Skocz do zawartości

Tekken 8 - Online


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, XM. napisał:

Dodawajcie do znajomych normalnie 

Próbowałem dodać do znajomych później dopiero widzę ikonkę Xbox 

Ja na ps5 :D

W sumie to lepszy pomysł dodać się na platformach jako znajomi normalnie 

Wrócę z pracy to zacznę dodawać i wyśle swój screen postaci 

Swoją drogą ładne statsy u mnie chyba wszystko na C :banderas:

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Chujowe jest to dodawania po Tekken id - nie ma normalnego wyszukiwania, nie znajduje mi np.redmitsu czy Amera w ogóle.

Zaraz siądę do tego i postaram się rozesłać zaproszenia gdzie trzeba, tzn te z TK id. Bo ja na PC, więc trochę lipa z dodawaniem do znajomych.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Rozpracowałem to, działa ładnie tylko...

 

- wielkość liter w ID ma znaczenie

- wpisując ID nie dajemy tych myślników (same cyfry i litery)

- później do identyfikacji przydaje się też nazwa gracza (którą ustawiamy sobie w grze). Warto zrobić edycję postów kto nie dodał wcześniej.

 

Posłałem kilka zaproszeń właśnie, tak więc sprawdźcie proszę czy coś wpadło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Bzduras napisał:

@gekon dałeś wszystko dużymi.

No takie życie bro, Namco nie dało mi małych literek w ID i mam same duże:unknown:

 

czuję się dyskryminowany z powodu braku małych literek, bo wszyscy mają poza mną

 

Dobra, widzę że mnie dodałeś. Nawet miałem jakiś komunikat o wyzwaniu, ale zniknęło zanim doczytałem do końca. Chciałem rzucić wyzwanie, ale nie umiem xD

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, gekon napisał:

Nawet miałem jakiś komunikat o wyzwaniu, ale zniknęło zanim doczytałem do końca. Chciałem rzucić wyzwanie, ale nie umiem xD

Chciałem Cię zaprosić na parę walk :) Co do zaproszenia: tworzysz sesję Player Match, wybierasz z menu Zaproś znajomego i cyk, wysyłasz zapro do gry. Możemy się zgadać na jakąś konkretną godzinę jeśli chcesz.

 

Co wczoraj z Amerem rozkminiliśmy to to, że warto ustawić sobie sesję w ten sposób:

64D0D30511A9E65D0C209A0167A0FDDAC705E024

 

Dzięki temu nie będziecie każdorazowo po walce wracać do lobby, tylko normalnie jedziecie rewanże tymi samymi postaciami ile dusza zapragnie.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Chciałem Cię zaprosić na parę walk :) Co do zaproszenia: tworzysz sesję Player Match, wybierasz z menu Zaproś znajomego i cyk, wysyłasz zapro do gry. Możemy się zgadać na jakąś konkretną godzinę jeśli chcesz.

 

Co wczoraj z Amerem rozkminiliśmy to to, że warto ustawić sobie sesję w ten sposób:

64D0D30511A9E65D0C209A0167A0FDDAC705E024

 

Dzięki temu nie będziecie każdorazowo po walce wracać do lobby, tylko normalnie jedziecie rewanże tymi samymi postaciami ile dusza zapragnie.

ok, ogarnąłem, wysłałem zaproszenie ale akurat wyszedłeś offline xd

 

Będę jeszcze może po 22

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Po 22 to akurat mnie raczej na pewno już nie będzie :/ Może jutro się uda.

Próbowałem;] Zamiast Ciebie @MEVEK rozjechał mnie Lawem

 

Dzięki<3

 

PS może jakiś Discord, coś? xD nie wiem jak sie teraz robi. Headseta nie włączę, na tym całym czacie w grze nie da się gadać. Uciekłem z gry nawet bez podziękowania jak ostatni leszcz bo nacisnąłem chyba B zamiast X xD Nie to żebym był upośledzony, uczę sie grać na sticku, czasem musza patrzeć w przyciski, żeby wiedzieć co jest co xd

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, gekon napisał:

Próbowałem;] Zamiast Ciebie @MEVEK rozjechał mnie Lawem

Zanim zdążyłem odebrać to już ktoś był w sesji :frog:

9 minut temu, gekon napisał:

PS może jakiś Discord, coś?

A to załóżcie serwer albo poproście @MYSZa7 żeby zrobił kanał na tym czwartym forumkowym i można się zgadywać w sumie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, gekon napisał:

Próbowałem;] Zamiast Ciebie @MEVEK rozjechał mnie Lawem

 

Dzięki<3

 

PS może jakiś Discord, coś? xD nie wiem jak sie teraz robi. Headseta nie włączę, na tym całym czacie w grze nie da się gadać. Uciekłem z gry nawet bez podziękowania jak ostatni leszcz bo nacisnąłem chyba B zamiast X xD Nie to żebym był upośledzony, uczę sie grać na sticku, czasem musza patrzeć w przyciski, żeby wiedzieć co jest co xd

 

Witam ponownie.  Również bardzo dziękuje za gre.  Czasem lagowalo ale gdzie ja a gdzie TY. Teraz wracam poćwiczyć Twojego kaza bo nie wiem jak i kiedy karac to cos co na mnie wchodziło jak masło.

 

Przy okazji nadmienię ze practice troszkę oszukuje, bo tam gdzie jest okienko na gwarantowana wybitke, gra podpowiada inne kary, ktore nie sa korzystne w ogóle :notbad: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, iluck85 napisał:

@Bzduras ale mi wpierdol daje :kaz:

Po walkach z @XM. się trochę nabuzowałem, tam wióry leciały momentami. I jeszcze ten Leon Jin Kennedy :vegeta_smile:

I nie przesadzaj, łatwo nie było - momentami 3/4 paska na raz mi żeś zjadał :obama:

10 godzin temu, iluck85 napisał:

Tryb specjalny?

Nope, zresztą widać aktywację tego trybu na ekranie u przeciwnika :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...