Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kochani na w tym roku generalnie odpadam. Za dużo wydatków i prawdę mówiąc wciąż mam nieskończone gry z poprzedniego roku. Zawsze mnie bombardowaliście, za co wam serdecznie dziękuję, ale trzeba zastopować. Oczywiście nie znaczy to, że nie mam zamiaru nic nie dać. Po prostu wiem, że nie będzie to na taką skalę jak w poprzednich latach i nie chcę żeby ktokolwiek poczuł się dotknięty. Oczywiście event również będe śledził:boomer:

Odnośnik do komentarza

O JEZUS CO SIE STAŁO. Start jest jutro a nie dziś co to ma być...

 

obraz.png.5d1c21ef64e8cbc753593dba1bca6a97.png

 

Co koledzy odyebali :obama:Wjechali na ostro w gre na pozycji nr1 na wishliscie, bez gadania, złamali zasady i nie biorą jeńców. Dziekuje, bardzo chciałem w to zagrać, ale cena okazała sie zaporowa na start. Jeszcze sie telepie :D

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Długo biłem się z myślami czy się udzielać, ale w imię tego że tyle radości mi sprawiliście przez te wszystkie lata napiszę tylko kilka słów. Ja w tym roku naprawdę odpadam, widzimy się za rok - Będę sobie tu zaglądał bo nic nie kojarzy mi się ze świętami tak mocno jak ten event. Bardzo serdecznie wam dziękuję, Za to jak do tej pory świetnie nam to wychodziło i że mogłem być częścią tego wspaniałego wydarzenia. Obiecuję wrócić za rok jak już wszystko do końca mi się ułoży. Wesołych Świąt

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto się jeszcze bawi, bo ja do końca wierzyłem, że uda mi się coś ogarnąć z partyzanta ale dzisiejszy dzień definitywnie przekreślił mój udział w tegorocznej edycji. Będę sobie patrzył z boku jak się obrzucacie prezentami i kibicował wam gorąco. Szkoda, ale niestety takie życie... 

Najlepszego dla wszystkich :santa:

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

No kurwa mać co sie stało

 

obraz.png.15968b9137388df06171ef49d0ee4181.png

 

@Kosmos też chyba nie wytrzymał i musiał rzucić ptakami a do wigilii jeszcze 3 dni! Ależ dziękuje pięknie, będzie grane dla relaksu :banderas:

 

obraz.png.771ab629409b469ec179176513aafc98.png

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD CO QRWA xDDDDDDDDDDDDD

 

o bonusie zapomniał xD

 

WHAAAAT?! To szybko poszło bo ja już jestem rozyebany i takiego szoku

 

faint-pass-out.gif

 

@tomzacz byku, nie wiem co napisać bo w szoku jestem, karetka już jedzie

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Sorry @tomzacz, byłem na chwilę poza klawiaturą. A dlaczego? Bo jak zobaczyłem co żeście mi wysłali to musiałem iść się przewietrzyć :obama: Najpierw tomzacz zajebał sierpowym, a potem @Velius dobił leżącego kopniakiem w zęby. Dziękuję panowie, deck już się grzeje i gigabajty lecą na dysk :banderas:

obraz.thumb.png.076f4703a628395eca078375ab54e4c9.png

obraz.thumb.png.022ac89b51b38fd250c83db1dd5e9ecb.png

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dr.Czekolada napisał:

@tomzaczBardzo ci dziękuję, ale dobra serio już dość. Nie mam jak się odwdzięczać i źle mi z tym.

Screenshot_20231221-192502.png

Rozumiem, ten prezent jest akurat za ostatnie lata kiedy sam nie mogłem odpowiedzieć zbytnio za te wszystkie prezenty które dostałem :) Ale wiem jak to jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...