Skocz do zawartości

Evercade retro handheld i stacjonarka


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Lista jest na oficjalnej stronie, ale ja sobie lubię katalogować gry i karty które mam, wrzucam na stronkę:

https://gracz.2ap.pl/kategoria/evercade/

masz podział na lata, co mi się podoba, bo lubię obczajać co wyszło w jakim roku, czy jest podział na sprzęty.

Póki co lista taka, bo nie mam całości.

PS dzisiaj na świeżo zamówiłem, także się jaram :)

Odnośnik do komentarza

Czekaj na razie chyba nie ma co.

Dlatego że tych wycofanych to już jest z 5 cartów :/

Plus dodatkowo - nieoficjalnie: np. Codemasters, czy Morphat Collection.

Podobno mają być, ale kiedy - nie wiadomo (oficjalne info od dystrybutora na PL, to że mają być, ale ja wolałem kupić na niemieckim Amazonie wcześniej).

Także jak chcesz cały set zebrać, to będzie cieżko. A z drugiej strony może będziesz polował na olx/allegro...

Ja w to się wkręciłem i mamy 2023 a ja kupuję 8/16/32 bitowe gierki w pudełkach...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja zamiast iść po ps4 w ps5, wybrałem najpierw xboxa series z emu, a jak się to skończyło, to odkurzylem ps3 z cfw (nes snes, arcade, genesis, master system) turbographx), a xboxa schowałem…

No i wkrecilem się w Evercady. Mam stacjonarke i handhelda exp: wyjąłem 10 pierwszych kartów, wrzuciłem do worka i żongluję nimi - w zależności na co mam ochotę :)  Na handheldzie gra mi się lepiej, zwłaszcza na słuchawkach, pełen feeling i cofanie do starych czasów.

Nie wiem, czy ja po porstu wyrosłem z nowych gier? :/

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma jeszcze takich statystyk :dunno: 

 

Konsola też chyba u nas niszowa a szkoda. Świetna sprawa. Ja od czasu zakupu nie gram w ogóle na kompie czy na Ally ;) 

Problem jest taki, że jak zaczniesz od jednej konsoli (obojętnie jakiej wersji) to zechcesz mieć wszystkie :) No jak tam mam ;)

 

Teraz 3 konsole evercade (2xHH i stacjonarka) + 32 kartridze (248 gier) i jest naprawdę w co pograć.

Dziś np. ja z żonką napieprzałem w wormsy, jezusie jak w to się gra fajnie na TV 55" :obama:

Edytowane przez Assassins_78
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...