Opublikowano 9 godzin temu9 godz. 12 godzin temu, ogqozo napisał(a):To nie przetłumaczyli tego interfejsu po polsku? Przecie na Twitterze typ zaryzykował że do końca roku 2025.Nie wymagajmy zbyt wiele bo co dalej? Voice acting w grach? Córka też już przestała pytać o Mario czy Yoshiego. Zajęta na PlayStation, bo tam Sackboy, Spyro, LBP, wcześniej Astrobocik. Wszystko śliczne, w pełni spolszczone. Czasem trzeba docenić takie rzeczy
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. Co jej powiesz jak skończy te produkcje? Bo innych gier dla najmłodszych nie ma na na tym sprzęcie.
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. 23 minuty temu, Pupcio napisał(a):Co jej powiesz jak skończy te produkcje? Bo innych gier dla najmłodszych nie ma na na tym sprzęcie. Do tego czasu może zacząć od początku :).
Opublikowano 9 godzin temu9 godz. Do tego czasu córka skończy 12 lat i zacznie grać w Kene 1 i 2 oraz Medievila.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. daj jej porozjeżdżać murzynów w gta, a nie jakieś gówno dla dzieci odpalasz. zapomniał wół jak cielęciem był.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Autor Powinno być więcej gier z trybami 40 fps. Ideolo jakby każda gra celująca w 30 posiadała też tryb 40. Po coś ten panel 120Hz jednak tam wpakowali. Tylko jak już będzie upgrade do OLEDa nie mogą dać innego niż 120Hz bo się wszystko rozjedzie.Propsy dla Bethesdy bo pokazuje innym, że istnieje coś więcej poza 30/60.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.