Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Bartg napisał:

’18 Acura #36 NSX GT3
’17 Aston Martin #7 Aston Martin Racing V12 Vantage GT3

’18 Audi #44 R8 LMS GT3
’14 Bentley #17 M-Sport Bentley Continental GT3
’18 Porsche #73 Park Place Motorsports 911 GT3 R
 

 

Ok, wiem o co chodzi, to chyba same auta w klasach R+ a tam nie zaglądałem :) Chociaż niektóre z aut które podałeś to DLC, ale są też jakieś w podstawce.

 

Możemy coś dobrać za tydzień :)

 

Jak macie jeszcze jakieś pomysły, to piszcie, w końcu nie układam tych wyzwań dla siebie.

 

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak wejdziesz w multi, to masz zawody typu GT3(ostatnie w klasach zamkniętych, bodajże jakieś BMW jest na miniaturce) i jak będziesz chciał w nie wejść, to gra Ci zaprezentuje wszystkie dostępne auta w tej klasie. 

No i tam będziesz mógł przejrzeć co i jak. Są auta z DLC również, ale dużo jest z podstawki. Są to typowe tylno napędowce, osobiście sugerował bym dobrać do tego jakiś tor z naturą F1, typu Barcelona albo Silverstone.

Tylko błagam nie Nurbuegring :3

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Le Mans dla mnie osobiście jest trochę nudne przez te długie proste, wersja z szykanami jest trochę lepsza ale wciąż. Plus nie lubię tych zakrętów w kształcie S, bo tam dla mnie łatwo o utratę kontroli nad autem.

Plus kółko będzie strasznie długie, a jednak taki tor F1 to czas przejazdu będzie wmiate znośny.

Ja optuję za jakimś torem F1, ale to don będzie decydował finalnie.

Odnośnik do komentarza

Mamy 3 tygodnie do zakończenia pierwszego sezonu zmagań, więc teraz mogą do końca latać auta z klas GT :)

 

PS. A co myślicie o tym żeby przy okazji drugiego sezonu rywalizacji obok zmagań w FM wystartować z osobno liczoną rywalizacją w FM7, ale tylko na torach i konfiguracjach fikcyjnych, których na ten moment w ogóle w FM nie ma? Np. Raz na dwa tygodnie nowa rywalizacja w FM7 jakimiś egzotykami Lambo, Ferrari w Dubaju, Alpach, Pradze i Rio?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marcin_wawa napisał:

Dokładnie, jakieś GT3, dość proste w prowadzeniu na padzie, a doda trochę dynamiczności. Klasie A podziękujmy na moment :D 

 

Z tym proste w prowadzeniu to bym tak nie szalał xD

Bez kontroli trakcji to jednak są auta które trochę wymagają już wprawy. 

Właśnie prosta to jest klasa A. Co nie znaczy, że nie chce trochę GT3 dla odmiany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...