Skocz do zawartości

Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

- znacznie wolniejszy gameplay, nawet bardziej niż w RE2R

- przeciwników ma być mało i będą cholernie wytrzymali na pociski

- każdy zombie ma wyglądać inaczej

- Crimson heady wracają

- lore gry ma zostać rozbudowane 

- wszystko trójwymiarowe i kamerka TPP 

 

Raczej zero zaskoczenia. Po znacznie szybszych RE3 i RE4 bardzo chętnie przytulę takiego spokojniejszego Residenta. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Josh napisał(a):

No ja bym nawet wolał remake 0 niż jedynki. Dać coopika, skrzyneczki, wywalić tego pieprzonego nietoperza i byłaby gierka 11/10.

Ja już nie chce żadnych coopow. Już się zestarzałem, wolę grać sam niż się z kimś umawiac na granie (jak się z kimś ustawiam na granie od razu nie chce mi się grac xD ).

To samo 5 - coop w mercenaries max, chce singlowe doświadczenie.

No i jak dla mnie zero jedna z nielicznych części jeśli nie jedyna która lokacjami trzyma poziom od początku do końca - a jak wiemy w serii końcówka zawsze jest chujowa, natomiast w zero bardzo mi się podobało 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

A ja wiedziałem, że nie wytrzymasz nawet jednego dnia bez dopierniczania się o nic. Classic Nyu :wub:

 

Nikt wchodząc do tego tematu nie traktuje takich informacji poważnie, a już na pewno nie bierze ich jako 100% pewnik, czy to leaki czy jakieś pogłoski czy totalne pierdololo usłyszane od matki chrzestnej kolegi. Niemniej każda taka plota to swoisty punkt zapalny do tego, aby trochę ożywić temat, zamienić kilka zdań na temat takiej ploty, a później zejść na temat RE0 i braku skrzyneczek. I nikt nie ma z tym problemu, tylko biedny Nyu. 

Odnośnik do komentarza

Nikt oprócz Ciebie, napisałeś "raczej zero zaskoczenia" jakby to było pewne, nie oceniles rzetelności źródła i piszesz jakby to były albo fakty, albo potężny leak. Tym czasem to anonimowy email, w którym było napisane m.in. że nie będzie prerenderowanych teł xDDD

 

Na reddicie zniszczyli ten leak, bo jest to powielanie głupot dla popularności kanału, a gostek to pewnie sam wymyślił.

 

Fajnie dyskutować, ale po co robić fałszywe nadzieje repostujac szambo? To jak repostowanie Zippera zamiast Pyoro. No jeden mówi jak jest, drugi wymyśla głupoty. A trzeci podaje jedno lub drugie.

 

Jakiś remake będzie, pewnie jedynki. Podeszli do tematu 2->4 jako pokazanie historii Leona, a teraz może zrobią 1->CV->5 by na nowo opowiedzieć o wojnie Chrisa z Weskerem. Ma to sens i pewnie wszystkie gry powstają równolegle.

 

Lisa jako stalker w jedynce, rozbudowany dom i generalnie bardziej reinterpretacja niż remake, to jest to, czego oczekuje. Mam nadzieję, że przemodelują wszystko na maksa i będzie po prostu ciekawie przy zachowaniu duszności oryginału. Rok temu powtarzałem oryginalna jedynkę i bawiłem się co najmniej tak dobrze jak w REmake. 

Odnośnik do komentarza
Opublikowano (edytowane)

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Informacja wpasowuje się w temat? Wpasowuje. Ktoś napisał, że to jakiś pewny leak? Nie. To co się sapiesz? :gayos:Napisałem "zero zaskoczenia" w sensie, że taki remake i tak raczej powstaje (tak, dalej jesteśmy w sferze domysłów) lub kiedyś powstanie i nie potrzeba tu Einsteina, żeby założyć, że pójdzie w kierunku remaków RE2/3/4 i nie wyrzuci nic z oryginału, tylko rozbuduje to i owo. To, że sobie sam ubzdurałeś, że napisałem to jako pewniaka i tak go traktuję, to już niestety Twój problem. 

 

Fajnie też jakbyś jednak nie zakładał, że użytkownicy tego forum to skończeni kretyni i uwierzą oraz potraktują śmiertelnie poważnie każdą rzecz wrzuconą do tego - napiszę jeszcze raz, dla jasności - PLOTKARSKIEGO tematu. 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Spoko, ja po prostu naiwnie zakładam, że powinno się udostępniać #potwierdzoneinfo i (z plotek) #infoodwiarygodnychleakerów, a nie #pudelkoweploteczki, bo to takie wspieranie low quality gówna na necie. Ale, oczywiście, masz prawo się karmić i takim contentem ^^

 

A odnośnie do samej ploty, to jeszcze próbowano potwierdzić je słowami Dusk Golema (który też przynajmniej w połowie gada kocopoły), ale sam je obalił, bo skrinszota spreparowano.

Odnośnik do komentarza

Info od wiarygodnych leakerów też nie zawsze się sprawdza, więc to taka plota na sterydach i nic więcej. Czepiasz się strasznie, zwłaszcza że to i tak nie jest główny temat do oficjalnych informacji, tylko luźne pogadanki, często z gatunku "what if". Ale ok, następnym razem bardzo wyraźnie, drukowanymi literami dodam, że to tylko pudelkowaploteczka, żebyś więcej nie musiał płakać w poduszkę :cray:

Odnośnik do komentarza

5a4ln9e2b61d1.jpeg

 

Można wybrać tylko jeden zestaw na bezludną wyspę. Spośród gier można sobie wybrać rimejk zamiast OG.

 

U mnie byłoby to "Raccoon City Duology" z rimejkiem dwójki i oryginalną trójką. Gdybym mógł wybrać drugi zestaw, to gdybym był na wyspie sam - wziąłbym Jill Valentine Duology, żeby mieć rimejk RE1, a gdybym był z kimś, to "The Chris Redfield Duology", żeby mieć coś na koopa dodatkowo.

 

Zapewne sporo z Was wybrałoby duologię Leona - RE2 i RE4. A czy ktoś wybrałby duologię Ethana?

Odnośnik do komentarza

Tytuł tematu: Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne

1 minutę temu, Nyu napisał(a):

Można wybrać tylko jeden zestaw na bezludną wyspę. Spośród gier można sobie wybrać rimejk zamiast OG

Proste, że z Leosiem. Dwie najlepsze części serii za jednym zamachem? Shieeeeet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...