikę (jak można ), ale movement wydawał mi się średni. Na szczęście jest demko, więc obadałem i jednak okazało się inaczej. Do tego kupiłem w promocji za chyba 25 zł, więc w ogóle nie ma o czym mówić. Czuję się jakbym okradł twórców Polecam mocno. Edited April 20, 20233 yr by Luqat
April 20, 20233 yr To co mi w jedynce nie do końca podeszło, to elementy platformowe. Wszystko inne: klimat, walka, muzyka- czyste złoto. Czekam jak głupi
April 20, 20233 yr Mnie się w jedynce podobało w zasadzie wszystko, grafika również. Z jakichś tam drobnych wad, które pamiętam, to opisy przedmiotów były strasznie nieczytelną czcionką i... no nic więcej nie przychodzi mi do głowy Może tylko to, że wszystkiego mogłoby być ciut więcej (rodzajów przeciwników, lokacji, bossów), ale darmowe dlc ponoć ten fakt zmieniły. A jak zagrałem w Death's Gambit zaraz po przejściu Blasphemous, to nie mogłem uwierzyć jaka jest przepaść między tymi grami, na korzyść tego drugiego. I po może godzince Gambit wyleciał z konsoli, nie dało się już w to grać.
April 20, 20233 yr Pierwszy Blasph to jest dla mnie topka. Ten pixel-art, metroidvaniowość, muzyka Carlosa Viola (to jest w ogóle jakaś masakra) i pojebane lore i świat przedstawiony. DLC też były super. Wymagająca, piękna, wspaniała. Czekam z czikibansiorem w łapie na dwójke feeeest!
April 20, 20233 yr Author Jedynak jest znakomita. Ten klimat.... Dwójkę biorę na premierę. Co ciekawe, gra omija 8. generację konsol - PS4(Pro), One(SX).
April 20, 20233 yr Ale na znicza będzie I bardzo dobrze, bo w takie gry najlepiej tu grać. Dobrze, że jeszcze trochę do premiery, to powinienem się wyrobić z jedynką. No i zgadzam się z przedpiścami. Też w sumie ta czcionka wg mnie mogłaby być bardziej czytelna, ale poza tym wsio git. No i co do wspomnianego Gambita, to również się zastanawiałem nad nim, ale gejmpleje też mnie do końca nie przekonują i żałuję, że nie ma dema, jak w przypadku Blasphemous Edited April 20, 20233 yr by Luqat
April 20, 20233 yr Yo, dla mnie pierwszy Blasphemous był mega zaskoczeniem. Szukałem jakiegoś akcyjnego platformera do ogrania po Salt and Sanctuary i Death's Gambit i trafiłem na to cudo. Odjechany klimat i brutalne walki zrobiły swoje. Aczkolwiek wiem że ten tytuł nie jest dla wszystkich, moich dwóch kumpli którzy też ogrywają różne soulsliki, odbili się od tej gry, bo grafika... [emoji16]Ich strata.Namówił.Słyszałem że fajne ale jakoś tak obejrzałem gameplay na yt i takie se.Salta uwielbiam chciałem 2 kupić a Bla jest chyba w extra za free .Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
April 20, 20233 yr Patrząc na to, jak ostatnio marudzisz na wszystko na forum, to strzelam że Ci się nie spodoba [emoji16]
April 20, 20233 yr Jak nie ma gameplayu typu wychylanie gałki do przodu i oglądanie cutscenek to najpewniej mu nie podpasi.
April 20, 20233 yr Musi być lore walka i przede wszystkim ciekawe projekty lokacji.Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
April 21, 20233 yr Jedynka mi się znudziła i jej nie skończyłem. Chyba będzie trzeba wrócić... Jak tylko przejdę Tails of Iron.
April 21, 20233 yr Ja spędziłem w grze miłe 38 godzin. Dwa i pół przejścia, aby zrobić 100% osiągnięć. Pod koniec już trochę męczyło, wiadomo, ale ogólnie, zwłaszcza drugie przejście, było super - gra ma trochę sekretów i questów w stylu Dark Souls, które samemu bardzo ciężko odnaleźć i zrobić, a satysfakcjonująco nagradzają. A no i mówię o wersji gołej, bez dlc, z nimi byłoby jeszcze dłużej.
April 21, 20233 yr Godzinę temu, Shankor napisał: Jedynka mi się znudziła i jej nie skończyłem. Mnie też, bardzo szybko się odbiłem pomimo zachwytu klimatem i oprawą. Z tego co pamiętam, to w grze wkurzało mnie zbyt częste ginięcie przez wrogów nagle wyskakujących zza ekranu. Nienawidzę takiego zmuszania do powtarzania sekcji i uczenia się leveli na pamięć. Szybko okazuje się, że nie jest potrzeby skill, tylko właśnie zapamiętanie co i gdzie wyskoczy z atakiem. Ale to chyba jest bolączka wielu "trudnych" metroidvanii
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.