Skocz do zawartości

Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pupcio napisał:

Graj w jedynke jak Ci nie siądzie to 0 nie ma sensu odpalać 

Zdecydowanie najpierw 1, a potem może ewentualnie 0, to już różnie:). 

12 minut temu, Shen napisał:

o Zero słyszałem raczej niezbyt przychylne opinie

J.W. ja bym od 0 nie zaczynał, zresztą to chyba nie ma i tak większego sensu. To nie takie 0, jak w Yakuzie :).

Odnośnik do komentarza

Odnośnie przecieków o RE9 i rzekomego open-worlda...
Wiadomo, że każdy rzyga i wolałby bardziej liniowo, a w przypadku japońskich developerów dochodzi jeszcze totalny brak umiejętności w temacie tworzenia otwartych światów.
Nie grałem chyba jeszcze nigdy w japońskiego open-worlda, który nie byłby po prostu wielkimi, pozbawionymi życia, pustymi przestrzeniami, po których co jakieś 10 metrów przechadzają się grupki potworków/wrogów, a miejscówki to jakieś domki/ruiny kopiuj/wklej.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pupcio napisał:

Ja to czekam aż w końcu durnie wydadzą og trylogie na wzór tej tomb raiderowej chociażby. Mega dziwna akcja że takie łasuchy na pieniążki jak capcom jeszcze tego nie zrobiło :) 

 

No właśnie. Tu nawet roboty jest znacznie mniej, bo tylko postaci trzeba poprawić. Sam bym dał za taki zestawik nawet 3 i pół bomby. 

Odnośnik do komentarza

Jak to bedzie open world to nawet najlepszy bedzie mial ciężko utrzymać napiecie jakie gwarantuje skondensowany korytarzyk. Tym sie najbardziej martwie. Capcom jednak troche ufam. Mieli niejeden przypał ale ostatnie residenty to cymesik wiec spokojnie czekam na oficjalna zapowiedź.

Odnośnik do komentarza

Na milion procent RE9 to nie będzie taki open world jak Gays Done ani cokolwiek od zachodnich developerów, Capcom jeszcze tak nie popierdoliło żeby robić nudną mapkę z jakimiś śmiesznymi kleksami do odhaczania i to jeszcze w Residencie. Trzasną pewnie jakiegoś wielkiego huba w stylu wioski z Village, tylko tym razem to będzie jakaś giga osada z masą bocznych ścieżek i tak ten "open world" będzie wyglądał. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ich boli w eksplorowaniu Raccoon. Takie miasto to przecież kopalnia potencjału na dobre miejscóweczki co zresztą początek RE2 i RE3 pokazują. Świetnie się śmigało w prologu trójki po tych ulicach, dorzucić jakieś budynki do przeczesywania gdzieś tam pomiędzy głównymi arteriami miasta i jesteśmy w domu, nawet laboratorium można strzelić w jakiejś piwnicy żeby był twist "o nie, sąsiad spod szóstki pracował dla Umbrelli, to wszystko jego wina!".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...