Skocz do zawartości

Evercade retro handheld i stacjonarka


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.09.2023 o 17:26, Assassins_78 napisał:

Chyba nie ma jeszcze takich statystyk :dunno: 

 

Konsola też chyba u nas niszowa a szkoda. Świetna sprawa. Ja od czasu zakupu nie gram w ogóle na kompie czy na Ally ;) 

Problem jest taki, że jak zaczniesz od jednej konsoli (obojętnie jakiej wersji) to zechcesz mieć wszystkie :) No jak tam mam ;)

 

Teraz 3 konsole evercade (2xHH i stacjonarka) + 32 kartridze (248 gier) i jest naprawdę w co pograć.

Dziś np. ja z żonką napieprzałem w wormsy, jezusie jak w to się gra fajnie na TV 55" :obama:

Nie jesteś sam, też się dałem wciągnąć i kupuję wszystko.Jest jeden plus, że się nie straci dzięki temu, że każde wydania gier mają ograniczoną ilość.Już widać rosnące ceny tych których już brakuje.Co do konsoli liczę, że wkrótce dodadzą obsługę myszki.Są gierki w których by się to bardzo przydało.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2023 o 21:21, Assassins_78 napisał:

Ja ma podobnie, dzis np. kupiłem tylko pare gier na PSP i chyba jedna na PS3 .. nie istotne.  Ale Ja sam i mój syn wolimy grać w to .. właśnie to, stare gry. One mają to coś co brakuje niejednokrotnie tym nowym tytułom AAA ;) 

To zapraszmy do forumowego retro clubu, co miesiac cos fajnego do ogrania sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2023 o 10:10, Czoperrr napisał:

Można gdzieś zobaczyć wyniki sprzedaży konsoli i gier na nią? Jestem ciekaw jak wielu jest zapaleńców.

A nie patrz na innych, tylko wejdź tu i pomyśl o obcowaniu fizycznie z tymi kartridżami:) Mi jeszcze 2 brakują i biorę się za 2023 rok.

https://evercade.co.uk/cartridges/

Odnośnik do komentarza

Ja sie powoli zbliżam do tego co jest na bieżąco wydawane, jeszcze kilku Arcade mi brakuje.IMG_7917.thumb.jpeg.a0d455053483a7a38f464c93e998e0f2.jpegIMG_7916.thumb.jpeg.42c98c3ecdbf019972a5073497276de0.jpeg

7 minut temu, grzybiarz napisał:

Ja sobie zaznaczam co kupiłem, a co jeszcze brakuje, bo już idzie się pogubić :)

 

evercade.jpeg

Ja excela prowadze, ale ostatnio tyle nowych zapowiedzi, że nie dodałem jeszcze tego

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Assassins_78, a grałeś już w tego Duke'a? Time to Kill i Land of the Babes mam na myśli. Bo w sumie nie wiem, jak to działa na Evercade, jaka rozdzielczość, fpsy itp.
O ile w przypadku jakichś gierek z Amigi to wiadomo, że będzie zajebiście tak w przypadku tego typu gierek już pojawiają się pewne wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Ziom jeszcze nie, czakam na dostawę. Dałem jakiś czas temu info że już ludziska grają, ale to pewnie elita only ;)

Jedynie mogę Ci powiedzieć/napisać, że do tej pory nie było by gry która by nie chodziła mega płynnie i sterowanie pad czy HH nie było by idealne. Robią to bardzo dobrze, przemyślane jest wszystko. Samo to, że konsola radzi sobie z PSX bez zadyszki robi robotę ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Na niektóre cart'y w EURO jest promocja więc warto sprawdzić i uzupełnić kolekcję ;) 

 

https://www.euro.com.pl/gry-retro-i-inne.bhtml

 

Oraz Konsola Evercade Premium Pack Namco Museum Collection 1/ Interplay Collection 1 / Atari Collection 1 + etui + koszulka M za 399zł ;) 

 

https://www.euro.com.pl/inne/evercade-premium-pack-namco-museum-collection-1-interplay-collection-1-atari-collection-1-etui-koszulka-m.bhtml

Edytowane przez Assassins_78
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...