Skocz do zawartości

Evercade retro handheld i stacjonarka


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hyper Mega Tech Pocket czyli w skrócie Evercade Pocket :) u mnie wersja Capcom.

Wielkość konsolki niemal idealnie Anbernic RG 35XX ale ekran mniejszy. Za to jakość ekranu zdecydowanie lepsza od ich pierwszego handheldu. Obudowa i przyciski wykonane są z przyzwoitego plastiku. Wbudowane gry są OK choć ja kupiłem tę konsolkę jako platformę dla kartridży dla wyjazdowego grania - podstawowy handheld jest ciut duży. Ogrywam teraz Full Void i zarówno gra jak i sprzęt daje radę.

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim,

Czy ktoś też ma problem z Evercade EXP , chodzi mi o port słuchawkowy i działanie słuchawek.

Podłączając słuchawki do portu zauważyłem że dźwięk nie przełącza się na same słuchawki tylko pozostaje w samej konsoli i jest słyszalny zarówno tu i tu.

Lawirowanie wtyczką od słuchawek czasem pomaga czasem nie i zazwyczaj jak są włożone do połowy działają normalnie.

Nie wiem czy tylko ja tak mam czy jest to ogólny problem, pisałem na suport Evercade ale mi nie odpisali , gdzieś na jakimś zagranicznym forum jeden gość też to opisywał. Dajcie proszę znać kto ma oczywiście EXP czy u Was też występuje taki problem.

Odnośnik do komentarza

Ten trzeci pasek to chyba mikrofon, ale ja bym raczej radził popróbować z tym wpychaniem :) dajesz na maksa i lekko odchylasz, najlepiej włączyć muzę w menu i jedną słuchawkę włożyć w ucho. Metody jak w 1999, ale to Blaze = chińszczyzna. Niby firma z UK, ale np te padające kartridże, pudełka niedomykające się… czy zle gry w tych nowych pocketach, to tylko niektóre z problemów

Odnośnik do komentarza

Odpisuje ostatni raz bo widzę, że to ciężka rozmowa się zapowiada. KAŻDE słuchawki bez mikrofonu mają tylko trzy styki na wtyczce jack. Kanał lewy, kanał prawy i masa oddzielone dwoma paskami. Takich słuchawek jest ogrom na rynku bo są to słuchawki przede wszystkim do słuchania muzyki a nie giercowania i gadania na czacie. I takich właśnie szukaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...