Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

A_Bogush 7:31,410

 

image.thumb.png.fe0939c46de5f9bf29661fdb34e48f43.png

 

W dniu 17.02.2024 o 10:37, Magik napisał:

Jak ja ku**a nienawidze tego pseudo toru xD

 

Tak z ciekawości co ci w nim nie pasuje ? :D Ja tam się na wyścigach nie znam, ale akurat bardzo fajnie mi się jeździ po tym torze w Forzie. A tak poza tym to tak od jakiegoś czasu sobie w głowie wymyśliłem, że chętnie bym sobie pojechał swoim prywatnym samochodem na rzeczywisty tor (tak po prostu żeby się przejechać). No ale jednak trochę strach :D 

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie śmiejcie się, ściągałem nogę z gazu przed każdym łukiem i zakrętem, a nawet na ostatniej prostej byle tylko zaliczyć czysty przejazd po tym jak 20 sekund szybszym czystym przejeździe j******* w bandę na ostatnim zakręcie sekundę przed metą. Dla mnie stanowczo za długi tor żeby walczyć o czas, po dwóch okrążeniach już mi łapami telepało.

 

8:25,939 SnoD

3e8747a8-94db-4588-9e39-bae7808ff509.thumb.png.16b37dc61ac5e1dcbbc50898126ef7e9.png

 

PS. To i tak wyczyn, że aż 9 osób podjęło się tego wyzwania z czystym przejazdem :)

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Magik napisał:

 

Jakieś 150 zakrętów drogi w lesie bez charakterystycznych obiektów.

Po prostu tego nie garniam;)

Jakieś pół toru pamiętam a resztę jade na czuja jak rajdowy OS:rolleyes:

 

No tu się zgadzam. Ja też już od mniej więcej połowy toru (no może troszkę dalej) nie za bardzo pamiętałem te zakręty i jechałem dosyć zachowawczo. Mi chodziło o to, że przejazd przez ten tor jest taki płynny i po prostu przyjemnie się pokonywało kolejne zakręty.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla:

1. @Szymek :trophy_gold:

2. @Magik :trophy_silver:

3. @A_Bogush :trophy_bronze:

 

Wszystkie czasy z punktacjami:

1. 7:22,724 Szymek (10 PKT) :trophy_gold:

2. 7:22,976 Magik (9 PKT) :trophy_silver:

3. 7:31,410 A_Bogush (8 PKT) :trophy_bronze:

4. 7:32,168 Marcin_wawa (7 PKT)

5. 7:33,398 Bartg (6 PKT)

6. 7:34,166 Aleks (5 PKT)

7. 7:36,174 MaZZeo (4 PKT)

8. 7:40,367 Donatello1991 (3 PKT)

9. 8:25,939 SnoD (2 PKT)

 

Co tam się odjaniepawliło na pierwszych 2 miejscach przy tak długiej trasie :notlikethis:

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

II TYDZIEŃ ZAWODÓW:

 

TRASA: Grand Oak Krajowy

AUTO: Ford #17 Falcon (785 S)

 

Dla odmiany coś szybkiego. Auto znacie, tego toru jeszcze nie było. Ścigamy się do niedzieli 3 marca do godziny 20.00.

 

Na rozgrzewkę:

 

1:21,963 SnoD

e62edd45-a63b-40a9-b969-7e4581511680.thumb.png.60ef72baf5f4bf6e4097bbebe8e43069.png

 

Ponownie zapraszam wszystkich oddychających wirtualnymi spalinami: @Magik @Szymek @Marcin_wawa @Aleks @Bartg @Donatello1991 @A_Bogush @zloto @MaZZeo @orion50 @Makky @ofsajd @ThePatrickyo @bartiz @PiPoLiNiO

 

Rejestrujcie swoje czasy nawet jeśli nie łapiecie się na dobre miejsca. Im większa frekwencja tym lepiej.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SnoD napisał:

 

Co tam się odjaniepawliło na pierwszych 2 miejscach przy tak długiej trasie :notlikethis:

Gdyby było jeszcze troche więcej czasu to myślę że byłoby jeszcze ciaśniej:turned:

Szymek dopiero wczoraj zaczął cisnąć (a więc nie zbliżył się do swojego maksa), ja cały tydzień jeździłem za kijowym setupie.

Dopiero jak Szymek zrobił czas to zobaczyłem i zobaczyłem jak mi odjeżdża na prostych, to przezbroiłem się na prędkość maksymalną i nagle 6 sekund urwane:laugh:.

Myślę że przy odpowiednim sklejeniu okrążeń oboje powalczylibyśmy o złamanie bariery 7:20.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma za dużego wyboru w autach wyścigowych na poszczególnych klasach w ramach podstawowej wersji gry. Niestety dochodzą tylko w DLC.

 

Ale bardzo dobrze się nim jedzie na tym torze.

 

Pierwszy tydzień był z klasą A, drugi S, a na trzeci wjedzie jakieś auto GT z klasy R żeby nie było za nudno :)

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...