Opublikowano 6 godzin temu6 godz. Dzisiaj sobie skończyłem najtrudniejszą ścieżkę czyli górną i prawdziwe zakończenie.Ależ to jest przyjemna gra.Jeszcze zostały 3 etapy do odblokowania.To mój wynik i ścieżka:Tych dodatkowych challengy trochę jest. No i trzeba zdobyc też wszystkie medale na normalu żeby odblokować poziom Expert.
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. Doskonały tytuł na lato i granie z doskokou. W dodatku atrakcyjny cenowo. Nintendo to wie jak zapewnić cudowny początek lata.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.