Skocz do zawartości

Gex trilogy


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrzucą surowego roma, to pójdą smutną drogą mario69 z tą sztuczną limitką, którą zniknęła nawet z cyfry bo nie było miejsca na serwerze, i to będzie bieda, ale jeśli zrobią remake, to jest na co czekać. Przy tombie jest wspomniany nowy silnik, przy gexie nie, ale zobaczymy jak to będzie. Z ciekawszych zapowiedzi jeszcze jest clock tower.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, devilbot napisał:

Jakby sterowanie zmienili i pracę kamery to może byłaby gierka na 6/10.

Fani sony łykną z sentymentu za 300zł bo mario 64 widzieli wtedy w gazetce.


Ograłem najlepsze platformery na N64, a mimo to miło wspominam Gexa, tylko nie pamiętam już, którą część przeszedłem, Croc to był paździerz, bo Gex był spoko, Pandeminum również, było kilka perełek na PSXie, ale wiadomo, że SM64, BK i pewnie BT (nie grałem), Conker  i trylogia Crasha to była topka (w Spyro nie grałem).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, łom napisał:

Poczytajcie sobie co to jest ten Carbon Engine Carbon Engine – Limited Run Games

W skrócie to jest dopakowany emulator, w najlepszym wypadku będzie to poziom portów od Night Dive Studios (np. Shadowman) tylko bez podmienionych tekstur czy modeli, w najgorszym poziom gierek PS1 odpalonych na Duckstation.

 

Czy ten Carbon Engine daje 60fps/4k?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Masorz napisał:

 

Czy ten Carbon Engine daje 60fps/4k?

Sam w sobie na 100% ma taką obsługę pytanie czy oryginalne gierki będą dobrze działać w 60 fps (rozdzielczość to nie problem) bo były pisane pod 25/30 fps. Najważniejsze jest to czy będzie im się chciało bawić w kodzie (a raczej będą musieli żeby zaimplementować trofea), jak tak to mogą poprawić kamerę, sterowanie i draw distance, dać 60fps i to już będzie poziom niektórych remasterów. A jak pójdą najmniejszą linią oporu to te same efekty możesz ogarnąć w Duckstation.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gex xddddd
 
Szkoda zakładac temat do tego
 
Ale korzystając z okazji jak tak wymieniacie starsze tytuły to polecam fanowski port natywny pierwszego jak and dexter na pc. Najlepszej platformówki stworzonej przez Sony ever.
Jak i Dexter, dla mnie top platformówek ever.
Ograłem kilka razy i zawsze świetnie się bawiłem.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daffy napisał:

Gex xddddd

 

Szkoda zakładac temat do tego

 

Ale korzystając z okazji jak tak wymieniacie starsze tytuły to polecam fanowski port natywny pierwszego jak and dexter na pc. Najlepszej platformówki stworzonej przez Sony ever.


Miała coś w sobie, chyba muszę się zgodzić, choć uwielbiam też trylogię Crasha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...