Skocz do zawartości

Tekken 8 - Online


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Również pięknie dziękuję Panowie :) TK to jednak nie jest mój świat, takie odczucia mam obecnie. Gra mi się w to... sztywno bardzo niestety. Choć z drugiej strony gra szalenie mi się podoba od strony oprawy, klimatu i kilku innych. Zrobię sobie 2-3 dni przerwy, przemyślę temat i być może spróbuję raz jeszcze. Jakoś tak obecnie ciężko jest mi zdecydować się na postać którą chciałbym trenować i generalnie jest "tak se". Kompletnie brakuje mi ogrania, więc combosy siadają, ale defensywę mam zerową (złykałem dziś chyba wszystkie podcinki jakie serwowaliście). No nie wiem, może z czasem pojawi się lepsze ogranie i wsio stanie się bardziej naturalne i płynne, no ale to no właśnie - z czasem, może, kiedyś... jak Bozia pozwoli ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie umiem tak szybko jak oni ale sie udaje. W lewo to latwizna ale w prawo to juz inna para kaloszy. Czasem stik sie przesunie i juz mi postac wariuje. Musze sobie jakis pasek na nogi i sticka zarzucic aby sie nie wiercil jak gram. Co by nie mowic nie wroce do pada. To by byl duzy downgade, a przestawienie sie wymaga wytrwalosci. Szkoda to zaprzepascic. 

 

Reedycja.

@Wojtas1986

Ja o niebie Ty o chlebie.

Moja wina. Na padzie umialem tylko w jedna strone i sie poddalem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Wojtas1986 Idzie w obie strony bez problemu. Jak masz problem, to najpierw rób "na sucho" powoli pojedynczy backdash do cancela (b,b,db) upewniając się że w command history nie masz nic więcej (tzw. czysty input). Potem spróbuj robić drugi po pierwszym, itd. Nie chodzi o szybkość, tylko o wyrobienie pamięci mięśniowej prawidłowego ruchu. Z czasem palce same zaczną szybciej chodzić. Tylko robiąc pierwszy backdash wciskasz "b" dwa razy, potem input powinien wygladac tak:

b, b, db, (kolejny backdash to już tylko pojedynczy "b") b, db,    b,db,    b,db... etc

 

Weź sobie jakiś infinite stage i ustaw kukłe by podążała za Tobą. Po kilku dniach powinieneś już śmigać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Wojtas1986

krzyżak w DS jest dziwny i przy delikatnym przesunięciu nacisku lapie dodatkowy input, np. Przy wciśnięciu dołu czasami wskoczy Ci dodatkowo przód

 

ale kbd jest jak najbardziej mozliwy na DSie , po prostu wymaga troche wiekszej uwagi i precyzji niz na DS4

 

@smoo

imo lepiej trenować zaczynając od nastepujacej sekwencji: z pozycji db probowac wykonać b,b i probowac zatrzymac animacje kolejnym db. jak zacznie sie udawac, probowac zrobic dwa backdashe pod rzad, palce skumaja, ze wystarczy dalej jedno wcisniecie b.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...