Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Faka said:

Od kiedy braciom wachowskim się popierdoliło we łbach, ze zmianą płci, jakieś ultra lewackie poglądy, to nie zdziwię się, że ten nowy Matrix będzie niesamowitym gównem, szkoda tylko aktora Keanu Reeves, ale widocznie lubi się babrać w takich badziewiach, chociażby ostatni Cyberpunk to dobitnie pokazuje.

ale tak po prawdzie mówiąc to wysoki poziom prezentował tylko Matrix z 1999 roku. Reszta to budowanie legendy tego uniwersum (choc walki byly przekozacackie, to trzeba oddac).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kraboburger_SpongeBoba

Trzecia część Wicka, jak dla mnie, okazała się najlepsza z całego cyklu. Oda do akcji, destrukcji, najczystszej formy jednoosobowej zemsty. O tak! Zalać wroga krwią, poniżyć, a potem zadawać dopiero pytania. Punisher poza Uniwersum Marvela! Taki jest John Wick! :obama:

Odnośnik do komentarza

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

 

Zachecony pozytywnymi recenzjami postanowilem obejrzec i sie nie zawiodlem. Fajne wykonanie, pojedynki, fatality, x-ray’ie, historie postaci (nawet Johnny Cage ktorego nje lubie fajnie wyszedl) i sposob pokazania brutalnosci. Co ciekawe film nie jest tylko o Scorpionie i turniej zostal fajnie pokazany. Film podobal mi sie bardziej od ostatniego Mortal Kombat i czekam na sequel ktory ma sie pojawic w tym roku z tego co czytalem

 

8/10

Odnośnik do komentarza

Ej, a wiecie, że Disney robi pierwszą animację na podstawie polskiego scenariusza? Podobno akcja ma być na Kaszubach a film ma byc coś ala Shrek

 

 

Czyżby animowane przygody Konona i Majora?

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, gekon napisał:

Ej, a wiecie, że Disney robi pierwszą animację na podstawie polskiego scenariusza? Podobno akcja ma być na Kaszubach a film ma byc coś ala Shrek

 

 

Czyżby animowane przygody Konona i Majora?

 

 

"Podomka"

Film o rodzinie uchodźców z Syrii ukrywających się w mieszkaniach największego bohatera i fundatora branży deweloperskiej na Pomorzu. Dzięki magicznym drzwiom widocznym tylko dla ludzi o szlachetnych sercach mogą przenosić się pomiędzy mieszkaniami ukrytymi przed oczami wrednych i mściwych urzędników.


Przy okazji tak mnie naszło o D+ i mapy z tego newsa:
https://hdtvpolska.com/disney-kiedy-premiera-w-polsce-jaka-cena/

Czy tylko ja mam wrażenie, że ta usługa jeszcze długi czas nie wyląduje na naszym rynku, bo Disney pewnie nie ma praw do swoich filmów w naszym kraju.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, McDrive napisał:



Film o rodzinie uchodźców z Syrii ukrywających się w mieszkaniach największego bohatera i fundatora branży deweloperskiej na Pomorzu. Dzięki magicznym drzwiom widocznym tylko dla ludzi o szlachetnych sercach mogą przenosić się pomiędzy mieszkaniami ukrytymi przed oczami wrednych i mściwych urzędników.


 

Ok, czyli jednak jak Konon i Major

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...