Skocz do zawartości

Forza Motorsport: Liga Forum PSX Extreme


SnoD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się poprawiłem o sekundę* po załadowaniu ustawień tuningu. potrzebowałem do dego tylko 10 okrążeń. Tuning daje niezłego kopa. Sam jestem słaby w tych tematach. Dobrze, że tu gierka nie zawodzi i można ściągnąć ustawienia innych graczy. :spicy:

 

* Zrzut mi się nie załadował. Jutro wrzucę czas. Obecnie niskie 2:07. Jak będzie czas robię atak na 2:06,xxx :starwars:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Pożycz ustawienia xD

Ci co się ścigają w tym tygodniu :obama:

 

Czołówka w tym tygodniu to jest jakiś absurd, rywalizacja jest zacięta, a Magik swój czas zrobił chyba na seryjnych ustawieniach z tego co pamiętam :reggie:

 

Ja jutro może jeszcze sam pogrzebię w tuningu i zrobię ostatnie podejście.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Nie. Tylko te z wymianą części.

 

Nieprawda. Czym innym jest ulepszenie auta, a czym innym jego tuning. W opcjach tuningu nie wymieniasz żadnych części, zmieniasz tylko określone parametry danego setupu i taki tuning normalnie możesz pobrać wchodząc w zakładkę rywala w opcji "pobierz tuning". Później przed wyścigiem możesz sobie te parametry zainstalować w aucie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SnoD napisał:

 

Nieprawda. Czym innym jest ulepszenie auta, a czym innym jego tuning. W opcjach tuningu nie wymieniasz żadnych części, zmieniasz tylko określone parametry danego setupu i taki tuning normalnie możesz pobrać wchodząc w zakładkę rywala w opcji "pobierz tuning". Później przed wyścigiem możesz sobie te parametry zainstalować w aucie.

Aha no to mój błąd. Zaraz sprawdzę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SnoD napisał:

 

Nieprawda. Czym innym jest ulepszenie auta, a czym innym jego tuning. W opcjach tuningu nie wymieniasz żadnych części, zmieniasz tylko określone parametry danego setupu i taki tuning normalnie możesz pobrać wchodząc w zakładkę rywala w opcji "pobierz tuning". Później przed wyścigiem możesz sobie te parametry zainstalować w aucie.

No ni uja nie widzę takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Donatello1991 napisał:

No ni uja nie widzę takiej opcji.

 

Wybierasz rywala z tabeli z takim oznaczeniem (klucz, bez niego oznacza, że auto ma fabryczne ustawienia parametrów):

799ef448-b354-402e-8ed1-53cbc4d01d97.png.2b6f9260c91b2bb74d07acf448926e04.png

 

Wchodzisz w rywala i masz opcję:

0c84b0b7-7ad6-4c1b-960e-b053b5468778.thumb.png.f84d54405671c16cd11b8dc6bf4d0d85.png

 

Później sobie wgrywasz przed wyścigiem albo w menu konfiguracji aut.

 

Zaktualizowałem pierwszy post o w/w opis.

 

PS. Oczywiście jak szukacie np. Tuningu w wyszukiwarce to są takie gdzie są też wymienione części, ale takie tuningi mają określoną cenę w CP (car points) - tuning na fabrycznych częściach zawsze ma 0 CP.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołączam do zabawy. Generalnie prawie wcale nie jeżdżę a kierownicy, ale u ziomka mi się udało dopaść do kierki i jak na to że nie jeżdżę w ogóle to całkiem spoko czas uważam, nieskromnie xD

Mógłbym jeszcze z sekundę urwać, ale niestety, rzadko kiedy dobrze się złoże do tej szykany pod hotelem i ostatniego zakrętu. Do szykany potrafiłem jechać około sekundę lepiej, a potem źle się do niej składałem i wszystko traciłem.

20231125_165618.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Niby zapisuje tuning, a nigdzie go nie ma.

 

Wykończysz mnie :reggie:

 

Jak już jesteś w menu wyścigu:

1. Samochód

2. Tuning samochodu

3. Menadżer konfiguracji

4. Moje tuningi

5. Wybierasz po lewej który tuning

6. Wciskasz "wybierz"

7. Wciskasz "wczytaj"

8. Wciskasz "przydziel 0 PS" lub CP w zależności od wersji językowej

9. Jak wyskoczy zablokowany plik konfiguracyjny to Wciskasz "anuluj"

10. Wciskasz "wstecz"

 

Jesteś spowrotem w menu wyścigu i masz załadowany tuning.

17 minut temu, zloto napisał:

Dołączam do zabawy. Generalnie prawie wcale nie jeżdżę a kierownicy, ale u ziomka mi się udało dopaść do kierki i jak na to że nie jeżdżę w ogóle to całkiem spoko czas uważam, nieskromnie xD

Mógłbym jeszcze z sekundę urwać, ale niestety, rzadko kiedy dobrze się złoże do tej szykany pod hotelem i ostatniego zakrętu. Do szykany potrafiłem jechać około sekundę lepiej, a potem źle się do niej składałem i wszystko traciłem.

20231125_165618.jpg

 

Dodam Twój wynik ale pamiętaj że musisz je wpisywać ściśle według wzory z pierwszego posta: czas, nick z forum + fotka screen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SnoD napisał:

 

Czołówka w tym tygodniu to jest jakiś absurd, rywalizacja jest zacięta, a Magik swój czas zrobił chyba na seryjnych ustawieniach z tego co pamiętam :reggie:

 

Niee....w międzyczasie kupiłem autko i bawiłem się ustawieniami.

Przy czym musiałem sam kombinować bo zdaje się że nie ma wyżej ode mnie w rankingu żadnego przejazdu tym autem:gigachad:

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MaZZeo napisał:

Czy mogę wnioskować o przedłużenie czasu ścigania do godz 22 co niedzielę?

 

też chce dołączyć a jeszcze nie miałem czasu pojeździć

 

Zostaniemy przy 20.00. Musiałbym siedzieć w niedzielę między 22:00 a 23:00 żeby wszystko policzyć i zaktualizować tabele i rankingi, a z tym jest najwięcej roboty przy rosnącej liczbie uczestników.

 

Szanuję Wasz wkład w rywalizację, ale szanujcie też mój czas, który na to poświęcam ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SnoD napisał:

W takim razie osoba, która chce żeby jej tuning był dostępny musi go najpierw udostępnić. U Ciebie nie ma oznaczonego tuningu, więc przyjąłem, że na fabrycznych jechałeś :)

 

Ooo...myślałem że tune jest widoczny ale nie był zapisany. Zatem żeby podzielić się ustawieniami musiałem poprawić czas na zapisanym tuningu. Teraz powinien być dla Was dostępny. Myślę ze jest jeszcze jakies pół sekundy do urwania.

 

2:05,941 Magik

20231126_161656.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SnoD napisał:

 

Zostaniemy przy 20.00. Musiałbym siedzieć w niedzielę między 22:00 a 23:00 żeby wszystko policzyć i zaktualizować tabele i rankingi, a z tym jest najwięcej roboty przy rosnącej liczbie uczestników.

 

Szanuję Wasz wkład w rywalizację, ale szanujcie też mój czas, który na to poświęcam ;)

A mi by nawet pasowało przesniecie czasu do północy. Zawsze to jest weekend, teoretycznie wolne, parę h do dodatkowej jazdy. I nikt nie oczekuję ze będziesz siedział i wpisywał od razu wyniki. Mamy na to cały tydzień;)

Odnośnik do komentarza

To tak czy inaczej to jest równo tydzień ;) Po 20.00 w niedzielę możecie już robić i dopisywać czasówki wyzwań z kolejnego tygodnia, więc tak naprawdę na jedno wychodzi :p

 

A nawet lepiej bo żeby zrobić jedno wyzwanie macie trochę czasu w 2 niedziele. W pierwszą 4h wieczorem i w drugą do 20.00.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...