Skocz do zawartości

Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Bzduras napisał:

O NIE, CZY TO ZOMBIE?!

 

Tak, kurwa, Karyna, to zombie, walisz w nie z pistoleta od 25 lat, naucz się w końcu jak wyglądają :) Chyba, że przed następną częścią będzie jakiś filmik, w którym cała ekipa dostała zbiorowego wodogłowia i zaczyna od zera, wtedy tak. Ale tu już nie ma miejsca na rozwój postaci, wszyscy byli tajnymi agentami prezydenta, działaczami na rzecz walki z Umbrellą czy innymi kierownikami BSAA. Co im zostaje, co najwyżej stołek w Umbrelli :)

 

O w sumie to by mogło być fajne, jakby taki leonidas czy krzychu zmęczył się w końcu biciem zombiaków całe życie i poszedł na ciepłą posadkę kierownika Umbrelli żeby użyczyć im praktycznej wiedzy i stworzyć jakiegoś ostatecznego BOW (nie wiem, giręwgórze po mutacji albo szen zainfekowany Monsterek-virusem). Ciekawe rzeczy mogłyby z tego wyjść.

 

Wydaje mi się, że problem tkwi w sposobie, w jaki japońscy devi tworzą postacie. Stare wygi się dziwią na wszystko, a nowe są niby-ludzkie, ale krindzowe.

 

Ja chętnie przywitam nowych.

 

Ale nie odsylalbym Jill i Leona na emeryturę. 

Odnośnik do komentarza

Ja od premiery Dead Rising mam nadzieję że powstanie RE w którym akcja dzieje się tuż po rozpoczęciu epidemii gdzie mamy możliwość ratowania NPCów (bez eskortowania) i jak uratujemy to dostajemy jakiś prezent czy info do sejfu/skrytki (takie połączenie oryginalnego mercenaries z klasycznym RE) a jak nie to po jakimś czasie spotykamy już w formie zombiaka. Myślałem że w RE3 Remake coś takiego wprowadzą bo to niby sam początek sieki (w końcu bym uratował pink shirt girl) ale niestety nic z tego.

Odnośnik do komentarza

Tak dużo pomysłów a robienie  jednej gerki to teraz 10 lat  :nosacz2: Dla mnie najważniejsze jest to żeby strzelanie było wzięte z rimejków bo przecież te gąbkowe wilkołaki które nie reagowały na pociski to był żart. Już wolałem strzelać do żelków z 7ki

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

Tak dużo pomysłów a robienie  jednej gerki to teraz 10 lat  :nosacz2: Dla mnie najważniejsze jest to żeby strzelanie było wzięte z rimejków bo przecież te gąbkowe wilkołaki które nie reagowały na pociski to był żart. Już wolałem strzelać do żelków z 7ki

Strzelanie z remakow, dekapitacja i zniszczenie przeciwników z re2remake.

 

Ale obstawiam, że takiego poziomu jak dwójka już nie powtórzą. :(

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, XM. napisał:

Ahh no nie wiem, już i re3remake nie dowiozło, re4remake tylko w połowie. Nie wiem czy będą w to brnąć.

A jedyneczka :obama:Crimson heady wejdą na nowy poziom.


3 i 4 były cross genami. Widocznie to było zbyt wiele dla Jaguara. Remake jedynki robiony tylko pod current geny to będzie sztos. :banderas: Po GTA 6 druga najbardziej oczekiwana gra życia. Już mało jest gier, które potrafią wywołać u mnie ogień i hype.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Czoperrr napisał:

Remake remake Resident Evil? :leo:

RE w latach 2000 zasługiwał na remake, teraz zasługuje na kolejny, a w 2050 będzie zasługiwał na jeszcze jeden.

 

Dla tej gry bym chyba kupił VR-a, gdyby była na starcie zaprojektowana pod niego.

 

Jest nawet odsłona, która zasługuje na dużo szybszy remake po remake'u - RE3. Jak oni mogli zrobić dobrą gierkę, spoko Residenta, tragiczny remake tylko lekko nawiązujący do OG? Jezu, ten klimat Raccoon w tej grze, park, Clock Tower. RE3 na zawsze ulubiony RE*!!!

 

* Oczywiście na równi z remake'ami jedynki i dwójki. 

 

 

+ Muszę przyznać, że uwielbiam ten moment w roku, kiedy zaczyna być hajpik na nową przygodę w świecie RE od Capgods. Since RE4 czekam jak poyep, ale tak od RE7 do teraz to IMO (i MIMO drobnych wpadek) to jest tak historycznie złoty okres dla fanów serii, że jeszcze za nim zatęsknimy. Co rok ploty, oczekiwanko, zapowiedź, inne klimaty/pomysły oparte na podobnym, ale nie tym samym rdzeniu i co rok dobra lub kurewsko dobra, płynna, grywalna część antologii Resident Evil. Mimo, że zmieniłbym RE3make, mimo że DLC do ósemki było słabe, multiki tragikomiczne lub średnie, nawet mimo że RE4make powstał troszkę za wcześnie (IMO!), to tak sobie Capgods radzi z serią i to mająca tyle lat, że nie znam drugiej takiej. 

Edytowane przez Nyu
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Josh napisał:

Krótsze Raccoon, brak Cock Tower czy wielu fajnych mechanik z OG jeszcze dałoby się przeboleć. Ale to, że Nemesis ściga nas tylko RAZ przez całą grę, to już niestety smutek mocny...

 

To Raccoon w remake'u jest najlepszym (i dobrym tak zwyczajnie) momentem gry, ale klimacik w og Raccoon to inny, kurwa, gatunek literacki. Nemesis beczułka, bo Mr X jest lepszym Nemesisem niż Nemesis. No zostało to przez nas powiedziane nie raz, i pewnie będziemy sobie tak przyjemnie biadolić do usranej. 

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony lepiej, żeby za dużo nie kombinowali, bo łatwo wtedy coś zepsuć, z drugiej skopiowanie wszystkiego z oryginału to byłoby straszne pójście na łatwiznę. Obowiązkowo Lisa szwędająca się po posiadłości, jako tropiący nas drapieżnik w stylu Mr.X (ewentualnie Forest obwieszony granatami), może niech trochę rozbudują cmentarz, pozwolą pochodzić po lesie, do tego nowe zagadeczki, więcej pułapek w rezydencji, no i pls, tym razem niech nie wyrzucają pająków, bo chcę zobaczyć te włochate gnoje w dzisiejszej grafice :whatuh: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...