Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Mordeczki, dwie sprawy: pierwsza to taka, że plusy mi się skończyły i nie mam jak zareagować nawet jak wołacie, a druga to taka, że nie było mnie może z godzinę, a Wy mnie zasypaliście gradem giftów, więc po kolei wymieniam WINNYCH.

 

Najpierw pojawił się @Daffy i powiedział tak: słuchaj mnie tu kurła, masz najlepszą pokazóweczkę OLEDa nawet jak nie masz OLEDa i nie pyskuj, więc chcąc nie chcąc - nie pyskuję. Ale Ori :banderas: Sztosiwo niesamowite.

obraz.thumb.png.70e9487acaa2445618fa3047cda39d85.png

 

Potem przyszedł @Ukukuki i powiedział hola, hola Bzdurasie, Divinity nie masz? No to już masz! Tzn. nie ma dowodów na to, że tak powiedział, ale musicie mi zaufać, że tak właśnie było :fsg:

obraz.thumb.png.949d600855d355a65108c26338d17887.png

 

Za plecami stał mu @Rayos i śmiał się, że nie mam gierek od Arkane jeszcze, po czym rzucił mi w twarz dwoma immersive simami :boski_miszcz:

obraz.thumb.png.b3999ac1b7d7e8813adeb2443222a06b.png

 

A jak z tego wszystkiego próbowałem się odgruzować to @Frantik powiedział a taki chuj, sypiem piachem!, no i dosypał, że ja jebia ::pika:

obraz.thumb.png.04886b859562e2c1a777f75d90628553.png

 

Jesteście popierdoleni, dziękuję każdemu z osobna i wszystkim razem, nie zmieniajcie się <3

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@Bzduras co się odwdzięczył :fsg: dziękuję mordo! Rok temu dostałem bodajże od Ficusia RE7, które dodałem na próbę do zagrania, bo osobiście nie cierpiałem horrorów. Siedziałem na krawędzi krzesła grając w RE7 na decku, co chwila srałem pod siebie, ale tak mi się to spodobało, że zaraz po skończeniu RE7 kupiłem RE2, które 2 razy przeszedłem i dodałem na WL resztę nowych odsłon. Człowiek tyle lat żył bez takich świetnych gier, że aż wstyd przyznać. Dzięki raz jeszcze! <3

 

image.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...