Opublikowano niedziela o 21:145 dni 9 minutes ago, Tokar said:Iran dobra paka, przez 20 minut grając w przewadze wyglądali jakby byli w osłabieniu.Bali się deportacji
Opublikowano niedziela o 22:415 dni Momentami piłkarze z Przylądka wręcz bawią sięEdit:Tak frajersko roztrwonić przewagę, ech Edytowane niedziela o 22:555 dni przez amarok
Opublikowano niedziela o 23:325 dni Bardzo fajne widowisko. Przed meczem przylądek był raczej skazywany na pożarcie, ba sam obstawiłem wygrana Urugwaju ale patrząc na to jak do tej pory meczyk wygląda to nie chce by przegrali.
Opublikowano poniedziałek o 00:055 dni No mecz zaskakująco dobry i zacięty, a czasem aż nie do wiary, że tak niesamowite akcje przeprowadzał jakiś Przylądek
Opublikowano poniedziałek o 00:125 dni mieli więcej strzałów na bramkę niż Urugwaj, ale było widać tak od 75 min niektórzy z Przylądka mieli już dość. W sumie to nawet mogą wyjść z grupy. Fajnie się ich ogląda
Opublikowano poniedziałek o 06:165 dni Muslera to chyba w typerku obstawił 2:2 przy tym co zagrał W ogóle wyobrażacie sobie, że kiedykolwiek Polska remisuje z Hiszpanią i Urugwajem na MŚ? Przecież zaraz by chcieli 2137 milionów dolarów premii za to osiągnięcie.
Opublikowano poniedziałek o 06:475 dni Republika Zielonego Przylądka sprawia kolejną niespodziankę i tym razem urywa punkty Urugwajowi. Zasłużenie, bo zagrali naprawdę fajny mecz. Mają dwa punkty po starciach z faworytami, ostatni mecz z Arabią Saudyjską może im od razu dać historyczny awans. A Urugwaj ma problem - jeśli chce grać dalej, musi przynajmniej zremisować, a najlepiej wygrać, bo sam remis pewności wyjścia z grupy nie daje. Hiszpanie nie odpuszczą, bo w najgorszym wypadku mogą spaść nawet na trzecie miejsce w grupie. Szykuje się ciekawa ostatnia kolejka.Co do meczu Egiptu z Nową Zelandią - muszę przyznać, że goście z Oceanii radzą sobie całkiem nieźle. Nie odstawali za bardzo w tym meczu, a Egipt po prostu był skuteczniejszy w drugiej połowie. Aż trudno uwierzyć, że dla "Faraonów" to pierwsze zwycięstwo na Mistrzostwach Świata w historii!
Opublikowano poniedziałek o 17:064 dni Dawać karnego i mamy meczyk.E: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Opublikowano poniedziałek o 17:094 dni Pomyśleć, że dałem na króla strzelców Messiego i ostatniego dnia zmieniłem na dauna Ronaldo xdE: hahah ten też daun xdd
Opublikowano poniedziałek o 17:134 dni Zawsze się zastanawiam jak tak doświadczony piłkarz może zjebac w taki sposób karnego.
Opublikowano poniedziałek o 17:154 dni Podchodził do strzału z gównem w gaciach, aż przez ekran czuć.
Opublikowano poniedziałek o 17:264 dni Messi już ma na koncie trzeci mundial z rzędu z przestrzelonym karnym xd
Opublikowano poniedziałek o 17:404 dni Jebaniutki, jaka ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji, kosmos.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.