Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzedniej części było zatrzęsienie dobrych aktorów i wyszło elegancko, więc nie wiem ogór o co się martwisz.

Ja wiem? Był Joker, trochę Eckharta i tyle. No chyba że np. JGL zagra burmistrza, będzie 20 sekund na ekranie po czym dostanie kulkę itd., tego typu występy to okej, ale jak będą próbować wprowadzić więcej niż dwie "ważne" postaci to to się nigdy dobrze nie skończy. "Incepcja" przykładem. W sumie fajnie, że tyle dobrych aktorów i każdy dostał 5 minut, ale jakoś nie czuło się ich wystarczająco, bo nie mieli charakteru.

Odnośnik do komentarza

Na IMDB widać że Nathan Fillion podobno ma zagrać Nathana Drake'a w ekranizacji Uncharted. Jest przy nim (rumored)także to i tak nic pewnego, jak dla mnie gość O wiele bardziej pasuje do tej roli

 

http://www.imdb.com/title/tt1464335/

Byłbym za!

tk_tk weź ten screeen w spoilera bo mnie szlag trafi! :verymad:

Odnośnik do komentarza

nazwisko fillona przyciągnęłoby miliony fanów firefly pochowanych po piwnicach całego świata, marka wahlberga z kolei wielbicieli drewna. no, ale kogo to obchodzi, są ważniejsze sprawy - pierwsze zdjęcie z następnego po tree of life filmu terrence'a mallicka:

 

malickcrop_a_l_0.jpg

 

podobno ma nazywać się the burial i zagra w nim jeszcze javier bardem. wybrał sobie nie tego afflecka co trzeba, ale cóż - nie można mieć wszystkiego. dla tych co nie widzieli zapierającego dech w piersiach zwiastunu tree of life:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fLPe0fHuZsc&feature=related

 

premiera w cannes.

 

+ nowy, nieocenzurowany trailer paula grega motolli z peggiem, frostem i rogenem:

 

http://uk.ign.com/videos/2011/02/23/paul-movie-trailer

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

A Mark Wahlberg przyciagnie?..

 

No Wahlberg jest rozpoznawalną gwiazdą i hamburgery pójdą do kina. Wiadomo, że aktor z niego równie dobry jak i raper. Filon z kolei gra w zje.banych serialach i nie ma wyrobionego nazwiska.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

idris_elba_thor-thumb-550x367-53627.jpg

 

idris elba aka stringer bell dołączył do obsady prometeusza ridleya scotta. projekt wygląda coraz lepiej zważywszy na to, że nad scenografią i efektami ponownie będzię pracował h.r. giger nagrodzony oskarem za pierwszego obcego. w obsadzie jeszcze naomi rapace, charlize theron i michael fassbender.

Odnośnik do komentarza

Fassbender dołączy do Garfielda na liście aktorów, którzy skompromitowali się kompletnie, zanim w zasadzie stali się popularni. Nickowi Cage'owi zajęło to jakieś 15 lat, oni to zrobią w dwa. Czekam, aż poszukując nowych twarzy do kolejnych filmów o strzelaniu Hollywood sięgnie po Roberta Bruneikę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...