Opublikowano 30 grudnia 202530 gru nawet kalendarz ulatnia zapach plusik za zaznaczenie niedziel handlowych, przydatna rzecz.
Opublikowano 30 grudnia 202530 gru 30 minut temu, Słupek napisał(a):nawet kalendarz ulatnia zapach plusik za zaznaczenie niedziel handlowych, przydatna rzecz.Dopóki czegoś nie zmienią i będzie nieaktualne.
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru Autor Teraz, Wojtas1986 napisał(a):W Empiku już dostępnyTak może być. Oni akurat nie mają dostaw na 2.01, więc była opcja albo 31.12, albo już bodaj 5.01, więc wrzuciliśmy ten 31.12, ale żeby nie mieszać to ta oficjalna data to 2.01 :)
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru numer odebrany :) wczoraj kurierowi skończyło się miejsce w DPD-macie ale dzisiaj priorytetowo włożone razem z Gameboyem extreme. Długi weekend uratowny.Dosiego Roku!
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru 21 godzin temu, PiotrekP napisał(a):W HP u Konsolite i Ostasza te same fotki co miesiąc temu. Błąd w Matrixie czy tak miało być?stan lodówki bez zmian (uzupełniłem zapasy), więc nie było sensu robić nowej ;)
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru U mnie przesyłka z nowym numerem od rana w doręczeniu. Mam nadzieję, że kuriera zima nie pokonała i jednak uda mu się paczkę wrzucić do paczkomatu 😀
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru U mnie numer ma zapach taki jak poprzedni, za to kalendarz ma ten klasyczny aromat Pewnie papier w piśmie przesiąknął zapachem kalendarza u niektórych.
Opublikowano 31 grudnia 202531 gru Mój w ogóle nie pachnie. Chyba go między EVO wpakuję, bo to akurat dalej daje farbą, nawet numer z października.
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Autor Najlepszego z nowym rokiem :) Styczniowy PSX Extreme od dzisiaj w sprzedaży. Niezmiennie jesteśmy online (aczkolwiek zapas szybko topnieje), a teraz dodatkowo zapraszamy do stacjonarnych punktów z prasą.
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 7 minut temu, LeifErikson napisał(a):Noworocznego cudu jednak nie bylo, skrzynka pusta. Parę razy, jak nie mogłem się doczekać numeru w skrzynce, to podjechałem do okolicznego kiosku, więc ostatecznie miałem dwukrotność zapachu farby drukarskiej w pokoju.
Opublikowano 11 godzin temu11 godz. 27 minut temu, LeifErikson napisał(a):Noworocznego cudu jednak nie bylo, skrzynka pusta. Listonosz chodzi do chyba 17:00
Opublikowano 10 godzin temu10 godz. Okładka top, ale z Hadesa to nie wiem czemu daliście postać 3 planową zamiast Melinoe :0 Edytowane 10 godzin temu10 godz. przez michu86-
Opublikowano 8 godzin temu8 godz. Silksong na ósmym miejscu, a tylko 5/21 głosujących wrzuciło go do swojego top 10 (z czego dwójka to chłopaki z forumka). Ciekawe, ilu w ogóle nie dało szansy.
Opublikowano 8 godzin temu8 godz. "Po sieci wszystko śmiga gładko niczym guinness nalewany do gardła"Nic dodać, nic ująć.
Opublikowano 7 godzin temu7 godz. Spojrzałem na top Butchera i dobrze że nie jest już naczelnym PE xD Nie no spoko, każdy ma swój gust...
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 2 godziny temu, iluck85 napisał(a):Spojrzałem na top Butchera i dobrze że nie jest już naczelnym PE xDNie no spoko, każdy ma swój gust...No właśnie, a o gustach się nie dyskutuje :]
Opublikowano 4 godziny temu4 godz. 7 godzin temu, grzybiarz napisał(a):Listonosz chodzi do chyba 17:00Nie dotarł niestety. Moze w poniedziałek.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Butcher to zawsze był taki gamer casual player, dziesiątki dla tlou nie wzięły się znikąd. Czy to źle? Far from it. Dzięki temu jest różnorodnie w redakcji i lubie czytać recki butchera nt. gier multi, czasem sobie nawet coś dobiorę.Ale tormented souls 2 na miejscu 100? No co wy...
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. No wpadka z tym Tormented Souls II. Widać, że tylko Graba prawdziwy zagrajmer, który potrafi docenić perełkę.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. 3 godziny temu, iluck85 napisał(a):Spojrzałem na top Butchera i dobrze że nie jest już naczelnym PE xDTo zawsze był Janusz gejmingu i odbijało się to tez na zawartości pisma, dlatego krótko po tym jak zaczął być naczelnym, przestałem szmatławca kupować i wróciłem dopiero jak odszedł.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Ale przez kryzys pismo przeciągnął. Albo to bardziej zasługa wydawcy, nie wiem, nie znam się.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. Buczer chujowy naczelny --> nie kupowałem pisma jak rednaczował --> był jaki był, ale przynajmniej pismo przez trudne czasy przeciągnął --> a pamiętacie jaką ocenę dał rimejkowi TLoU?Uwielbiam te forumkowe pętle czasowe, które powracają co jakiś czas :p
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.