May 11, 20242 yr RE9 coraz bardziej wycieka. Zbierając do kupy wszystko co na tę chwilę wiadomo: - Chris i Leon w głównej obsadzie - open world - gra w produkcji od 7 lat - akcja gry ma się dziać na wyspie stylizowanej na Singapur - premiera w styczniu 2025 of course to same ploty, ale od typka, którego informacje sprawdzały się wiele razy Edited May 11, 20242 yr by Josh
May 11, 20242 yr Dawać c0rwa Jill capcomowe pedauy Najbardziej mnie jara fakt że ma to być jakieś miasteczko na tej wyspie. Takie azjatyckie raccoon jak początek z re3r tylko tym razem dobrze zrobione? Uff
May 11, 20242 yr Author 3 minuty temu, Pupcio napisał: Dawać c0rwa Jill capcomowe pedauy Najbardziej mnie jara fakt że ma to być jakieś miasteczko na tej wyspie. Takie azjatyckie raccoon jak początek z re3r tylko tym razem dobrze zrobione? Uff W zeszłym roku też już były jakieś przecieki fabularne i ponoć mają pojawić się również Jill i Claire. Mam dziwne podejrzenie, że ta część to może być jakiś wielki finał ze znanymi bohaterami i Resident Evil X to już będzie nowe otwarcie dla serii. Nie czarujmy się, Leon i Chris to już dziadki (kolejny przeciek mówi, że Leon w RE9 ma mieć 48 lat), więc czas na nowych bohaterów, nowe wątki, być może jakiś soft reboot jak swego czasu RE7. Cytat Po chuj? Pytam po jaki chuj? Też mi się to nie widzi, ale ciekaw jestem jak to w ogóle zrobią. Raczej bym się nie nastawiał na Resident Evil: Dziki Gon, tylko może coś bardziej w deseń RE Village, tylko na znacznie większą skalę. Komu jak komu, ale Capcom wierzę, że tego nie spierdolą.
May 11, 20242 yr Author Wolę singlowe i korytarzowe RE, ale jakby akurat tutaj zrobili mutlika w stylu RE5 z Chrisem "rozpierdalam 20 tonowe głazy małym palcem u stopy" Redfieldem i Leonem "wszystkie kurwy lecą na moją sexy grzywkę" Kennedym jako main duo i z takimi lokacjami jak w Village, z szukaniem skarbów, tłuczeniem bossów i jakimiś fajnymi kooperacyjnymi motywami, to były giga sztos i 11/10 jeszcze przed premierą
May 11, 20242 yr No zobaczymy co wyczarują. Długi czas developingu+ ich ostatnie pasmo sztosów sprawia że nie mam żadnych podstaw do obaw
May 11, 20242 yr Jak zrobią dobrze eksploracje z fajnym nienarzucającym się nagradzającym odkrywaniem to będzie picuś glancuś
May 11, 20242 yr Zwykle na każdym świetny projekt przypada jeden słabszy. Nie to ze sceptycyzm przeze mnie przemawia bo w gruncie rzeczy każda ich gre kupuje na premierę ale równowaga w przyrodzie tak właśnie sie zachowuje. RE w otwartym świecie moze byc tutaj małym zgryzem, choć niekoniecznie. MGS w sumie dobrze sie obronił, gdyby nie ten wycięty ending, ale tutaj tak sie nie stanie. Także wypijmy za to
May 12, 20242 yr 12 godzin temu, Josh napisał: RE9 coraz bardziej wycieka. Zbierając do kupy wszystko co na tę chwilę wiadomo: - Chris i Leon w głównej obsadzie - open world - gra w produkcji od 7 lat - akcja gry ma się dziać na wyspie stylizowanej na Singapur - premiera w styczniu 2025 of course to same ploty, ale od typka, którego informacje sprawdzały się wiele razy Od typka, którego informacje sprawdzały się 9/10 razy... w serii Silent Hill. W RE jest dokładnie odwrotnie. Rzadko kiedy powiedział coś, co się sprawdziło. Raczej leaki wyciąga z dupy. Na r/GamingLeaksAndRumors gość jest w tier 3 jako leaker, czyli mniej więcej połowa jego treści odnośnie gier się nie sprawdza. Nie zdziwię się, jak dokładnie nic z tego o RE9 nie będzie prawda.
May 12, 20242 yr Author Z RE8 sprawdziło się bardzo dużo z tego co mówił. RE3R (w którym nie trafił praktycznie w nic) robił inny team, możliwe że w tym od głównych Residentów ma jakiegoś kreta, który sprzedaje mu legitne informacje? Tak czy inaczej każdy kto ma sprawne przynajmniej te 3 komórki mózgowe doskonale zdaje sobie sprawę, że to i tak tylko pogłoski, więc nie ma co łykać wszystkiego i traktować tego jako 100% potwierdzonych informacji. Ale to i tak wystarczy, żeby pobudzić wyobraźnię i trochę sobie poplotkować na ten temat Edited May 12, 20242 yr by Josh
May 12, 20242 yr Godzinę temu, Josh napisał: Z RE8 sprawdziło się bardzo dużo z tego co mówił. RE3R (w którym nie trafił praktycznie w nic) robił inny team, możliwe że w tym od głównych Residentów ma jakiegoś kreta, który sprzedaje mu legitne informacje? Tak czy inaczej każdy kto ma sprawne przynajmniej te 3 komórki mózgowe doskonale zdaje sobie sprawę, że to i tak tylko pogłoski, więc nie ma co łykać wszystkiego i traktować tego jako 100% potwierdzonych informacji. Ale to i tak wystarczy, żeby pobudzić wyobraźnię i trochę sobie poplotkować na ten temat Tja Mówił, że Lady Dimi to Alex Wesker, głównym złym Alex R, że dopiero zaczęto produkcję, więc gra dopiero za kilka lat (po czym wyszła za chwilę), potem zresztą zmienił wersję, bzdury o tym, że Village zaczynał jako Revelations 3... Wymyślił jakąś fałszywą przeszłość Heisenberga. Co tam jeszcze było? Wiedźma w lesie jako stalker? Najbardziej obrzydliwy i szokujący Resident? Potwory mogące wcielać się w NPC? Gość ewidentnie strzela, a rzeczy, które się sprawdziły, on tylko powtórzył, bo leaknęły na 4chanie (?). Tutaj nawet nie powiedział, jaka będzie kamera xD I nie open world, tylko użycie najnowszej wersji silnika uzytego w Dragon's Dogma potrafiącego generować większe przestrzenie. IMO nie warto w ogóle o tym gdybać - ale gra w końcu dziejąca się w Azji byłaby spoczko. Z Silentami lepiej mu idzie, faktycznie ma jakieś info.
May 12, 20242 yr Author Strzelił sporo, między innymi że gra będzie crossgenem, że będzie nas gonić wampirzyca w stylu Mr.X, że Chris na początku gry odwali coś chamskiego itp. Cytat IMO nie warto w ogóle o tym gdybać Takie plotkowanie i fantazjowanie na temat zajebistej produkcji, która niedługo będzie mieć premierę to jedna z fajniejszych rzeczy w giereczkowie. Najwyżej za rok będziemy mieć bekę jak sobie zweryfikujemy pewne fakty
May 12, 20242 yr Author Aj, a pamiętacie jak w latach 1930-1950 na forumku były dyskusje po każdym tarilerze MGS (czyli kiedy Kojima jeszcze robił dobre gry)? Analiza każdej klatki trailera, szalone teorie na temat postaci, łączenie wątków, gdybanie na temat potencjalnych nowinek gameplayowych? To były czasy.
May 12, 20242 yr ZGADZAM SIE. ALE. Nie warto gdybać na temat jego leakow! A jak się okaza prawdziwe, to z 47%, w które trafią, dobije do 52 xD
May 12, 20242 yr 18 godzin temu, Faka napisał: Po chuj? Pytam po jaki chuj? RE9 open world, a nie sandbox jak w Far Cry. Jeśli zrobią coś na wzór Elden Ringa, (czyli otwarty świat + ciasne lokacje) oczywiście w mniejszej skali, to może się udać. RE9 z otwartym światem, RE Code Veronica Remake jako klasyczny Residencik oraz oczywiście Dino Crisis Remake i jestem happy.
May 12, 20242 yr RE9 open world marszczyn z zombie . Mają już doświadczenie z DD2 i wiedzą, jakie mikropłatności wrzucić day1 .
May 12, 20242 yr Author Ciekawe czy też będzie się walczyć z jaszczurkami we wszystkich kolorach tęczy.
May 12, 20242 yr 3 minuty temu, Josh napisał: Ciekawe czy też będzie się walczyć z jaszczurkami we wszystkich kolorach tęczy. Nie no miejmy nadzieję, że to jednak plotka, niech po prostu zrobią normalnego RE9, a potem reboot :).
May 12, 20242 yr Czy RE Remake i RE0 są nadal grywalne? Fajna promka na Sonce i kusi, bo nigdy nie grałem
May 12, 20242 yr Kłóciłbym się A w sumie jednak bym się nie kłócił bo to najidealniejszy przykład czym powinien być przedstawiciel tej serii i rimejkowania gier a reszta to już moje osobiste preferencje bardziej
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.