Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod IX: Battle Rogale


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek rzuca skromny gift dla podtrzymania tradycji, a w zamian @Bzduras od razu odpowiada rewanżem i tak oto wpada kluczyk na taką perełkę:

spacer.png

 

Gierki dotychczas nie znałem, ale szybko obadałem gameplay, @Bzduras poleca więc trzeba będzie gifta koniecznie sprawdzić, bo wygląda ciekawie :D

Dziękuję, bo nie spodziewałem się żadnego prezentu, ale widzę jak zwykle forum nie zawodzi :thanks:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, z wami to tak zawsze jest :D

Człowiek mówi, że się nie bawi a tu nagle @Velius robi mi z WL jesień średniowiecza. 

Bez żadnego ostrzeżenia zostałem zaorany, zgwałcony, porzucony na pastwę losu i obdarowany prezentami! 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Więc jeżeli ktokolwiek się zastanawiał czy kolega @Veliusjest normalny, to z pełną świadomością i przekonaniem mogę wyprowadzić z błędu w tej kwestii!

Wariat zawsze będzie wariatem i niech to się nie zmienia! 

Dziękuję raz jeszcze, tym razem oficjalnie :banana-santa:

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Banda chorych ludzi, bo nie wypada użyć innego określenia...

Czlowiek jeszcze nie rozmasował zakwasów na twarzy po uśmiechu dookoła głowy po poprzednich wrzutkach, a tu @Rayos mnie dorwał z zaskoczenia i obdarował gierką, o której myślałem już od bardzo dawna:

spacer.png

 

Powiedzieć, że was kocham to jak nic nie powiedzieć! 

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, bo takiego bombardowania to ja jeszcze nigdy nie przeżyłem, a teraz doceniam to 100x bardziej niż kiedykolwiek. 

Się człowiek normalnie prawie popłakał przez was ze wzruszenia :blush:

 

 

PS. I'm good to go

Edytowane przez Matriks_1111
  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

To będzie długi post, ale dopiero teraz karetka odwiozła mnie do domu po takich bombach...

 

Screenshot_20231224-010239_Gmail.webp.af985642a3454f828c91b71c0112008a.webp

 

W nocy Kryst i Krysp wjechali po całości aż mi oddechu zbrakło, do teraz szukam szczęki na podłodze, tak mną telepało, że dopiero teraz jestem w stanie cos napisać i jak już myslalem ze dochodze do siebie to...

 

obraz.webp.d62d26c66cc3c41418e4755af8e97b1b.webp

 

@Moldar z samego poranka zaczął kopać leżącego, szukałem pomocy ale jedyne co znalazłem to...

 

Screenshot_20231224-101151_Samsung_Internet.webp.2300b4db34567112c00578fdd196ba9e.webp

 

"You're good to go" od @Matriks_1111 i przygniecenie mnie atomówką :obama: Człowiek nawet nie ogarniał co sie do okoła dzieje i że tyle dobroci kiedy przypuszczono na mnie ostateczny cios i zrobiono Fatality.

 

obraz.png.a088ddba2f24d4573b3c2fb6fec45810.png

 

@Kymel po odebraniu prezentu długo nie wytrzymał i mnie dobił, a potem przyjechała karetka.

 

Tylu wariatów w jednym miejscu świat nie widział. Nie wiem co powiedzieć bo teraz "dziękuje" wydaje sie takie małe i za nic nie oddające tego co czuje ani tej radości. Jestem wzruszony że już 9 rok z rzędu tu jesteście i dzielicie sie radością i prezentami.

 

Dziękuje wszystkim :santa:

 

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Polecam Death Must Die, bo jest kosior gierka :obama:

Z mojej strony niestety to tyle na ten rok, Panowie - wszystko, co odłożyłem na event zostało już wykorzystane, a nawet troszeczkę więcej xd Każdemu pięknie dziękuję za gifciorki, każdy jeden jest kozakiem niesamowitym i w wolnych chwilach pykam w nie na decku, przy czym morda sama mi się cieszy bo to naprawdę kozackie tytuły :banderas:Teraz siadam z tyłu, jeszcze raz salutując wszystkim pojebom z tego tematu, nie zmieniajcie sie!

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...