Opublikowano 13 lipca 20232 l Ten gex to jest dobry tylko w nostalgicznych wspomnieniach, jak próbowałem zagrać ponownie jakiś czas temu to beka wnusiu. Jak nie naprawia poruszania się i kamery to lepiej tego kijem nie ruszać, jak naprawia to takie 7/10 z tego będzie.
Opublikowano 16 czerwca 20251 r Jak coś to przypominam, że dzisiaj premiera. 129 złociszy na ps store. Trochę kusi, ale może jednak na jakąś promkę się poczeka.
Opublikowano 16 czerwca 20251 r Cena nawet uczciwa jak za trzy gry, ale wielkim fanem Gexa nigdy nie byłem, grałem tylko w trójke. Na jakiejs promce moze sie wyrwie
Opublikowano 16 czerwca 20251 r Ja byłem tylko fanem marketingu. Grałem i mi nie poszło, były lepsze gry na targu
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.