Skocz do zawartości

Tekken 8 - Online


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Steam - Bzduras, Tekken ID: 4hTi-q36E-Fyj8

 

Gdyby ktoś chciał się posparować crossplayowo to dajcie znać proszę na PW - musimy się zgrać na jednorazowe dodanie do znajomych w lobby w grze, potem to już z górki :)

 

Ewentualnie wrzućcie swoje Tekken ID, żeby można było dodać się bez względu na platformę:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał:

Mi też działa. Wpierdol wpuściłem jakiemuś ruskowi :banderas: Nawet Perfect zaliczyłem. 
 

odrzucam rusków, sankcje

 

3 razy chyba akceptowałem z rozbiegu i zawsze ten sam scenariusz - spamowanie jednym ciosem i modern control, dostaje wpierdol, po przegranej walce cancel  a ty jesteś w dupę z 20 sekund, czyli 2 razy więcej co trwa teraz typowy pojedynek 

 

 

Odnośnik do komentarza

@MEVEK @Ölschmitz @gekon wrzućcie swoje TEKKEN ID, tak jak bzduras napisał, bo inaczej nie dodamy się między platformami. Proponuję też, aby ten temat służył tylko do podania swoich namiarów i nawiązania kontaktu w grze, bez off-topa i komentarzy :hi:

Steam: Shankor

TEKKEN ID: 58bN-5mAG-yHh4

 

@Bzduras Poszło ode mnie zaproszenie :D

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A zaraz, chętnie dam, idę ogarnąć jak to działa i co to są za cyferki 

 

edit

 

Luki

tekken id:

Spoiler

565Y-AL8T-MQ68

 

Poziom: Mistrz tekkena 3, czyli na ten moment dostaję srogi wpierdol w 8, bo to NIE jest tekken 3

 

PS tak, same duże literki 

Odnośnik do komentarza

Ale mną wczoraj pozamiatali na online 

Mój Jin dawno nie był tak bezsilny. Miałem wrażenie, że jestem dwa razy wolniejszy. Czuję się jak typowy żółtodziób, a w pierwszy dzień szło tak dobrze i człowiek myślał nawet, że coś tam umie  :frog:

Dużo pracy przede mną 

Pozniej podeślę Tekken ID, ale granko tylko bez headseta bo córcia malutka 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Plackus napisał:

Mój Jin dawno nie był tak bezsilny. Miałem wrażenie, że jestem dwa razy wolniejszy. Czuję się jak typowy żółtodziób, a w pierwszy dzień szło tak dobrze i człowiek myślał nawet, że coś tam umie  :frog:

First-time-james-franco-hanging-meme.jpg.6ab8d1363afe45c51f490816daf05de0.jpg

 

Nie przejmuj się, może miałeś gorszy dzień. Czasami tak jest, człowiek wchodzi w grę, ma ułożony plan na rozgrywkę i jest czujny jak pies podwójny, a gdy przychodzi co do czego to zbiera oklep aż żal patrzeć. Wyciągaj wnioski, analizuj, staraj się adaptować do przeciwnika. Następnym razem ich rozgromisz, a jeśli nie to będziesz miał okazję nauczyć się czegoś nowego :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Nie przejmuj się, może miałeś gorszy dzień. Czasami tak jest, człowiek wchodzi w grę, ma ułożony plan na rozgrywkę i jest czujny jak pies podwójny, a gdy przychodzi co do czego to zbiera oklep aż żal patrzeć. Wyciągaj wnioski, analizuj, staraj się adaptować do przeciwnika. Następnym razem ich rozgromisz, a jeśli nie to będziesz miał okazję nauczyć się czegoś nowego :)

 

bruce-lee-bow.gif

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

First-time-james-franco-hanging-meme.jpg.6ab8d1363afe45c51f490816daf05de0.jpg

 

Nie przejmuj się, może miałeś gorszy dzień. Czasami tak jest, człowiek wchodzi w grę, ma ułożony plan na rozgrywkę i jest czujny jak pies podwójny, a gdy przychodzi co do czego to zbiera oklep aż żal patrzeć. Wyciągaj wnioski, analizuj, staraj się adaptować do przeciwnika. Następnym razem ich rozgromisz, a jeśli nie to będziesz miał okazję nauczyć się czegoś nowego :)

Ale system jest zdeka okrutny bo bije cie taki gostek 2 razy z rzedu i koniec. Nie ma rewanzu. Ja z takim  kilerem co dobrze gra z chcecia pogram dluzej. I nie wszyscy chca grac friendly w pokojach. Niektorzy tylko rankingowo. No i tu jest wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...