Skocz do zawartości

The Finals


addhoc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś jest zainteresowany ale polecam bo jest otwarta beta gry The Finals od Embark Studios. To ci od Arc Riders, część pracowników z Dice. Beta jest dostępna na PC i PS5. Graficznie czuć ducha Mirrors Edge ale naprawdę świetnie się strzela, ktoś tam ma o tym pojęcie. Gierka nie jest w stylu COD, jest dosyć długi TTK i nie zawsze kto pierwszy zobaczy ten wygrywa. Jest też dosyć rozbudowana destrukcja otoczenia i  satysfakcjonująco wygląda jak część tych wiszących konstrukcji zapada się, niszczy czy przewraca. Ogólny styl gry jest mocno młodzieżowy ale gameplay jest naprawdę dobry, nieprzeciętny. Polecam sprawdzić. 
PS. Niestety serwery nie wyrabiają i czasem są tak potężne lagi, że odechciewa się grać ale nie zawsze. Podobno zainteresowanie jest tak ogromne, że nie przewidzieli tego.

Tu gość wyjaśnia o co kaman:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę przyznać że jak odbijałem się od wszystkich sieciowek tak tu mi się gra przyjemnie.
Nie ma chaosu, fajnie się leczy i podnosi przez co można bez mega skilla być wsparciem dla teamu.
Wnerwiaja mnie niesamowicie typy z miotaczem ognia.
Dobra gierka, nie żebym kupił, ale pogrywam podczas bety.
Jak wpadnie kiedyś do plusa albo przejdą na f2p to może pogram.
Nie miałem żadnych lagów ani spadków fps, chodzi kozacko.
Jedynie czasem problemy przy tworzeniu teamu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

przejdą na f2p

Ta gra ma być F2P.

 

Dla mnie o wiele za długi TTK, powinni go skrócić o 1/4 maksymalnie. No i jak na taką szybką grę, postaci poruszają się jak w dawnych BFach, coś tu nie gra. Otoczka wiadomo, na miarę pokolenia fortnajtowców.

Odnośnik do komentarza

No ten długi TTK ma sens bo jak wybijesz wszystkich to masz tą chwilę zeby przejąć kasę itd.
A nie że cały czas młyn, wbieganie na punkt i strzały nie wiadomo skąd.
Dziś mi się kiepsko grało, faktycznie masakryczne lagi że aż cofało, często, nierówne teamy np. 2 osoby albo w ogóle pusty team.
No słabo się grało.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jaki Fortnite - zagrajcie najpierw...

Gierka ma ogromny potencjał! Nisko ustawiony prog wejścia, co w ogole nie przeszkadza w super zabawie. gunplay jest swietny, do tego w koncu pelna destrukcja otoczenia - jak dla mnie gra w zasadzie robi wszystko dobrze!  Rozgrywka wkreca - poprosze o wiecej trybow, bo jestem zdecydowanie na tak!

Odnośnik do komentarza

Też pograłem, wkręciłem się, gierka ma swój charakter, solidna destrukcja otoczenia przywołuje wspomnienia o złotych czasach Bad Company 2, choć to oczywiście całkiem inny rodzaj rozgrywki. Trochę boli, że amunicji w magazynku wystarcza na jednego killa. To piękne uczucie zapie*dalać z 40 000 hajsu do depozytu bez żadnej obstawy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem i ja.

Gierka wymiata. Dawno nie grałem w grę, która tak bardzo wymusza grę drużynową.

Strzelanie jest lepsze niż w ostatnim bf, zniszczenia otoczenia dwie klasy wyżej i wnoszą do gry bardzo wiele. Nie ma to jak zwinąć komuś spod nosa sejf stojący piętro wyżej za pomocą C4 przyczepionego do sufitu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mało map, mało trybów, dziwny design całej gry, więc jest jak jest.
Mapy ino są tak duże, że każda rozgrywka wygląda nieco inaczej. Mam na liczniku kilkadziesiąt godzin i nie mogę stwierdzić, że znam mapy jak własną kieszeń, każda gra idzie na czuja.

Co do trybów, BF zazwyczaj ma kilka, a ludzie i tak grają w ten jeden, który najbardziej się kojarzy z serią. To samo tutaj, te tryby które są dostępne to w zasadzie tożsamość tej gry, pewnie, można na nich urządzić zwykłe DM, ale wtedy czar pryska.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...