Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, jimmy napisał:

Ja chyba specjalnie zainwestuję w kolekcjonerkę żeby chłopakom Josh & Observer wrzucić fotkę czarnego z wielkim mieczem. Tak śmiesznie piszczą.

 

Będzie biegane z wielkim czarnym mieczem wbijanym w doopy z okrzykiem zemsta służącego :)

 

6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Myślę, że to rozwiało wszystkie wątpliwości na temat wątku fabularnego i na pewno będzie grubo xD

 

Zaciera rączki :hype:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Dyskusja zawsze jest jak się ktoś o coś zesra i go boli dupa :)

No jedną z osób na tym forum która się zesrała potężnie jesteś Ty. Mały chłopczyk dostawał minusiki i poszedł donieść :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Josh napisał:

pobrany plik.jpg

przecież to ty robisz na 2 (minimum, nie wiem gdzie jeszcze) etaty, na ppe też normę wyrabiasz.

 

raz włączyłem się do takiej dyskusji i to był ostatni raz, bo Josh to wiadomo, codziennie woke to woke tamto, a nick observera co widzę, to akurat się o coś sprzecza, jak nie homo to murzyni. u was to jest wręcz pasja. jednak trzeba się trzymać postanowienia i odbić od tych tematów, z polityką włącznie, szkoda czasu, który można lepiej spożytkować, na przykład patrząc w sufit

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

7 minut temu, Sep napisał:

No jedną z osób na tym forum która się zesrała potężnie jesteś Ty. Mały chłopczyk dostawał minusiki i poszedł donieść :)

 

Oj musi boleć ten murzynek strasznie, że jest grzebane tak głęboko :obama: Tylko, że nie takie były fakty kolego :) To na mnie donieśli, że nie mogą przyznawać reakcji :)

 

A teraz łap

 

 

 

 

image.thumb.jpeg.223593f53c29dd4946b411a70211e976.jpeg

 

image.thumb.jpeg.0431e34b28866aef0f2052ef89ba6f46.jpeg

 

 

 

 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał:

 

 

Oj musi boleć ten murzynek strasznie, że jest grzebane tak głęboko :obama: Tylko, że nie takie były fakty kolego :) To na mnie donieśli, że nie mogą przyznawać reakcji :)

 

A teraz łap

 

 

 

 

image.thumb.jpeg.223593f53c29dd4946b411a70211e976.jpeg

 

image.thumb.jpeg.0431e34b28866aef0f2052ef89ba6f46.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

to tak jak w Prince of Persia księża grał Gyllenhaal ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...